Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S ovim timom 4. mesto i osmina finala LS. Klasika.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Vjerovatno nista od pojacanja do kraja prelaznog.

      Nece klubovi da spuste cijenu ili nece da prodaju uopce.
      E kada sam vam ja to napisao...
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Vjerovatno nista od pojacanja do kraja prelaznog.

        Nece klubovi da spuste cijenu ili nece da prodaju uopce.
        Stvarno nedopustivo ako bude tako,nije mogao ranije da krene na trziste,sta rade skauti koji moj po evropi,i gde sve vec..moze makar da se potpise jedan stabilan DM kojeg dozivamo godinama,oni nisu retki ko napadaci,..ni ja ne zelim da dovedemo neko osrednje pojacanje,jer umemo da gomilamo samo sa njima,ali trenutno imamo 1 igraca na poziciji napadaca,eee
        i da jos mi nemamo 25 igraca bese sve ukupno,,sto je pustio igrace na pozajmice,,,ma dovodimo nekog sigurno
        sigpic

        Comment


        • Ja sam vam vec rekao da sumnjam da cemo ikog vise dovodit. Prema Arseneovim izjavama se to dalo naslutit. On je zadovoljan trenutnim timom, a ako ce ikog dovodit, moooozdaaa to bude u sredinu nekog, ali cisto sumnjam..

          Comment


          • Ne znam samo koji ce Venger imati izgovor ove godine kad se zavrsi sve isto. S tim sto su se sada i oni klubovi sa sredine tabele strasno pojacali pa ce i tu biti zajebancija. Dokle ce ovako ici, ne znam..

            Comment


            • Ma to je jednostavno, Venger misli da svaki igrač ima još prostora za napredak i da će to biti najveće pojačanje, što bi rekao Ian Rajt "blind faith".
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Benzema-nije na prodaju

                Cavani-nije na prodaju

                Vidal-bio realan, sjebo auto i otisao u Bajern

                Kricovajk-nece da ide iz Sevilje jos barem jednu godinu

                Eh sad jedino sto bi ja jos pogledao opciju Martial-Moutinho iako bi tu bilo preplacivanje.

                Arsenal ne kupuje vise afirmisane igrace iz Monpeljea, Lyona i ostalih malih klubova sirom Evrope.

                U zadnje tri godine kupovano je iz Reala, Barselone i Celzija, sve afirmisani igraci, sve svjetske klase+ Welbek iz Uniteda.

                Ako ce da kupuje igrace samo da bi ih kupio, nek ih ne kupuje, ne trebaju mi novi Denilsoni, Bentneri i ostala buranija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma daj gluposti, Grizman je bio na tacni pre dve sezone ali jbg nije bio afirmisan niti iz velikog kluba pa ga nije kao hteo, sada kada je u Atletiku nema šanse više da dodje kod nas, a biće ( a i već je) svetska klasa.

                  Tako će isto da bude i sa Lakazetom iz "malog" Liona.

                  Suština je da nema dostupnih afirmisanih napadača i da mora da se uđe u rizik sa preplaćivanjem neafimisanih potencijala....
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Meni je najveca zal ostala za Lakazetom. Juce je Venger rekao da bi trebalo Velbek da se vrati sad posle pauze.

                    Comment


                    • Sto se tice Lacazette-a mozete da zaboravite na njega.

                      Alexandre Lacazette signs new contract with Lyon through to 2019.

                      Comment


                      • I verovatno u tom ugovoru ima neka klauzula od 40, 50 miliona koju ce sledeceg leta platiti Celsi, Siti, Junajted i tako dalje..

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Sto se tice Lacazette-a mozete da zaboravite na njega.
                          Znam da je potpisao nopovi ugovor, ali čini se da ga Venger nije želeo ili nije hteo da plati ono što su tražili ovi iz Liona.
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post

                            Ako ce da kupuje igrace samo da bi ih kupio, nek ih ne kupuje, ne trebaju mi novi Denilsoni, Bentneri i ostala buranija.

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Klasika..

                              O kakvoj tituli mi pricamo?

                              Wenger se vec godinama zadovoljava da zavrsi medju prva 4 i tu je kraj price.

                              Comment


                              • #tripleta
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X