Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maliajnstajn, ja tebe zamisljam kao mladica koji dize dva prsta i kad ga nista ne pitaju...
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ovi stvarno znaju pretjerat' sa mastovitim spekulacijama:

      http://www.caughtoffside.com/2014/01...e-next-summer/
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        maliajnstajn, ja tebe zamisljam kao mladica koji dize dva prsta i kad ga nista ne pitaju...
        A kako mene zamisljas ?

        Ne znam da li je neko ovde pisao, ali Miror objavio da smo zainteresovani za Vucinu i da cemo ponuditi Juveu 8 milki funti.

        Comment


        • "@Sky_JimWhite: Reports from Spanish newspaper Marca suggesting Arsenal have submitted a transfer bid activating Diego Costa's release clause #AFC"
          Sve vise i vise se prica o tome...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne znam za papirno izdanje, ali na internet stranici Marke nema ništa o tome

            Pominje se i Mandžukić...
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Ne, Mandzukic nikako, pa Giroud je meni mnogo bolji od Mandze!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Definitivno će Venger nekoga dovesti pošto TGSTEL odsustvuje 2 meseca.
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Sve vise citam o Mandzukicu. Inace i Lewandowski je navodno potpisao za Bajern, ali prelazi tek na letu, tako da nece prodavati Mandzukica u januaru 100%.
                  Zato sam ja najvise da se dovede tip igraca poput Diega Coste ili Pata, jer sami sebi mogu da stvore priliku za gol, ne moras im namestiti "na tacni".
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ma to što se piše ne znači mnogo, inače ja bih bio zadovoljan ako bi u januaru doveli Pata...
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Jackson Martinez: "Navijao sam za Arsenal još kao dijete, volim način njihove igre. Tačna igra sa mnogo kratkih pasova, to je ono što bi odgovaralo mom stilu igre. Ukoliko bih dobio ponudu da zaigram za takav klub, bez razmišljanjaa bih je prihvatio"

                      Dobar igrac,nego ne verujem da Venger razmislja o njemu.

                      Comment


                      • Arsenal: Fabianski - Sagna Koscielny Vermaelen Monreal - Arteta - Gnabry Wilshere Rosicky Cazorla - Walcott.

                        ........................


                        subs: Viviano, Jenkinson, Mertesacker, Flamini, Ozil, Podolski, Ju-Young Park
                        Last edited by Dejan78; 04-01-14, 16:24.
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Bio si brzi

                          Fin sastav, Walcott da pokaze da moze da igra spica
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Tottenham(vs Arsenal): Lloris - Walker, Dawson, Chiriches, Rose - Lennon, Bentaleb, Dembele, Eriksen - Adebayor, Soldado.

                            Njihova jedina promena Bentaleb.

                            Comment


                            • Hoce to Wilshere na 10-ku, a Santi na krilo? Dobar sastav, jedino mi Fabianski ne uliva poverenje, ja bih pustio Viviana da sam na Wengerovom mestu.
                              'ajde Theo, pokazi da mozes igrati spica, utisaj kriticare!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Gnabry,konacno steta za njega.treba mu utakmica,a mora da ceka povrede da bi dobio priliku ,a taman krenuo da igra ko Nemac sad ocekujem njega i Tea da brzinom razbiju odbranu Pevaca .idemo bre po pobedu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X