Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Fabregasom se glupiraju

    Navodno cemo zaposliti jednog od najboljih kondicionih trenera na svijetu, koji trenutno vodi brigu o kondiciji Njemacke repke
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • http://metro.co.uk/2014/06/03/santi-...senal-4749093/
      sigpic

      Comment


      • Fabregas je debil ako neko drugi treba da mu govori sta da radi i u koji klub da ide... On je mene razocarao kad je odlazio iz Arsenala kada je prakticno "plakao" da bi isao u Barselonu.

        Ukoliko stvarno predje u Celsi postace mi najomrazeniji fudbaler koji je ikad igrao za Arsenal.

        Sto se mene tice svejedno mi je hoce se on vratiti ili ne. Ako vec odlazio iz Barselone neka ode u PSG,Monako ili Bajern, nek ne dolazi u PL.
        Necu da mi igra sad tu pre Ramseya koji je postao zver, a otisao je onda kada nam ne bio najpotrebnij.
        Last edited by Tobdzija; 04-06-14, 16:28.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ramzika igrac sezone http://www.arsenal.com/news/news-arc...first-place...
          sigpic

          Comment


          • Topdzija, vidim i znam da si veliki navijac Arsenala, ali mislim da ne treba tek tako zaboraviti sve ono sto je Fabregas uradio za klub. Toliko asistencija, golova, uklizavanja, borbe, ako se ne varam igrao je sa slomljenom nogom protiv Barselone, toliko sjajnih partija sa kapitenskom trakon na ruci...

            Mislim da je njegovo prisustvo obezbedilo Arsenalu da ostane u trci za vrh u sezonama nakon smene generacija 2006. i 2007. godine. Jednostavno je svojim odlicnim partijama odrzao neki liniju kontinuiteta kluba. Po mom misljenju je to bilo veliko dostignuce Katalonca.

            Nadam se da me neces shvatiti pogresno ali, kao ljubitelju fudbala kome je Arsenal najsimpaticniji od ''velike cetvorke'', meni se cini da ne treba da bude puno mesta losim osecanjima medju navijacima Arsenala. Jednovreme su za Arsenal igrali najbolji na svetu, onda je dosao period kada je tim iz severnog Londona iz svojih redova stvorio najbolje igrace, jedan od njih je Fabregas. Sada se tako odvijaju stvari da najbolji ponovo dolaze u Arsenal. Treba biti ponosan, jer ionako malo timova i navijaca u modernom fudbalu imaju puno pravo na tako nesto.

            Comment



            • Ja mislim da je to taj bata koji bi sve nase probleme resio... Nema komplikovanja, prijem, sut, gol... Glavom, nogom, kako god... Toliko lopti dovucemo do sesnaesterca i nista... A uz to je i jak kao crna zemlja

              Comment


              • Ja cu vise zamjeriti Wengeru nego Fabregasu, ako Cesc zavrsi u Chelsea. Imati takav tip klauzule i ne iskoristiti je za jednog od najboljih veznjaka svijeta u njegovom prime periodu, koji moze igrati 5 pozicija, je apsolutno apsudno
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma kakvi Cesk kod Murinja,ovaj cega se sve napricao protiv Wengera,a ovaj drugi ga stvorio kao fudbalera,coveka itd.ne bi Cesk to uradio Arsenu,valjda A Wenger mi deluje kao da ne zeli igrace na kojima vec ima pokrivene pozicije,kao da se plasi da se ne naljute na njega ako budu sedeli na klupi,a realno neko od glavnih kreativaca ce morati da sedi,a dubina klupe je kljuc za uspehe tu nema neke nauke,tako onda stvar je jednostavna kad je Cesk slobodan ,kupis Ceska ,nema druge
                  sigpic

                  Comment


                  • Ekskluziva Goal.com:

                    Arsenal ce poslati ponudu tesku 45m eura za Reus-a
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja cu zamrzeti Cesca jedino ako predje negde u Englesku a da to nije Arsenal. Realno sta je sve pricao za Arsenal i sad ako predje u Celsi...Mada mislim da on ne mrda nigde iz Barse...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo za Rojsa je ravno nemogucem

                        Comment


                        • Mah ko i svaka ekskluziva goal.com-a
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • E Wilfried Bony je meni velika zelja u napadu. Dimitrije je napisao sve njegove kvalitet, da ja na ponavljam, mislim da bi njegovo dovodjenje bio pravi potez. Bez razmisljanja bih ponudio 20-25 miliona dok se niko nije ukljucio.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ja ne znam kako ga nijedan od vecih timova nije primeto jos u Viteseu? Pa i tamo je bio bog i batina...
                              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...rsenal-3638157
                              Last edited by Dimitrije; 04-06-14, 20:11.

                              Comment


                              • Morao sam da prekristim post i da komentarisem prosto jače od mene.Podržavam brata Topdziju u svemu što je rekao i moram da demantujem Bogija.Da je uradio mnogo uradio je ne kažem ali napustiti klub kada je u najtežoj situaciji i kada je bila prelomna tačka je isto kao da muzeš kravu koja ti na kraju prospe celu kantu mleka.Da je držao Arsenal u vrhu nije , imao je asistencije dobre , loše partije kao i svaki fudbaler , ali da je bio ključni faktor nije . Način na koji je napustio klub je za mene kao navijača Arsenala sraman do srži i ne želim takvog igrača da vidim više u našem dresu.A i da se ne lažemo Remzika je imao duplo bolju sezonu od njega i zadovoljan sam našim veznim redom takav kakav je ne treba nam niko samo da se zadrži ovaj kadar and im happy
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X