Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, prema izvorima na twitteru, Di Marzio kaze da je Arsenal spreman da plati 30m za Cuadrada, ali da Viola ne zeli da proda.

    David Amoyal ‏@DavidAmoyal 2h
    Fiorentina will increase Cuadrado's salary from 500K to 1.5 million euro and will decide co ownership with Udinese in June (@dimarzio)
    Ovi bas ne zele da ga prodaju u januaru...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Samo dokaz da imamo para ko blata
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Meni se sve cini da i oni imaju malo vece ambicije nego sto se misli. Sigurno se nece tako lako odricati svojih igraca

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Meni se sve cini da i oni imaju malo vece ambicije nego sto se misli. Sigurno se nece tako lako odricati svojih igraca
          Imaju, a i forma Rossija pokazuje da ove sezone ciljaju na top3 i LS. Ali tesko je odbiti 30m, mada malo je to ako su vec za prvaka sveta u dominama uzeli od Citya istu sumu.
          Da dodje Cuadrado i eto titule, sprdnja igrac, pogledaj samo ovaj podatak.

          Juan Cuadrado: Dribbled past more opponents in a match (12) against Samdoria this weekend than any other player in Serie A this season
          Kakva sprdnja, prolazi igrace kao da ih nema, a to mu je samo jedan kvalitet, a gde je tu odbrana, trcanje, pokrivanje i radijus kretanja...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • I ovih 30 m je dio budzeta od prosle godine, a 1. januara 2014. bit ce uplaceno 37m od Pume
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovo je pre tri sezone, tada su on i Murel igrali za Leće koji je ispao iz lige i već tada se videlo kakve Kolumbija u njima dvojici ima driblere

              ž

              da se nadovežem da će Arsen Venger potceniti ovog igrača u svojoj glavi i neće dati 30m za njega...klasika ko da gledam rasplet, inače ako se Fiorentina bude klala za no3 oko Božića nema sile da ga puste, pa tek ako izbore no3 i LŠ, au.

              Comment


              • Zasto svi misle da Wenger nece iskesirat pare? On ako misli da vrijedi tih para dat ce pare i to je to...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ja cenim da ako budu bili blizu treceg i Cuadrado nastavi da dere, da ce oni traziti dosta vise love od 30m...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Zasto svi misle da Wenger nece iskesirat pare? On ako misli da vrijedi tih para dat ce pare i to je to...
                    Pa ja sam ti upravo rekao da će ga potceniti što znači da neće misliti da čovek vredi 30m

                    Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ja cenim da ako budu bili blizu treceg i Cuadrado nastavi da dere, da ce oni traziti dosta vise love od 30m...
                    Vredi bre čovek, kada je Lamela plaćen te neke pare, a Kuardado je bolji igrač, pa ti vidi....

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post

                      Vredi bre čovek, kada je Lamela plaćen te neke pare, a Kuardado je bolji igrač, pa ti vidi....
                      Ma kakav Lamela i on u istu recenicu, to ne ide bre nikako. Ja da traze 40m, i to bi dao samo da ga vidim u LFC, al' od toga nema nista...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • "Today was time to say that I am here," Fabregas said. "I know the boss has a starting team in his head, and I am not in it. I played a good game against Celta, and then I was left out for most of the two games [against Espanyol and AC Milan], and that really messes you up. Today I wanted to vindicate myself so that does not happen again."
                        -Cesc Fabregas
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • http://www.express.co.uk/sport/footb...-United-defeat
                          sigpic

                          Comment


                          • Jebe se Mesutu on guzi i sa temperaturom, bas mi nije jasno kako al eto...


                            Mozda nije imao temperaturu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Voli nocni zivot pa to ti je... Sad je meni jasno zasto je on pricao da voli da ima privatnosti a u Madridu to nije mogao da ima...Haha
                              sigpic

                              Comment


                              • A u Londonu kao misli da ce imati hahaha
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X