Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta raditi sa Welbekom i Ziruom,..ovom prvom obecao minute,ovaj drugi zeli da igra,a ovaj ako bi dosao svakako bi igrao,a igramo sa jednim spicem..aj 4 4 2 bi moglo sve da se poklopi.
    Al nesto ipak neverujem da ce doci,pogotovu sto se i Alexis pokazao kao vise nego solidan spic..
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Sta raditi sa Welbekom i Ziruom,..ovom prvom obecao minute,ovaj drugi zeli da igra,a ovaj ako bi dosao svakako bi igrao,a igramo sa jednim spicem..aj 4 4 2 bi moglo sve da se poklopi.
      Al nesto ipak neverujem da ce doci,pogotovu sto se i Alexis pokazao kao vise nego solidan spic..
      Nema tu sta da se mnogo mozga. Velbek krilo, Ziru prvi napadac, Kavani fotelja.

      Comment


      • Kad bi nekim cudom Kavani dosao, nema teorije da bi se igralo 442. Sancez-Kavani-Volkot je ostvarenje Wengerovog sna, a vrlo lako i snova nas napacenih navijaca. Velbek bi svoje sanse dobijao u rotaciji. A Ziru, sta ja znam. Nek' ide u manekene!?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ma cuj u manekene, fino bekap. Gledaj City, 3 vrhunska napadaca i opet dovode Bonya

          Remzika spreman za Stoke
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Arsenal nema vrhunskog napadaca tako da bi im Cavani lego ko budali samar ali dzaba i to ako se ne dovede zadnji vezni.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Arsenal nema vrhunskog napadaca tako da bi im Cavani lego ko budali samar ali dzaba i to ako se ne dovede zadnji vezni.
              Sta je onda Ziru? Golman?

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Sta je onda Ziru? Golman?
                Arsenal nema vrhunskog napadaca.Sta tu nije jasno?
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Sta je onda Ziru? Golman?
                  dupli
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ma cuj u manekene, fino bekap. Gledaj City, 3 vrhunska napadaca i opet dovode Bonyae

                    Salim se, naravno. Vec sam pisao da sam promijenio misljenje o njemu. Igrac dostojan kluba kakav je Arsenal, ali kao dzoker. Dobar je za planB, promjenu taktike, za bunker timove, za razbacat odbranu i napravit prostor. Dokazao je to! Bar meni.

                    Sve u svemu, i mislim da je vecina saglasna sa mnom, nama sa povratkom povrijedjenih igraca trebaju samo 2 pojacanja. Ne u januaru, vec i za narednu sezonu. Kao prvo stoper koji moze pokriti i poziciju lijevog beka. Ali ne 3. stoper u ekipi, vec igrac za prvi tim! Tu mi se Vertongen savrseno uklapa. Rodio se za Arsenal! On i Kos u paru! I naravno, DMf, gdje mi je na osnovu svega vidjenog Snajderlin najbolja opcija. Sa njima ili njima slicnima tim bi funkcionisao daleko bolje! U tom slucaju Flamini postaje visak, kao i Sanogo, tj. on vec jeste. Dakle, nista radikalno, samo kockice da se posloze.
                    Last edited by Ves; 08-01-15, 22:48.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Arsenal nema vrhunskog napadaca.Sta tu nije jasno?
                      Sto pre priznas sebi da je Ziru vrhunski napadac, lakse ce ti biti.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Sto pre priznas sebi da je Ziru vrhunski napadac, lakse ce ti biti.
                        Furas me jel' tako ?
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Fali DM to je i sljepcu vec odavno jasno, samo izgleda Wenger nesto hoce da dokaze drugima da on zna, a mi ne znamo. Ceka se taj DM od 2007. otkako nema Gilberta Silve, evo vec 8 godina, nema specijaliste destruktivca, tzv. kostolomca.

                          To sto je prodao Vermalena je odluka stoljeca, prodao je igraca koji nece igrati narednih godinu dana i nikada nece dostici formu koju je imao prije za 16m funti nikome drugom nego Barceloni i sve bi bilo divno da je slozio te pare u jednog stopera kao 3. pik, al jebiga nije bilo, a i on nije forsirao, da je forsirao mogao ga je naci.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Furas me jel' tako ?
                            Ozbiljno ti velim, sestre mi Ljiljane.

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Ozbiljno ti velim, sestre mi Ljiljane.
                              Sta da i kazem onda osim da grijesis debelo.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Sta ja znam. Nisam Mertesakerom nikada bio zadovoljan. Jos se nisam pomirio sa tim da smo, kada je Kejhil cmizdrio da dodje u Arsenal, pravio haos u Boltonu da ga puste, mi doveli Peru! Kejhila je Celzi platio 7, a mi Peru 9 miliona funti! I ja ga i dalje ne volim vidjeti na terenu, iako je za neke situacije nenadjebljiv, postoji spisak onih u kojima ga prosto ponize. I Monreal me sve vise nervira. Bilo bi lijepo da ga zamijeni onaj mali Mings iz Ipsvica, talenat je. Ali ajde, Nacho je rezerva, a Pero 2. stoper tima. Ne ide, jbg!
                                Last edited by Ves; 08-01-15, 22:58.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X