Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj Gangaro nema vise posta, pisi ovdje mora zivnut tema, zamrla je malo

    Inace zasto ne kupiti Fabregasa, samo da ga drugi ne bi imali? On je top 5 vezista svijeta, samo ga uzet i imat ga u rotaciji je vrhunski, a da se ne lazemo imamo napokon para da se kurcimo na taj nacin
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ox se povrijedio. Sumnjaju da su ligamenti osteceni. Sutra magnetna. Jebem ti ove bezvezne pripreme
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Dosta pricamo o dolascima, a kakvo je stanje sa odlascima igraca?

        Comment


        • Samo Sagna i Fabianski. Ostali su tu, niko nece mrdati.

          Fabregas ce donijeti konacnu odluku nakon Svjetskog. Ako ode u Chelsea, ja sam zavrsio, nema smisla ovo vise podrzavati i gledati. Ne kupiti jednog od najboljih plejeva na svijetu koji moze igrati 5 pozicija, za smijesne pare je meni najveca idiotarija ikada. Napokon se ima novca da se moze i malo kurcit i uzimat igrac koji realno nije potreban, ali kako odbiti Cesca JEBENOG Fabregasa? KAKOOOOO?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment



          • Sta sad ovo znaci??
            A i vidim da je poceo da fura PUMA kope, iste kao Ziruove... Ja ga jebem vise...
            Last edited by Dimitrije; 05-06-14, 01:36.

            Comment


            • David Ornstein @bbcsport_david Arsenal have informed Barcelona they won't be exercising buy-back option on Fabregas. He was keen but #afc not seeking a creative midfielder

              David Ornstein @bbcsport_david Fabregas now open to market & future likely to be sorted in next few weeks. #Afc priority striker & right-back + will get back-up goalkee

              @bbcsport_david Arsenal may also sign a defensive midfielder if right deal available, but not in market for another attacking midfielder #bbcsportsday #afc

              Comment


              • http://sportsport.ba/ino_fudbal/hulk...arsenal/132806

                Pustite Fabregasa, gledajte ovo... Ako je ovo istina ne znam sta cu uraditi...
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ja sam zavrsio. Ode Fabregas u Chelsea. Od svih idootskih poteza uprave kluba, Wengera i ostalih idiota koji vode taj klub ovo je nesto sto me najvise ubija. Zao mi je ali ja ne mogu vise ovo. Ne mogu da vjerujem da ce napraviti ovakvu idiotariju. Dopustit ce direktnom konkurentu da uzme jednog od njaboljih plejeva svijeta, a mogu da ga oni uzmu i imaju ga.

                  Sljedece sezone kad se opet povrijede Remzika, Jack, Walcott, Ozil gledajte kako Smorinjo uzmima titulu i placite.

                  JEDNOSTAVNO FUJ.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • POstoji li klub na svetu koji ne bi aktivirao ovu klauzulu, i postoji li klub u kom Fabregas ne bi odmah bez razmisljanja upao u prvu postavu
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • E da upsput jedino pojacanje koje moze iskupiti Wengera je jebeni Luis Suarez, al to ne da je nemoguce nego je nemoguce i sanjati o tome.

                      Boze sacuvaj, odbiti ovakav transfer, a prije toga nisi nista kupio. Jebo ti ovaj rebuilding lrogram kad ti ga sjebu idioti.

                      A Wenger prosle godine kaze kako bi vratio Fabregasa, da postane moguce, ove godine kaze ne hvala. Na kojim si ti drogama stari?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment




                      • Ovo me najvise boli kad si vec kod Fabregasa... A sada ce braniti boje Chelsea kako stoje stvari. Ali grb su ljubili i Nasri, A.Cole, RVP i Adebayor pa su uradili slicno.

                        Sta vi mislite o onom o Hulku? Neki lik je i na twitteru napisao da je Zenit prihvatio ponudu.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ma kakav umrli Hulk, nidje veze.

                          Fabregas
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • E i ti Aki sto odustade od Ceska,to ce verov,posle svetskog sve znati,tj,ocekujem jednu letnju sapunicu do kraja prelaznog tipa proslog leta za Sukija ,a to znamo kako se zavsilo
                            sigpic

                            Comment


                            • Nemam ja nista protiv da on ostane u Barci, ali ako ce pojacati Chelsea, to bukvalno znaci da im dajemo pehare na tacni, sto je idiotluk svoje vrste. Jos jednom zasto ne se kurciti i spucat 30 m na igraca koji nije potreban, pa jebemu mater sto smo stedili ovolike godine?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Imas pravo ,ali sad Wenger ima u glavi golmana,holding midfieldera,napadaca,desnog beka,sad ko zna na sta planira da ispuca vecinu para,mozda prospe pola budzeta na Hulka(vidim spominje se) i malo po malo,nema mnogo za kurcenje posle,a Cesku je prioritet minutaza svakako....,sad dal mislis sa Arsen moze da mu garantuje to..,pogotovu ako nas usere jedna sezona sa minimum povreda.Nek ostane u barsi ili nek predje kod nas,druge nema sto se mene tice...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X