Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo im onaj kloc Sanogo pa daj jos jednu ublehu iz Oxera.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Nema veceg trola od Wengera. Prvo se spominje Martinez, posle Diego Costa, i kao vrhunac nasih nada - Draxler. A on mrtav 'ladan dovede klinca iz druge lige Francuske...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Funkerman View Post
        Ocigledno je da Draxlera necemo dovesti. Nije ni nam ni potreban u ovom trenutku,niti vidim da ima mjesta za njega i na ljeto pored Jacka,Ramba,Roze,Ozila;santia i Oxa, sve su to bolji igarci od njega. Nama je jedino neophodan centarfor, ali sumnjam da ce ga AW naci. Giroud nece moci izdrazi ovaj tempo do kraja sezone, Bendtner nije dostojna zamjena,Podolski ne moze igrati centarfora u ovoj formaciji jer je inferioran u skoku. Znaci moramo iskesirati za nekog napadaca cak i ako je overpriced, jer je to karika koja nam fali.
        Ox bolji od Drakslera?!?!?!

        Comment


        • Ox je bolji od Draxlera
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Nemojte se zajebavati, mali Draxler sa 20 godina prekucava LP sa Shalkeom, sam igra. Kakav Ox kakvi bakraci. Mali Julian je majstor i potencijalno nas novi igrac na ljeto. Sada se povrijedio tako da nema nista od njega..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kao sto rekoh, Ox je bolji od Draxlera. Bolji je od Wolkota ako ti je lakse. Ali dobro, od njega je bolji i Gnabri. I Eisfeld ce biti do godine. I Belerin da ga prebace na krilo. Ali Ox, on je bolji od svih njih. Da ga posaljemo u Salke na pozajmicu "prekucavao bi LP sa Shalkeom, sam igrao, i to sa 20 godina". A dobar je i Draxler, i dobro je dosao.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Cuj bolji Ox od Draxlera hahha svasta

                Taj Ox je vec tri godine isti igrac nije napredovao ni milimetar...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ma gde bre Ox da je bolji od Draxlera, Ox nije ni dobio pravu priliku da pokaze sta zna dok je Draxler mnogo pokazao u Schalkeu. U buducnosti ko zna koji ce koliko imati srece sa povredama itd, ali trenutno Draxler > Ox.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Pogresno Topdzija ..

                    Draxler >>>> Ox
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Ma gde bre Ox da je bolji od Draxlera, Ox nije ni dobio pravu priliku da pokaze sta zna dok je Draxler mnogo pokazao u Schalkeu. U buducnosti ko zna koji ce koliko imati srece sa povredama itd, ali trenutno Draxler > Ox.
                      Nisam ja ni pisao o tome ko je vise pokazao. To je jasno. To stoji. Ja samo kazem da je Ox bolji od Draxlera, talentovaniji, veci potencijal, kompletniji igrac, kako ti volja. Ali eto, vrijeme neka pokaze...
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ja razumijem da navijaci ostalih timova kazu da je Draxler bolji jer im je on sad atraktivan,dizu ga u medijima u nebesa, ali onaj ko zaista prati Arsenal i Oxa, zna kakva je to masina od igraca, covjek sve posjeduje, brzinu,snagu,tehniku,dribling... Nazalost nije imao srece sa povredama, ali kao i Ramsey vremenom ce pokazati zasto je Wenger toliko zapeo za njega.

                        EDIT:
                        Wenger on @mertesacker and @Sagnaofficial 's contracts: "We hope to announce something soon"
                        Wenger: "At the moment we are not close to signing anybody.I would sign for the January transfer window to be scrapped completely.The January transfer market will not be busy, it is a low key market this year."
                        Last edited by Funkerman; 17-01-14, 09:57.

                        Comment


                        • Ako nekog mediji dizu u nebesa onda su to engleski talenti, a zapravo oni su daleko ispod francuskih, spanskih i nemackih.Te tri zemlje najbolje rade sa mladjim kategorijama i izbacuju vrhunske igrace na pokretnoj traci.Englezi su se opredelili za najjacu ligu, a ne da budu pogon za razvoj mladih igraca.Italijansi su za nijansu ispred Engleza u tom pogledu, mada Brajkula ce sada da se uvredi zbog toga i citirace me i govoriti koju sam glupost odvalio.U prethodnih par godina su ih i Belgijanci pretekli kojih u PL ima sve vise i vise, da ne spominjem da imaju vecu rolu u svojim klubovima nego Englezi i taj trend ce tek da se nastavi.Napisao bih nesto na relaciji Draksler vs Ox, ali sam trenutno u zurbi.

                          Comment



                          • Da ne bude samo da apa zna cuda da pravi sa kompjuterima

                            WENGER, kakav je ovo LUDAK!!
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jao Wengeru, stari liscu...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 18m
                                L’Arsenal ci prova per Vucinic: i dettagli http://fb.me/19EKyIBFg
                                ....
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X