Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bio si brzi

    Fin sastav, Walcott da pokaze da moze da igra spica
    Ti i on ste jedini koji mislite da on moze igrati spica. Pitaj Vengera
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Nije jedini i Ian Wright isto to misli.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Gnabry je dragulj to je sve sto imam da kazem .
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Nije dozvoljeno sto u omladincima imamo Gnabryja, Gediona i Bellerina, nije to fer prema konkurenciji.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Mene je na pripremnim utakmicama odusevio i Zelalem.

              Comment


              • Prozvah ja Gnabrija pred utakmicu i drago mi je sto je ispunio moja ocekivanja,bice malac nesto kad poraste jos malo Odlicna utakmica,i pobeda bez pravog napadaca ,sa jos jednom clean sheetom next its payback time!
                sigpic

                Comment


                • Bellerinu treba pruziti priliku kad se vrati sa pozajmice, moze od Sagne nesto nauciti i polako ga ubacivati u prvi tim.

                  Comment


                  • Wenger asked does Walcott's injury leave him short up front. "We are short because he's not very tall."
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Kako se nastavnik fizičkog uvek posprda sa petlićima na svom stadionu, ja jednostavno ne znam da li je Ttnhm ikada dobio njega kao gost, to je uvek lak kec na kladionici i baš pričam sa aspriljom i Akanom pre neki dan, lagano to nastavnik preskače, sprda se sa petlićima, ali gubi on posle u nekoj od narednih rundi, kao tipa pre dve godine od Birmingema u finalu.

                      Nzm što ne proba sa onom vračarom u Valjevu da ga isprovlači kroz čunkove one, čisto ako je neka viša sila da skine i tu sumnju.

                      Comment


                      • Cini mi se da u mecevima s Tottenhamom kod kuce Wenger ima samo jedan poraz, 4 remija i sve ostalo dobijeno (valjda 15 pobeda).
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sad sam izlistao yt i nađoh taj meč, čoveče to skoro bilo, 2010. i iskren da budem ne sećam se ovog meča, ali sam siguran da će ga pamtiti petlići još dugo, dugo....

                          Comment


                          • Brajkula, ja se secam, bilo 2-0 poluvremenu za nas, i na kraju 2-3 za Totenhem.

                            Ja sam pogledao samo prvo poluvreme danas(drugo nisam mogao, isao sam da fudbalujem ), i prezadovoljan sam igrom. Cak mi je i Fabianski bio siguran na golu, Vermaelen takodje siguran, vezni red na nivou, jedino je Wilshere u nekim situacijama davio, ali ok.
                            Gnabry me odusevio! Lepe golove su postigli Cazorla i Rosicky(Rosicky podbo u Theovom stilu).
                            Meni je Theo bolji kao CF nego na krilu, vise trci i korisniji je, na krilu mi je cesto nekako pogubljen. Samo da popravi finis i da dodaje vise kad igra CF-a.
                            Zato zelim da Wenger dovede igraca poput Coste ili Pata, a ne nekog kom treba namestiti gol sansu. Videli ste i sami da smo danas drugacije igrali nego pre, nekako brze i jednostavnije. Bar u prvom poluvremena nije bilo toliko davljenja lopte i kruzenja oko 16-erca!

                            Ajmo sad malo srece u zrebu za narednu rundu!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • 1509860_693794327311951_571916455_n.jpg
                              sigpic

                              Comment


                              • Walcott u spic,Giroud na klupu!

                                Comment

                                Working...
                                X