Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ma kakav crni QPR. Njih cete rutinski dobiti.

    Nego, ledeni kako cemo mi proci?
    pa treba mi 1 jer sam igrao na pobedu chelzi u fixsu

    nzm sta ce sa tim da dobije walcott
    Last edited by Ricma; 31-12-11, 13:38.

    Comment


    • Sta ima da mu daje broj na 2 meseca ? Bitno je da je nama Henry dosao, sad broj koji ce nositi i nije toliko bitan.

      Sastav za danas:Sczneszy,Djourou,Mertesacker,Koscielny,Verma elen,Song,Arteta,Ramsey,Walcott,V.Persie,Arshavin

      Subs:Almunia,Rosicky,Ox,Chamakh,Gervinho,Benayoun, Coquellin
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Šta ovo glumi sa odmaranjem Žervinja
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Što se cimate za taj broj toliko. Ne bi bilo uredu dati broj Anriju i da je došao da okonča karijeru u Arsenalu. Sjećam se kako je Jovanović u Liverpulu dobio 10, pa nakndadno ga ustupio Joe Kolu kad je ovaj došao. Veliko poniženje. Ne može to tako. Nego, Mančester gubi od Blekburna kući! Uz pobjedu Arsenala, krasan poklon za novu godinu ! : D
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • ja se izvinjavam navijacima arsenala sto nisam uspeo da pogodim tacan rezultat,al pobeda je bitna da se ne dozvoli pevima da se odlepe previse;)

            Comment


            • Kakav poklon za novu godinu na početku sam živce iskidao šta je Teo promašio ono nije normalno Sčezni čovek branio kao lav Song nam držao odbranu Persi odigrao klasično ali zato Žervinjo ukenja za sve pare ,koliko njemu vremena treba da prosledi loptu ono je strašno ...

              Ajde da ne budem neki hejter pobeda je pobeda srećna vam nova godine i uživajte večeras
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                ja se izvinjavam navijacima arsenala sto nisam uspeo da pogodim tacan rezultat,al pobeda je bitna da se ne dozvoli pevima da se odlepe previse;)
                Brate Ledeni, konacno ste na cetvrtom mestu, ostaje vam prvo da zadrzite to mesto, a ako budete u mogucnosti naravno da preteknete Totenhem.
                Ipak oni vam dolaze na Emirate i mogli biste na osnovu tog meca da budete bolji od njih u medjusobnom duelu.

                Za pocetak, treba da pobedite Fulam za dva dana na Krejven Kotidzu.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Brate Ledeni, konacno ste na cetvrtom mestu, ostaje vam prvo da zadrzite to mesto, a ako budete u mogucnosti naravno da preteknete Totenhem.
                  Ipak oni vam dolaze na Emirate i mogli biste na osnovu tog meca da budete bolji od njih u medjusobnom duelu.

                  Za pocetak, treba da pobedite Fulam za dva dana na Krejven Kotidzu.
                  ako bude henry igrao znam da cemo pobediti i rekao sam rezultat od 1:2 za arsenal

                  Comment


                  • Srecna vam Nova godina !

                    Da sledece godine osvojimo barem jedan trofej..znam da mozemo to..samo da se potrudimo...i da ne razmisljamo kao protiv vulvsa..oni su slabiji odracemo ih mi...pa eto sto se desilo...
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • I da ne zaboravimo da je Persi stigao Anrija po golovima u jednoj godini i nažalost imao jedan manje od Širera
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Daj odigrajte jos jednu tekmu veceras,pa da prestigne i Sirera

                        Comment


                        • Van Persie nam je ulepsao vece sigurno. Zadovoljan sam opet igrom, ali moramo davati vise golova. Godinu zavrsavamo na 4. mesto sto je veliki uspeh u odnosu na to kako smo poceli ovu sezonu.

                          Srecna Nova godina svima !
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ne treba zaboraviti da je Shearer dao 36 golova na 42 utakmice...

                            Samo jos da United zameni mesta sa City-em i ovakvo stanje moze da ostane na tabeli! Arsenal i Tottenham u LS!

                            Comment


                            • Trebao si samo reci da Arsenal ide u LS, to sto si spomenuo Totenhem to im dodje uvreda.
                              Moram reci da me je Arsenal iznenadio, s obzirom kako su poceli sezonu ocekivao sam da ce da se raspadnu ko Liverpul prosle sezone dok nije doslo do smene trenera, ali izgleda od pobede na Stamford Bridzu sve je krenulo na bolje i eto dosli do najboljeg plasmana u polusezoni.Kako se poklopilo.

                              Comment


                              • Who needs Batman when we have Robin! Zao mi je sto nije uspeo da obori rekord, al nema veze, bitna je pobeda

                                Comment

                                Working...
                                X