Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jenkinson ode u Sunderland za 2m funti na posudbu do kraja sezone. Vrlo lako se moze desiti da da one tamo sezone bekovski par nam cine traktorcic i Hector.

    Sto se tice Podolskog ode on u Galatasaray za oko 1.5 m funti. Tako niska cifra je zbog njegovih enormnih primanja od oko 5m godisnje.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jenkinson cini mi se moze i levo i u sredini po potrebi u svakom slucaju znacice mu jos jedna sezona da bude standardan za njega mora biti mesta u buducnosti iako ga mnogi neodobravaju ali tako su vikali i za monreala pa jel lik objasnio neke stvari

      Comment


      • Ja sam ga prvi pljuvao kao traktora, ali prosla sezona u WH je bila maestralna.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
          Fale mu jos 9 asistencija da bi prestigao Rikelmea ii imao najvise asistencija u istoriji fudbala
          Pa neka sad zakažu još dve prijateljske sa Gibraltarom, da pokaže svima koji je to otac.

          Comment


          • https://www.facebook.com/Arsenal/vid...type=2&theater

            Comment




            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by gokara View Post
                Pa neka sad zakažu još dve prijateljske sa Gibraltarom, da pokaže svima koji je to otac.
                Auuu Goki, daj pokusaj da napises nesto u ovoj temi, a da nije hejt prema Ozilu.

                Comment


                • Mogao si nas Gojko pocastiti misljenjem za Ceha, taman se danas zakuhalo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja Ceha cenim,pre svega zbog iskustva,visine,znam da ce kod prekida da dominira,nista nemam protiv Woje i Ospine al uvek bi bio za nekog tipa Ceh,Nojer..al nesto mi smrdi dal ce Arsen hteti ici po njega,em Woja bese izjavio da ostaje,em jako nebicno mi bilo da Wenger dovede dvojicu golmana u tako kratkom roku...
                    Nego treba ici i po napadaca i DM
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo i Wengerica ce da se bori za Kondogbiu.

                      http://www.calciomercato.it/news/336...kondogbia.html

                      Comment


                      • Kad god udjem u zadnje vrijeme Gojko Kacar pljuje najjaceg igraca planete

                        Ipak milo mi je sto se vratio na ovu temu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Stvorice nepotrebnu guzvu na golu nijedan od njih nece biti zadovoljan da sedi na klupi, da li je ceh bolji od ove dvojice trebalo bi da jeste da li nam je neophodan za titulu verovatno jeste mada pokazao je i Ospina da se moze racunati ozbiljno na njega na Vengeru je da se bavi oko toga Treba uzet ovog Vidala lik se raspucao ko zivotinja

                          Comment


                          • Moguce je da ce i Woja na posudbu, Ospina drugi golman, Ceh prve rukavice.

                            Prva napadacka meta je Benz, prvi veznjak je Vidal, pa Kondogbia, a pozadi samo se Ceh juri.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jbt Arsenal nam uze sve igrace, Ruganija, Vidala, Dybalu... daj ostavite nesto

                              Comment


                              • Nece nista od Vidala biti. To ce biti Kondogbia, evo i DiMarzio se raspisao, kao i Kike Marin da je Wengerria zvao Kondogbiu licno, a svi znamo sta to znaci

                                Kondogbia i Ceh za oko 35-40m funti i onda se ceka raspler situacije Aguero-Real-Benzema da Wenger pljune nacisto 40milionceka kao i za Ozila.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X