Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasko napokon licio na onog talenta od prosle sezone i sa pocetka ove. Ako on i Martijal dodju do forme bice to sjajno, posebno za poslednjih pola sata da se mijenja ritam utakmice.

    Inace jesam li ja jedini koji bi uzeo Kujatea za rotaciju?
    sigpic

    Comment


    • Za koju poziciju? BTB?
      sigpic

      Comment


      • Pa da, ponekad da odmijeni POgbu, nekad da igra pored Pogbe na sredini. Meni je on bas dobar vezista, Zoze kaze logicna zamjena za Pogbu je Felaini, ali zaista nije, Kujate bi imao mnogo vise smisla.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da bi on bio Snajderlin mark II.

          On je samo sirova snaga i drive, ovo ostalo cini mi se slabo. Radije bi mi igrao stopera/d beka.
          sigpic

          Comment


          • Tesko ga je zaustaviti, pritom je svestran prilicno i moze na vise pozicija. Sta znam, Snajderlin je bio nesto potpuno drugo u Sautemptonu, zbog toga je i dosao, Kujate bi bio logicna zamjena za Felainija ako Murinjo odluci da ga proda, a zamisli Pogbu i Kujatea zajedno na terenu, zaustavi tu silu
            sigpic

            Comment


            • Previse je to haosa, zato je Ander lep balans. Jbt on lik ima najvise presecenih lopti u ligi, niko to ne spominje (Erera). I juce drugi gol, pao na cistu njegovu zelju i refleks. Razbija Kantea na proste cinioce kada su te defanzivne stvari u pitanju.
              sigpic

              Comment


              • Ne staje bukvalno, ali je to i problem jer ne umije da stane na loptu nikad, zato je Kerik tu kljuc. Sut mu je katastrofalan, ali sto se presinga tice tu je bez premca stvarno, konstanto pritiska i lijepo zna da se oslobodi lopte iako nekad izgleda kao da mu je IQ 70 bas zbog te brzine. Svakako ce morati dovesti dvojicu vezista, holdera i BTB. Saul je sve, i tu bi onda Erera izgubio mjesto, ali sta je sa holderom, to je jebena pozicija u danasnjem fudbalu i nedovoljno kvalitetnih igraca.
                sigpic

                Comment


                • Ander igra odlicno, ali ne znam sta mu je sto skoro nikad/retko igra pas unapred, a itekako je sposoban. Primer asistenciju za Mikija protiv Totenhema.

                  Ali konacno je dobio vremena konstantno da igra i sjajno je koristi, gine covek za klub i dres i svaka mu cast na tome

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Inace Pogbito mogao vec da ima 10+ golova.

                    sigpic

                    Comment


                    • Ako je mogao da se ceka Kerik da proradi sa pasom, moze i Ander valjda?!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment




                      • Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Ako je mogao da se ceka Kerik da proradi sa pasom, moze i Ander valjda?!
                          Kerik je uvek imao pas, kod Andera odmah vidiš da ga nikad neće imati.

                          Dobro je Ander odreagovao onde kod Ibrinog gola, ali kad se sve sagleda imao je losu utakmicu, posebno dok VH nije dobio crveni. Olako ispada, jako nestabilan, lepo je to Vladan opisao, na trenutke kao da je totalni amater. Ja bih njega prvom prilikom zamenio nekim.

                          Comment


                          • Ma Anderu uopste nije bitno da li ima pas ili nema (a ima, znamo to jos iz vremena sa San Mamesa), njegova uloga je totalno drugacija. On je bukvalno most izmedju Kerika i Pogbe, radilica, vatrogasac (kako ga je Nevil jednom okarakterisao), da popuni, ispravi sve gde curi. Defanzivu i generalno all around igru je digao na jedan visi nivo i ja sam prezadovoljan njegovim igrama do sada.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kuku, 2 totalno drugacija misljenja jedan do drugog
                              sigpic

                              Comment


                              • Ander suri trenutno, ja ga obozavam, ali sam za ove tri godine ocekivao da iskontrolise pas, sto se nije desilo, a vec mu je 27 punih.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X