Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adelaide je recimo dosao prije 2 mjeseca, sa jos jednim mladim Francuzem i nevjerovatno se pokazao.

    Kakva generacija mladih igraca je trenutno u Arsenalu to je show.

    Sto se Akpoma tice, momak je premocan samo je malo naivan i poglup. Mora da nauci da digne glavu i mora prestati biti sebican, nece nigdje dogurati stavom Lord Bandera, jer samo je jedan Lord i nece vise niko biti kao on.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Hayden ima dobar pace, brzo reaguje i shodno cinjenici da igra stopera i defanzivnog veznog, ima dobre defanzivne karakteristike. Le Coqu po karakteristikama najblizi igrac. Naravno da ga se ne moze cijeniti, nije ni imao prilike da se dokaze. Ima tek par odigranih utakmica na vrhunskom nivou. Ima i onu povredu od prije dvije sezone. A Le coqa sam bar ja cijenio i prije nego je ovako eksplodirao. Istina ne kao vrhunskog DMFa sto on svakako jeste, vec kao odlicnog backup igraca za tu i bekovske pozicije. Bio je svaki put vise nego solidan.

      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Adelaide je mene najviše iznenadio , 98 godište dečak fizički jak i tehnički potkovan čini mi se ovako po konstituciji da bi mogao bilo koju rolu na sredini da igra . Čuba je malo lošiji bio danas , ušla mu voda na uši bio je mnogo sebičan ali dobro nisu loše pripreme bile za njega .

        Najviše me je interesovao ovaj štoperski tandem i mogu vam reći da se nisu loše pokazali bilo je tu nekih propusta ali ništa katastrofalno . I da pohvalim Čeha , koliko se sigurnije osećam kada je on na golu i kada nema više raznoraznih Almunija prosto kako je lagano skidao lopte ne da nam je upgrade čovek nego nismo ni svesni .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • On i Iwobi svakako! Btw, nisam znao da je Iwobi necak od Jay Jay Okoche. Ali kontam da ce ga prejebati u svakom smislu. Sto se stopera tice, nikada optimisticniji nisam bio. Jedina bojazan je da ih Wenger priprema kao parove, u smislu da ce Kos-Pero a Gabriel-Cembers igrati. Moze Pero jos deceniju ovako igrati on je za mene nedovoljan kvalitet za Arsenal. Ako igrac ima jednu ovako transparentnu i izrazenu manu kao sto je brzina kod njega, to je prosto previse. Naravno, potegnu se tu argumenti kako ni Teri nije brzi ili sta znam ko. Ali ne radi se tu o sirovoj brzini, na mnogo stosta ona utice. Mert je spor. Pa ni visinu koju ima zbog te tromosti ne iskoristava ni 40%. Gabriel ili Cembers bi morali upasti u prvi tim.
          Last edited by Ves; 26-07-15, 20:39.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Mislim da postoji razlog za onoliko prekida u prvom poluvremenu. Cini mi se da su nekako netipicno puno lopti poizbacivali u korner. Mozda je Wenger htio malo vjezbati defanzivu, prepustio je Wolsfburgu posjed, a stoperi su bas onako bolo je u oci dosta lopti ispickali u kornere.
            Htjelo se izgleda vjezbati malo branjenje prekida, dobro su to odradili. Bilo je i podosta bacanja pred lopte. Blokiralo se pokusaje svakako, ledima, bubrezima cak je jednu sutinu Gabriel glavom branio. Lijepo je vidjet zelju.

            Reine-Adelaide i Iwobi su iznenadili manjkom drhtavice u nogama. Odmah lopta u noge, bacaju fintice, igraju okomito, ne boje se duela. Lijepo za vidjet.
            Last edited by Henryj; 26-07-15, 20:39.

            Comment


            • Malianstajn sta mislis ako ode Flamini da li ce se dovoditi DM.

              Comment


              • Mislim da je atmosfera u ekipi u mnogome uticala na samopouzdanje tih klinaca. A ona je takva kakva jest prvenstveno zbog rostera. Jbg, nije isto kad dobijas priliku na pozicijama na kojima vec postoji konkurencija vrhunskih igraca poput Sanceza, Volkota, Oxa i Velbeka i kad te neko baci u vatru u situaciji gdje ne postoji niko ko ce tu igrati bez obzira kako se pokazes.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ja uvijek gledam te fudbalere s kim bi ja volio da igram barem 5 minuta...svaka cast Sanchezu i ovim snagatorima,ali realno s Ozilom bi najvise volio igrati barem na par minuta pa i sa Jackom ne poricem to kad je u pitanju ova ekipa Arenala
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Logicno bi bilo da dodje veznjak, ali licno sam misljenja da je Benzema ili niko do kraja prelaznog. Mislim da nam treba taj veznjak cisto da pokrije Coqa ako ne daj boze sta bude.

                    Jebes sve ovo vidjeno, ja sam bas impresioniran fizickom spremom igraca. Bas su pripremljeni, mozda i najbolje otkako ja pratim Arsenal od predsezone svaku tekmu, a to bas ulova dozu samopouzdanja nenormalno. I ne samo da su spremni, vec su i fluidni i prave kombinacije nenormalne. Ono sto su Mesut i Rambo juce radili ja iznevjerovo na onu asistenciju

                    Sto se tice Ceha, ja kad njega vidim na golu isto ko da vidim sve moguce uglove pokrivene. Ogroman covjek, em ima refleks boli glava. Nevjerovatna sigurnost, vise nema straha svaki sut kad bude opucan da ce uci
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ja uvijek gledam te fudbalere s kim bi ja volio da igram barem 5 minuta...svaka cast Sanchezu i ovim snagatorima,ali realno s Ozilom bi najvise volio igrati barem na par minuta pa i sa Jackom ne poricem to kad je u pitanju ova ekipa Arenala
                      Haha. Tijo zbog cistog uzitka da gledam kako u prasini ostavlja protivnike, Đekica zbog duplih pasova i pitbull mentaliteta, Ozil zbog Berbatov-boli-me-kara stila i lakoce ownanja ekipe leprsavim potezicima

                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jebes sve ovo vidjeno, ja sam bas impresioniran fizickom spremom igraca. Bas su pripremljeni, mozda i najbolje otkako ja pratim Arsenal od predsezone svaku tekmu, a to bas ulova dozu samopouzdanja nenormalno. I ne samo da su spremni, vec su i fluidni i prave kombinacije nenormalne. Ono sto su Mesut i Rambo juce radili ja iznevjerovo na onu asistenciju
                      Bas sam to jucer komentirao. Shad Forsythe radi jeben posao. Svi izgledaju nekako jaci fizicki, brzi, eksplozivniji. Iwobijev gol nakon one kontre koju je Ox povukao cisti Playstation. Speed, speed, speed.
                      Ovo sto oni klikaju savrseno je cisto na osnov provedenog vremena zajedno. Vec su oni dvije godine u vise manje istom stastavu na okupu, izuzev uleta Sancheza prosle i Cecha ove godine, 80% tima ide zajedno vec u trecu sezonu na okupu. Nije ni cudo da znaju napamet gdje je tko.

                      Comment


                      • https://vine.co/v/egtDZxxwZDg

                        Evo ovdje se isto vidi ta poboljsana brzina igraca. Ozil je nevjerojatno podigao nivo eksplozivnosti.

                        Comment


                        • Svi bi mi voljeli s Ozilom igrati jer je madjionicar i jer znas da ces uvijek da dobijes loptu,a Ozil bi da igra s Gojkom nasim bar minuta
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Citam sad za malog Jeffa, kad mu je 10 godina bilo pola Francuske se otimalo za njega. Cak se nudilo i 100k funti za njegov transfer.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Citam sad za malog Jeffa, kad mu je 10 godina bilo pola Francuske se otimalo za njega. Cak se nudilo i 100k funti za njegov transfer.
                              Vjeruj mi sad jedan mali Kukavica presao iz Hajduka u Split za velike pare

                              Dosla su takva vremena da se bukvalno u tim godinama djeca otimaju
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Cuj iz Hajduka u Split, jes daleko otisao haha
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X