Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidis, to za Carlton nisam znao. Znam da je bila kao ekskluziva: "Kokelan povucen sa pozajmice, o razlozima uskoro". Medjutim, niko nije naveo razloge, ja sam racunao da je zbog problema sa povredama. Dakle tako. Tim prije! Bilo bi lijepo da bude konstantan u igri, a i u ekipi, mada mi se place kad se sjetim Dijabija. Sto je najgore, kakav sam ja mazohista, jos se nadam!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Nisam siguran da je razlog sto su ga povukli sa pozajmice da je tamo razvaljivao, ali sigurno je pomoglo to kada se desila ona kriza potpuna sa povredama.

      On je bio katastrofalan u Friburgu prosle sezone, ali evo ove bas dobar posao radi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pa razlog zasto je povucen sa pozajmice je sto nismo imali uopste igraca koji moze da igra na toj poziciji. U jednom trenutku su bili povredjeni Arteta, Flamini, Remzi, Vilser...Zato je i dosao, a da je odigro korektno sve do sada odigrao je...Da li moze da nam resi problem sa DMF? Za to cemo morati sacekati vece meceve...Evo prilike u nedelju da se pokaze.
        sigpic

        Comment


        • U nedelju ce mu biti pravi test..

          Comment


          • Kako da ne. Ox je vec pokrivao tu poziciju, a i Cembers. Jos je Wenger rekao da mu je namjera Cembersa izgraditi za sredinu terena. Povrede nisu jedini, a rekao bih ni najveci razlog njegovog povratka.

            edit: zvanicno: http://www.arsenal.com/news/news-arc...pton-wanderers

            Ode Afobe!
            Last edited by Ves; 14-01-15, 11:51.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Meni se Ox mnogo vise svidja na krilu...nekako puno lopti prodaje kada igra veznog. Cembers samo 1 tekmu odigrao tamo...ako on igra vezu onda opet gubimo cover za RB/CB
              sigpic

              Comment


              • Ma Ox je najbolji na AMFu, samo sto je tu konkurencija velika i ima boljih od njega. Ja ne podrzavam da on igra DMFa, samo kazem da je to Wenger ranije radio, a ocito isto namjerava i sa Cembersom. Kokelana je mogao vratiti bilo kad! Kazes, tanki smo na CB/RB pozicijama. Zasto Dzenkinsona nije vratio? Njemu je dao znatno vece sanse nego sto ih je Kokelan dobio za sve ove godine. Dakle, povrede jesu jedan od razloga, ja i ne tvrdim da bi njega vracali da su Dzek i Arteta spremni. Ali je ocito da su postojali i neki veci razlozi za njegov povratak. Mislim, pricamo o sefu koji je u sezonu usao sa 6 igraca koji pokrivaju 4 pozicije. Dubina rostera mu nije najveci prioritet, a i nema problem sa prekrstavanjem igraca na neprirodne pozicije.
                Last edited by Ves; 14-01-15, 12:45.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Kod Wengera jedino golman, Pero Mertezaker i Kosenli imaju definisane pozicije. Vise nijedan igrac na terenu nema definisanu rolu gdje igra. To je ono sto on pokusava, da ima slobodu u veznom redu i napadau da se rotiraju igraci, te da protivnici ne znaju vise ko je gdje i sta radi.

                  To je fino objasnio sa Ozilom. On po planu pocne lijevo, ali sa loptom on moze da ide gdje god zeli i osjeca da treba da ide.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dzenkinson ima odlicnu sezonu i njega bi mogao da vrati ali mislim da ne postoji ta opcija u ugovoru... Chambers treba da se uci za DC jer Belerin i Jenkinson nisu uopste lose opcije za buducnost a tu je i Debusi koji bas nema srece...

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Kod Wengera jedino golman, Pero Mertezaker i Kosenli imaju definisane pozicije. Vise nijedan igrac na terenu nema definisanu rolu gdje igra. To je ono sto on pokusava, da ima slobodu u veznom redu i napadau da se rotiraju igraci, te da protivnici ne znaju vise ko je gdje i sta radi.

                      To je fino objasnio sa Ozilom. On po planu pocne lijevo, ali sa loptom on moze da ide gdje god zeli i osjeca da treba da ide.
                      Kos defanzivan?! Ajde, ne pisi gluposti
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Ma Ox je najbolji na AMFu, samo sto je tu konkurencija velika i ima boljih od njega. Ja ne podrzavam da on igra DMFa, samo kazem da je to Wenger ranije radio, a ocito isto namjerava i sa Cembersom. Kokelana je mogao vratiti bilo kad! Kazes, tanki smo na CB/RB pozicijama. Zasto Dzenkinsona nije vratio? Njemu je dao znatno vece sanse nego sto ih je Kokelan dobio za sve ove godine. Dakle, povrede jesu jedan od razloga, ja i ne tvrdim da bi njega vracali da su Dzek i Arteta spremni. Ali je ocito da su postojali i neki veci razlozi za njegov povratak. Mislim, pricamo o sefu koji je u sezonu usao sa 6 igraca koji pokrivaju 4 pozicije. Dubina rostera mu nije najveci prioritet, a i nema problem sa prekrstavanjem igraca na neprirodne pozicije.
                        Mozda zato sto nije imao opciju da ga vrati.

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Kos defanzivan?! Ajde, ne pisi gluposti
                          Nije napisao defanzivan nego definisan..
                          Istina je da se oni u napadu razlete na sve strane, ali Ozila je to mnogo jebavalo pre one povrede.. Sada kada se malo napucao mozda i podnese koji udarac..

                          Comment


                          • Kako god, vrijeme ce pokazati da li je Le Coq igrac za Arsenal!

                            Nego. Nastasic otisao u Salke! Bilo bi lijepo da je nama dosao, ali nije. Medjutim, njegovim dolaskom otvara se prostor za mogucnost transfera Howedesa. Covjek je all-round defanzivac, kapiten tima, stalni reprezentativac, visok skoro 1,90 i ima 26 godina! Za 15 miliona funti bi sasvim sigurno dosao. Opis kakav je Wenger nedavno dao za stampu rekavsi da mu je potreban vodja!? Arsenal radi tajno, mozda je ovo taj tajni stoper? I jos jedan veliki + ima: njemac je!

                            Eto, polako gradimo koloniju, Kejdiri svakao ugovor istice na ljeto!
                            Last edited by Ves; 14-01-15, 13:49.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Howedes je na svetskom igrao i beka za Nemce, koliko se secam..

                              Comment


                              • Sinoc je bivsi nas bivsi igrac, te bivsi trener Readinga i trenutno skaut Arsenala skautirao Hectora Morena
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X