Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce da preterujem, ali nakon 3 kola i gledanja svih najjacih timova, stvarno mi deluje da cemo biti u TOP 4. Necu da pricam o nekim vecim ambicijama, nema velikih argumenata, ali ovaj tim, sa jos jednom zvezdom poput Mesuta moze da uradi velike stvari.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Prosle godine Fergie je uzeo titulu kupovinom van Persia. Arsene ce to uraditi ove godine kupovinom Mesutaaaa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Moguce da preterujem, ali nakon 3 kola i gledanja svih najjacih timova, stvarno mi deluje da cemo biti u TOP 4. Necu da pricam o nekim vecim ambicijama, nema velikih argumenata, ali ovaj tim, sa jos jednom zvezdom poput Mesuta moze da uradi velike stvari.
        Са оваквим тимом ако не будете у ТОП 4, то је неуспех.
        Чак и да није дошао Озил, бар ја тако мислим.

        Comment


        • Rekao sam bar 20 puta ovdje, ova ekipa je veoma dobro uigrana. Igraci se znaju strasno dobro.

          A i mentalno su mnogo spremniji. Strasna mentalna snaga o kojoj Wenger konstantno pametuje, ali uvidjam o cemu prica. Ovi ljudi su vec 2 godine grcevito izvlacili ligu prvaka u zadnjih 10 kola. Kada to prodjes, motivacija da se to uradi za titulu je 100 puta veca.. Vidjet ce te kako ce Arsenal odradit drugi dio sezone ove godine. Ako se odradi prvi dio sezone pristojno, odnosno da se odrzi korak za vodecima, ili cak budu prvi, onda ja sam 99% siguran da ce osvojiti titulu..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja imam neki predosecaj da ce neko od Mancesterskih timova da ispadne iz top 4 ili barem zavrsiti kao cetvrti

            Comment


            • Evo ekipe



              By the way, ja imam osjecaj vec godinama da United nema tako snaznu ekipu vec ima Fergia. Sada cemo vidjeti da li sam bio upravu ili ne
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ajmo rijesiti ovo do januara, pa onda po novo marquee signing

                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...medium=twitter
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nasa je prednost sto nismo rasprodali ekipu iz prosle sezone. Tu su, znaju se i znam da ce moci da urade svasta. Sa Ozilom da ne pricam... Ozil je zaista klasa igrac.

                  Ali videcemo. Manje price i vise rada .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Od svih igraca Arsenala, dolaskom Ozila mislim da ce najvise profitirati Walcott. Kako Ronaldo kaze da je Ozil igrac koji ga najbolje poznaje, njegovu kretnju, onda Walcott cija je kretnja neuporedivo manje kompleksna od Ronaldove ce da dobiva lopte u strasnim pozicijama i da daje golove. Iako nije dao jos nijedan go, ocekujem ga da krene ove sezone na 25+ golova, a o Giroudu ne trebam ni pricati, on je siguran za 20+ golova

                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Iako nije dao jos nijedan go, ocekujem ga da krene ove sezone na 25+ golova, a o Giroudu ne trebam ni pricati, on je siguran za 20+ golova
                      Zar ti nije bolje da Volkot bude na 15+ a veliki majstor Ziru ode na 30+
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Isto mi je. Walcott mi je drazi igrac od Girouda, ali fazon sa Olivierom je taj da ga ovdje svi pljuju i ja ga branim, zbog toga mi je mnogo drag postao, a i drag mi je iz Monpeljea jos
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa dobro ali meni je nekako logicnije i draze kad CF ima najvise golova...takav fudbal volim. Ozila majstora da asistira a Giroud da trpa kao nezdrav <3
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Fazon sa Oliverom je da on ima mnogo kompleksnu kretnju po terenu. Uvijek se otvara i bjezi cuvarima. Go protiv spudsa je mnogo pokazao o njegovoj kretnji, ali ako je jedan Belhanda uspio da ga digne na 20+ golova onda ne smijem ni da pomisljam gdje ce da ga digne Mesut brat
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • ...neka bude da smo se nasli na 30+
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ako bude 30+ Arsenal ce da uzme titulu bez sumnje
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X