Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krojf View Post
    Malo bzv. da iz prvih 11 ispadne ubedljivo najbolji napadač i strelac ekipe

    Mada ni mene i dalje nije ubedio da je pravi igrač za nas ali iznad napisano je činjenica.
    Mislio sam na krila Marsijal i Bejl, Sancez ta neka desetka i Lukaku naravno ispred. Mada opet kazem, cisto sumnjam da bi praktikovao JM tu cetvorku tako.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Last edited by srdjan_sl; 29-05-18, 19:11.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Nije. I ko zna na sta je licila njihova ponuda. Tipa 30m transfer i 50k plata npr.
        Znaci klub koji je u zadnjih par sezona igrao dva finala lp i osvojio kup Uefa i ligu pored Barce i Reala i konstantno s njima zadnjih sezona u vrhu nije top klub

        Top klubovi su oni koji su među najboljima u ligi prvaka i u svojim prvenstvima a u zadnjih 5 sezona to su Real Barca Atletico Bayern i juve
        Pričam samo o njihovim uspjesima a ne o financijama, naravno da smo ,mi arsenal Liverpool che i ostali bogatiji od njih, ali u rezultatskom smislu trenutno nemamo šanse protiv njih


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Kakav je ovaj Dalot ? Je li ga ispratio ko ?
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Manchester United

            Zar nije on bio zamjena Pereiri sto je otisao u Lester ili sam nesto pobrkao?

            Uglavnom vise bih volio da je neko iskusniji dosao posto imamo Timba ali mlad je, perspektivan, dosta timova se interesovalo za njega. Mozda bude odlican posao


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by Miki28; 29-05-18, 19:30.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Da bude novi Azpi, ovo je kao neki grom iz vedra neba, odjednom, svakako moze da bude odlican posao.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Baš ste dosta pisali...

                Trudio sam se da pročitam sve. Svako pogodi neku poentu. Nama kao klubu-timu fali cela slika?

                Ovako smo kao mešana salata.

                Malo od ovoga, malo od onoga... nema šanse ni da je Murinjo u tom fazonu.

                Vezano za pojačanja, ja kažem, koja je vizija?

                Ko nam treba i zašto nam treba?

                Da li pomeramo liniju, šta radimo.
                Mislim da nam treba veća, šira slika.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Nego niko da iskomentarise evo vrh dresove

                    sigpic

                    Comment


                    • Čekamo kinesku verziju da se pojavi kod nas

                      Comment


                      • Gledam snimke ovog dečka Dalot-a.

                        Ništa specijalno. Baš ništa posebno, ok ima tek 19 god. Mada je već lomio nogu.

                        Toni je bolji od njega. Trebaće mu mase da nabaci za PL.

                        Comment


                        • Ja iskreno nisam ni čuo za momka do prije par sati, mada ni ne pratim Porto. Logičnije mi je bilo da dovedemo Sidibea ili Kansela, ovo mi je glupo skroz, posebno kad imamo Fosu Mensaha. Još ako krene loše, odmah pad samopouzdanja, klupa, privikavanje na PL a tako mlad.

                          Ok je ako je ovo jedini slučaj gdje sa glavnih meta (Sandro, Fred, Sidibe) pređemo na neke nesigurne alternative. Ako nam sva pojačanja budu takva onda jbg.

                          EDIT: nešto pozitivno

                          Manchester United are keen to sign Fred & Toby Alderweireld before the World Cup starts. [BBC] #MUFC
                          Bude li kako treba, to su nam 3 prva pojačanja. Očigledno će najviše da šteka oko lijevog beka i desnog krila.

                          Mourinho believes Diogo Dalot can provide competition for United captain Antonio Valencia. #mufc [BBC]
                          Mourinho wants to sign Fred as a successor to Carrick #mulive [guardian]
                          The future of Marouane Fellaini remains uncertain but the chances are increasing that he will leave Old Trafford this summer. (source: BBC Sport) #MUFC
                          Matteo Darmian is set to join Juventus, while Daley Blind is unlikely to still be at United next season. [BBC] #MUFC
                          Last edited by BorisUnited99; 29-05-18, 23:09.

                          Comment


                          • Mora doci jos jedan veznjak pored Freda, jednostavno mora.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Bolje da je Fosu-Mensa bio konkurencija i učio.

                              Dalot jednostavno nije igrač koji će moći nekada da napravi neku razliku.

                              Oko Freda se nešto zakomplikovalo, izgleda da je lupio ko zna kakve uslove oko plate...

                              Comment


                              • Ne znam koja je bila cena za Vrsaljka...

                                Ali to je igrač koji pravi razliku. Plus što A. Madrid prihvata i lovu+igrača, što znači da smo mogli da im pošaljemo nekog i dobijemo ga za sasvim ok kintu.

                                Comment

                                Working...
                                X