Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj opišite Lakazeta u par reči, gledao sam minimalno...

    Comment


    • kad već pomenu igrače po nižoj ceni

      moguće iz Marseja ovog leta da se uzme nešto sa rafa na sniženju
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Wenger finished 4th with Chemakh, Bendtner and Djourou: He's a failure.
        LVG spends £150m and finishes 4th: Great progress.

        #WengerOUT
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Aki brate koji je tvoj problem sa nama!?
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Jel to sezona 2010/2011?Kako ste odigrali tu sezonu i kako ste pali u periodu od marta do maja zasluzio je tada Venger kritike.Ta prva izjava je na mestu, druga nije.Arsenal se nekoliko sezona pre te borio za titulu i te sezone su bili najblizi tome.Za Junajted jeste progress u odnosu na proslu sezonu, samo nije great.Da ne spominjem koliko je konkurencija za pozicije koje vode u LS bile slabije.Siti i Junajted i Celzi jaci sada nego u toj sezoni, a mozda se isto tako moze reci za Arsenal.Za prvu recenicu bi moglo da se kaze da je misljenje vecine, za ovu drugu recenicu cisto sumnjam da bi se vecina mogla sloziti sa tim.Pre bi se podrazumevalo da se sa takvim ulaganjima budu u najmanju ruku cetvrti.

            Poenta je da to drugo recenicu zbog brojke ne mozes da smatras uspehom(a niti neuspehom), dok ovo drugo mozes da gledas kao neuspeh.
            Last edited by Ricma; 19-05-15, 20:02.

            Comment


            • Lakazet predobar igrac,gledao sam ga par puta ove sezone,po meni pravi AML-AMR igrac,odgovarao bi on sa Sancezom u krilu i Ziru-om u napadu.

              P.S. Ko cepa menadzer obavezno neka ga uzme,kida lik
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Aki brate koji je tvoj problem sa nama!?
                Ma nema nikakve veze to sa vama kao klubom, vec sa poremecenim standardima navijaca na svim frontovima. Pogresno je da se Arsenalu ruga zadnjih 5-6 godina kao to je jedini cilj bla bla bla, a sada se pola lige marisalo za taj cilj, a plus potrosene basnoslovne cifre i onda Wenger debil vako nako.

                Plus nisam ni spomenuo ni Van Gaal ni ovo ni ono, vec sam napisao WengerOUT u sarkasticnom tonu jer se omalovazavaju rezultati menadzera koji je izgradio ovaj Arsenal.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Brate

                  LVG spends £150m and finishes 4th: Great progress.
                  Meni licno smeta pominjanje nas u ovakvom smislu. Vengera nisam komentarisao vise od 5x i nikada nisam napisao nista ni slicno.

                  Koliki je napredak, a jeste kakvi smo bili prosle godine, toliki i nije jer sam ja iskreno ocekivao da zavrsimo 2gi lagano. Ne igramo LS, imali smo laca raspored ali nismo. LVG nije potrosio toliko, vec je pisano po 100x jedina dva igraca koja je on doveo jesu Blind i Roho a to je 35m. Jesu dosli i ADM I Falkao, ali se vidi da on nije bio za njih tako da je glupo pricati kako je on potrosio 150, i svi znaju da su oni uzeti cisto da bi se pokazalo da mozemo da platimo i da privucemo igrace bez igranja LS bla bla bla. Sou I Erera su dovedeni pre nego sto je on potpisao ugovor. tih 65m je potroseno pre njega

                  Mene apsolutno boli uvo koliko ce Venger da trosi ali mi je drago sto se otvorio u zadnjih par sezona koliko toliko. Seti se kada smo vas dobili 8:2, 10 igraca je stiglo za 2 dana. Koliko je tada potroseno!? To je bilo presmesno, ali je lik bio i tada 4ti. Trosili ste i vi dosta, samo ste uspevali bolje da prodate pa se nije osetilo. Niste mozda preko 100 ali tu oko 50tak miliona ste trosili. Nekada vise nekada manje. Ali je bila pristojna prodaja. Samo sto se uvek dovodio prosek a ne klasa sve do pre par godina. Secam se da je jedne godine dosao Vermalen za nekih 20tak ili manje i bio je jedini transfer tada, a vi napadate titulu?!

                  Prica ko sta hoce ono sto je on radio sa nekima je uspeh a bio je 4ti. Svaka mu cast za to!

                  Glupa je bila prica da se ide po titulu da se ima tim, da fali jedan igrac za titulu kad ono nije tako. Vec koliko se prica kako vam fali jedan igrac za titulu?! Ja sam na forumu od 2011 i svake godine se ista prica prica.. Bez ljutnje. Ne zelim da osporavam da ste losi, daleko od toga vi mozete da budete brutalni, ali i vi imate mnogo istih igraca koji kurcu ne sluze. I konstantno se dovode slicni igraci. Placete za DM-om, dodje Arteta, pa Flamini, pa se sada vrati Kok sa pozajmice. Ista prica sa stoperima. Prica se konstantno o igracima najvece klase a vi fazon i ne ponudite za njih?!

                  Jedino zasta se moze rugati Vengeru je sto se nije otvorio pre par sezona za neke igrace nego je dovodio Andre Santose i tako neke. Nije to igrica gde ukrades igrace na free transfer pa osvojih ligu. Za Pl se mora otvoriti dzep, on je to poceo da radi zadnje dve sezone kako treba, tek sada treba da se otvori da sredi odbranu i tu sredinu vec jednom. VI ako mislite za ova vasa odbrana moze da donese titulu vi ste stvarno ludji od nas. Mozete i sledece godine da se borite ali je iskreno necete uzeti ukoliko je ne zacementirate! Ista prica vazi i za nas, da ne mislite da se pravim nesto pametan.

                  Da li Venger treba da ode? Treba ali ne iz kluba vec kao trener ovo je moje misljenje. On treba da postane neki SD i covek bi radio prejak posao ubedjen sam u to. Ne treba ga oterati on to treba sam da skapira, ali on to nece uraditi. I ostace lagano jos par sezona i onda ce kao Fergi cao...

                  Ne zelim da zapocinjem nikakva svadje i idiotske rasprave ukoliko vam smeta post, neka ga neko obrise necu se naljutiti uopste.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Limeni samo cu rec fala kurcu neki normalan post, barem nekoga, u zadnjih par mjeseci otkako se samaramo epitetima kompleksasa.

                    Sto ja sad tebe da napadnem, jer si dao svoje misljenje? Nikad buraz. Ovo je ono sto se cijeni i sasvim realno si procjenio situaciju.

                    Nije se trosilo. Paric prica o sezoni 10/11. kada je brat Lehman dosao da brani jer nismo imali golmana. Sezona kada je Arsenal bio najblizi tituli je bila 08/09. kad je Eduardu sjebana karijera i manje vise titula Arsenalu, a mom starom 27 milja eura na kladari jer Arsenal nije bio u stanju da pobjedi jebeni Birmingem.

                    Wenger pravi evo vec 4. tim od kako je napravio nepobjedive. Imao je standard top4. Znao je on sta je realisticno i sta se mora ostvariti. U klubu nisu sludjeni ko mi navijaci da se se ocekuje nemoguce, odnosno titula da se osvoji sa Djurom i Lordom. Realno meni je cak sta vise cudno da je on uspio u sezoni 11/12 da ostvari TOP 4 i to ne TOP4, vec TOP3. Poslije toga opet sezona mediokriteta i jedva top 4. Onda prosla sezona dolazi Mesut krene se na titulu i onda se sve raspadne u januaru kad u odbrani vise nije se znalo ko pije, a ko placa.

                    Koscienly je trenutno najbolji stoper kod nas, top 3 stopera u ligi sigurno. Covjek radi dupli posao igra svoju poziciju i pola Perine. Nije los Perica za neku rotaciju u miki maus kupovima, ali za ozbiljan napad na PL i LP on nije.

                    Mali Bellerin je fantastican potencijal, Debuchy je dobar defanzivac ali ga sjebase povrede ove sezone. Tamo na ljevoj strani imas Monreala koji se ove sezone pretvorio u oca igrice i Gibbsa koji stagnira ove sezone.

                    Eh sada kljucna pozicija za Arsenal jeste ta pozicija defanzivnog veznog koja se cekala da se popuni i dosao Coq ni kriv ni duzan igrao ono sto mu je posao, a to je otimanje lopte i Arsenal imao najbolji niz u Evropi od nove godine. Sto li pitam se.

                    Wenger se nece nikada zaletiti i pljunuti 40 miliona ko sto je City pljunuo na maga Mangalu, vec ce sacekati, ali isto tako nece ni pretplatiti igraca samo da ga dobije. Jedino sto mu nikad necu prezaliti jeste Suarez. Da je ponudjeno tada 50+m dosao bi brat i sada ne bi vodili ovu diskusiju, jer bi titula prosle sezone bila osvojena u januaru.

                    Zna svako sta Arsenalu treba, a to definitivno nije jedan igrac. Arsenal je masivan klub koji treba da se bori na 4 fronta, da osvoji sve trofeje, a sa ovih 25 igraca to ne moze. Treba ti konkurencija u timu da bi tim mogao da raste. Dovedes jos jednog napadaca, recimo Lakazeta i imas jos 5 opcija u napadu sa ovim postojecim. Welbeck i Giroud daju opcije, ali ih daju nedovoljno, plus Welbeck ozbiljno mora poraditi na zavrsavanju sansi, ima cijelo ljeto da radi na tome. Ako je Theo Walcott(prije povrede) mogao to da unaprijedi, moze i on.

                    Treba ti veznjak koji ce da bude ili konkurencija Kokelanu ili da bude slican tip, drugaciji profil. Treba ti golman. Jebes ti klauna i narko dilera Ospinu, ako ti znas da ces braniti 100% iducu tekmu, pa makar napravio 17 gresaka u nizu. Treba dovest Ceha i zacementirat golmansku poziciju. Ospina je dobar, odlican, ali Ceh je VRHUNSKI.

                    Treba skrhat 100m Wenger ove sezone i da rijesi ekipu i imat ce najbolju platformu igraca na svijetu iduce sezone, jer ce imati pod jedan savrsene starosti igraca, ono na sta on redovno masturbira. Pod dva imat ce popunjene sve pozicije barem sa 2 igraca i moci ce da konkurise napokon na ono sto mu fali, Liga Prvaka.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • 100 potrosenih miliona ne garantuje titulu. A nesto ne vidim da ce Venger toliko da potrosi.
                      Uostalom imas Totehem koji stalno trosi toliko pa ne moze top4, mi smo potrosili preko 100 pa smo jedva usli u top4. Liver je potrosio Boga oca pa ni oni nisu.
                      Bitno je odraditi brutalan posao, pitanje je da li ce Venger da rizikuje sa nekim igracima. Isto kao i bilo koji menadzer ili ce da se opet dovede neki free transfer ili klinac koji ce za 5 dina biti dobar.
                      Zanimljivo je bar meni, da svima od drugog do petog mesta fale isti igraci, pakelni defanzivci. Trebalo bi ovo leto da bude prevelika potrosnja ali videcemo. Stim da nama ne treba klasican unistitelj bar u mom vidjenju, vec neko ko to moze da uradi ali i da bude prejak tehnicar. Dok vi opet u mom vidjenju placete za tipom Felaini, De Jong jer ono imate tehnicara koliko hocete...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Sa aspekta biznisa buraz ni jedna investicija ne garantuje uspijeh, nikada, osim, ako znas sta radis. Po aspekta bizinsa imas jednu stvar za bilo koju osobu. Kreira shelf korporaciju, gruhni 10m dolara na stopu povrata 5% godisnje u razlicite investicije cisto da dobivas u zbiru tih 5% i ti ne moras mrdnut prstom do kraja zivota, jer tvoj novac radi za tebe i ti mjesecno dobivas oko 43k dolara, radeci sta zelis. Kratko jasno, kako doci do 10m dolara je druga prica.

                        U fudbalu je isto. Ako znas ko ce ti unaprijediti tim, ko ce se prilagoditi dovoljno brzo, kakav je mentalitet igraca, koliko on moze da traje i koliko moze sam bodova da ti donese onda ides po njega. Znalo se da Mesut sam ne moze donijeti puno bodova, ali zato Alexis je donio sam kamaru bodova. Dvije razlicite investicije, naizgled iste, ali razlicite. Sad pogledas sta ti fali, dodas i imas kompaktan tim. Dovedes Lakazeta i Fekira ako ce Cazorla da ide. Skautirao si ih 17 puta u toku sezone i znas bukvalno sve o njima. Unaprijedjujes situaciju u napadu odmah. Sta ti fali pozadi, pucas na igraca koji ce da lomi noge ili nekoga vise box to box kao Gundogan. I na kraju pogledas sta ti fali u cijelini. A to je golman. Vec 10 godina se trazi golman da zamjeni jednu specificnu budaletinu zvanu Lehman, ali koliko god bio budala bio je fenomenalan golman. Ceh je sada fenoemnalan golman, vanplanetaran golman. Jebes to sto je Ospina otac ove polusezone, ali opet nije bio testiran tako jako kako je trebao da bude testiran. Ceh je golman koji ti cuva 10 bodova po sezoni minimalno sa svojom smirenoscu.

                        Mora Wenger da ugura tih 100m da kupi 3 igraca koja ce mu unaprijediti ekipu i da uigrava ekipu cijelo ljeto. Ove sezone samo Copa America tako da 90% igraca je tu cijelo ljeto. Nema izgovora.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Eto kako u ovoj temi svako, bez obzira na svoju navijacku pripadnost, moze da iznese svoje misljenje, svoj stav, bez da ga bilo ko vredja, omalovazava, tera iz teme i slicno.

                          Comment


                          • Originally posted by Princara View Post
                            Eto kako u ovoj temi svako, bez obzira na svoju navijacku pripadnost, moze da iznese svoje misljenje, svoj stav, bez da ga bilo ko vredja, omalovazava, tera iz teme i slicno.
                            Offtopic , aj napusti objekat.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Princara View Post
                              Eto kako u ovoj temi svako, bez obzira na svoju navijacku pripadnost, moze da iznese svoje misljenje, svoj stav, bez da ga bilo ko vredja, omalovazava, tera iz teme i slicno.
                              Ne zelim da zapocinjem nikakva svadje i idiotske rasprave ukoliko vam smeta post, neka ga neko obrise necu se naljutiti uopste.
                              Teras me da zapocinjem svadju . Jedno je imati svoje misljenje, a drugo je podjebavati posle poraza ili tipa kako su neki igraci ocajni i tako to.. A ti igraci pokidali sezonu. Zamisli ja kazem tipa kada je Sancez pao u formi:"da je copavo djubre ili tako nesto?!" Pa krvi mi bi se napili. #figurativno

                              ps: neka neko obrise ovaj od moderatora. posto gubi smisao
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Rekoh bratu Limaru ali ajde i ovde da kažem , u ovoj temi su se skoro pojavili mnogo opasni stručnjaci tako da nemojte da se nervirate ako vas neka njihova prognoza iznervira jbg i mi ostali moramo da trpimo mnogo toga znamo kako vam je samo nemojte da se nervirate i slobodno pišite vaša mišljenja makar bila i loša
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X