Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ništa od toga Akane, neće Arsenal da pazari, hoće samo da pozajmi

    SKY: Jutros su se na aerodromu sastali agent Vucinica i predstavnik Arsenala, ali Juve je odbio mogucnost pozajmice. Juve ne zeli da pozajmi Vucinica. U ponedeljak ce biti novi sastanak sa Arsenalom o buducnosti Vucinica.
    jedino ako sutra nešto izmisle...

    Comment


    • Na Wengerove NLO-eve

      @JanAageFjortoft

      CONFIRMATION!
      Draxler and Schalke trained at Arsenal's TrainingGround 7.11.13, day after Chelsea- Schalke
      "Impressed by facilities"
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Toliko imena, malih i velikih, a Pata vise niko da spomene. Nadao sam se njemu. Jeste rizik, ali taj igrac bi sa Wengerom, ja bar vjerujem, mogao daleko. Takodje, s obzirom na okolnosti, prilicno sam siguran da ce Podolski napustiti klub na ljeto, a mozda jos i u januaru. Ima ogromnu platu za Arsenalove standarde, a rijetko igra bez obzira da li je zdrav ili ne. Najbolje je igrao kad je dosao, ako se sjecate saradnje sa Kazorlom koja je obecavala. Podolski nikada vise nije igrao na tom nivou. Nije ni mlad za pozicije koje pokriva. Dolaze neki novi igraci koji pokrivaju te pozicije, pa bi Lukas mogao ostati do ljeta iskljucivo zato sto se Theo povrijedio.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • #Arsenal‬ team to play Fulham: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Wilshere, Cazorla, Gnabry, Ozil, Giroud

          Subs: Fabianski, Gibbs, Jenkinson, Rosicky, Podolski, Ju-Young Park, Oxlade-Chamberlain

          EDIT: Preuzeo sam sa oficijalne fejsbuk stranice Arsenala,ali mislim da nije tacno jer Vilsir ima 5 zutih
          Last edited by Dinko; 18-01-14, 14:26.

          Comment


          • Igra i Wilshere.
            Svidja mi se sastav, samo sam ocekivao Gibbsa umesto Monreala, ali dobro. Idemo po 3 boda!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • #topoftheleague #pjeske
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kosicelny po meni najbolji stoper na svetu trenutno. Ne samo zato sto igra u Arsenalu nego uopste! Ne znas jel on napredovao vise ili Ramsey.
                Svidja mi se sto Santi i Gnabry sutiraju van 16, zato Ozil i Wilshere vec znas da nikad nece sutnuti. Giroud je morao dati barem 1 gol danas. Podolski je odlican bio iako je igrao nekih pola sata!
                Najbitnije je da smo mi uzeli 3 boda i ostali na celu tabele!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Arsenal since losing 6-3 at City:
                  Games: 7
                  Form: DWWWWWW
                  Scored: 12
                  Conceded: 2
                  Clean sheets: 5
                  S pola gasa...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment



                  • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Johan Djuru slavi 27. rodjendan,nek' mu je sa srecom

                      Comment


                      • Originally posted by Dinko View Post
                        Johan Djuru slavi 27. rodjendan,nek' mu je sa srecom
                        Oooo zar je on jos uvijek igrac Arsenala?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Oooo zar je on jos uvijek igrac Arsenala?
                          Jeste,na pozajmici je

                          Comment


                          • Vucinic se sve ozbiljnije spominje, problem je sto mi hocemo pozajmicu, Juve ne odustaje od prodaje.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Vucinic se sve ozbiljnije spominje, problem je sto mi hocemo pozajmicu, Juve ne odustaje od prodaje.
                              Nema tu problema nije on za Arsenala ja prizeljkujem da on ode u Tottenham ili tako nesto.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Vucinic se sve ozbiljnije spominje, problem je sto mi hocemo pozajmicu, Juve ne odustaje od prodaje.
                                Pa ne znam sta je tu problem,sto ga ne kupi Wenger,ne kosta Vucinic ne znam koliko,15 m plafon,ajd i 17-18 u vrh glave,za Arsenal sica,kad pogledas cenu Ozila. Samo ne znam koliko bi on bio koristan,ja bih pre ganjao nekog ko moze da pomogne u ligi sampiona,ako ima takvih.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X