Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hektor Moreno mi je omiljeni igrac.
    sigpic

    Comment


    • Sramota od upisa i sramota me sto uopste ima takvih ljudi koji se nazivaju navijacima Mancester Junajteda.

      Dno dna zeljet nekom zlo


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment




      • Ovo je pakao od ljudi

        Pravi ste Vucicevi glasaci, no hard feelings
        sigpic

        Comment


        • Ti si kriv, ti im odgovaraš

          Comment


          • Naravno da im odgovaram kad su nerealni. Koliko su gluposti u stanju da izvaljaju ne vjerujem bukvalno.

            Eno se po tw i rc sprdaju sa Martial FC, ispizdio je polovinu navijacke baze, a ovi koji ga se drze kao pijan plota su pravi model prosjecnog Vucicevog glasaca.
            sigpic

            Comment


            • Ander Herrera has seen Schweinsteiger, Schneiderlin, Pogba, Matic, Fred & McTominay fight for a Midfield spot.
              Is he crying like a Snowflake?
              Martial has ONE person fighting for his position!
              Hands in a transfer request.
              Mind you not surprised, Walked out on his Wife & Kid!#MUFC
              Entoni Martijal-special little snowflake

              Plus Ander Erera se odrekao dijela plate da bi pomogao Junajtedu da ga dovede. E vidite, on ima pravo nesto da trazi i kukumace, a to ne radi.
              sigpic

              Comment


              • Upravo ovaj drugi tvit koji je Erik postavio. Ja sam bio jako uzbudjen oko Tonija, stvarno je wc talenat, verovatno u top 3 talenta u poslednjih 7-8 godina u klubu. Al iskreno mi se malo zgadio zbog svog ponasanja i stava kako na terenu tako i van njega. Dodatno mi ide na k to sto je stvorio toksicnu atmosferu oko kluba, stalno slusam njega kako kmeči, kmeči on, kmeči njegov agent, kmeči Martial FC sastav. Ne bih nista vise voleo nego da mi se posere u usta partijama na terenu, al mu to nikako ne uspeva. Ja verujem i da ce on postati wc ako ubode pravi klub, al mora baaaaas baaaas pazljivo da bira, jer nije toliko do tima u koji bi dosao nego je vise do uslova i atmosfere na koju bi naleteo. Mora bas mnogo kockica da se poklopi da bi ispunio svoj potencijal.

                Sto se tice te price da je Sancez mismatch u ovoj ekipi, to je cisto jedenje govana i klasicna pricica koja vodi ka hejtovanju Murinja. Sece unutra pa pravi guzvu u vec pretrpanoj sredini, jel? Sta radi Marsijal? Da vas podsetim da jedina stvar koju Marsijal zna da radi je da dobije loptu u noge, predribla jednog ili nijednog igraca, presece ka sredini i plasira loptu u dalji ugao. Nemoj da se zajebavamo sa tom anti-Sancez pro-Marsijal propagandom. Samo jos da cujem da Sancez smeta Pogbi i da nam treba Sancez-free sastav da bi unleash-ovali Pogbu, pa da se upucam odma u glavu.
                Last edited by bici; 14-06-18, 12:11.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Manchester United

                  Ako se ne slazu misljenja, odmah je neko Vucicev bot?

                  To treba da prodje neopazeno da nekog forumasa napadas jer se eto ne slaze sa tobom pa jos siris neke lazi i izmisljas?
                  Jel ti mene poznajes? Jel znas odakle sam, porijeklo? Politicke stavove, zivotne, bilo sta?
                  Onda je stvarno nakaradno, bezobrazno ostavljati takve upise.

                  Zamolio bih te da se u buducnosti uzdrzis takvih upisa.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by Miki28; 14-06-18, 12:06.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Hej drugari znate li sta je novo? Entoni Martijal obrisao sve slike sa instagrama i nema nidje podatak da je fudbaler Mancester Junajteda, sjecamo se svi da je to uradio i prosle godine. Jebena drama queen, ceraj govna u rezerve, a ni tamo mu ne daj da igra. Legendarni Svajni kao dzukela najveca oceran u rezerve, a ovo deriste koje se sprda sa klubom drami na svaka tri mjeseca. Mrs u pm debilu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Forum is on fire opcorn:

                      Comment


                      • Gledaj debila

                        https://www.instagram.com/martial_9/
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ako se ne slazu misljenja, odmah je neko Vucicev bot?

                          To treba da prodje neopazeno da nekog forumasa napadas jer se eto ne slaze sa tobom pa jos siris neke lazi i izmisljas?
                          Jel ti mene poznajes? Jel znas odakle sam, porijeklo? Politicke stavove, zivotne, bilo sta?
                          Onda je stvarno nakaradno, bezobrazno ostavljati takve upise.

                          Zamolio bih te da se u buducnosti uzdrzis takvih upisa.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Vot? Ja nisam rekao bot, vec glasac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Daj dokaz za to?


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Pa i ti si nerealan i preterujes pomalo. Tacno je ovo sto je Erik napisao, znao je Marsijal da bude pasivan i nezainteresovan, ali uvek je to imalo neki razlog iza sebe. Prvo oduzimanje broja, a da ga nisu ni pitali, a onda taman kad uhvati zalet i razbija Murinjo ga posalje na klupu i stavi Lingarda ili Rasforda koji je igrao svaku utakmicu prosle sezone i u vecini je bio ocajan, ali alaj, on zna da isprati protivnicka krila do svog sesnaesterca.

                              Ne znam sto potenciras tu pricu oko odricanja plate Herere i Felainija ako je to uopste istina (za Felainija sad cujem). Odrekao se dela plate, da bi presao u bolji tim i imao 5 puta vecu platu. Ne vidim kakva je to pozrtvovanost. Naravno da ce Herera i Felaini da krvavo da se bore za svoje mesto u timu jer je za njih ovaj klub i plata koju primaju njihov vrhunac i premija, i nijedan veci klub ih ne bi zeleo niti im dao vecu platu. Doveli smo Freda i dovescemo jos jednog veznjaka... Sta, mislis da Herera ostaje da se bori jer misli da ima mesta u timu, a jedan Mektominej je igrao vise od njega prosle sezone?

                              Comment


                              • Daj dokaz dje ja zelim nekom zlo?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X