Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Oprosti.
    Nista to meni, Olja ce se naljutiti. Ja pazim njene interese.

    Rehabitovala me.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nista to meni, Olja ce se naljutiti. Ja pazim njene interese.

      Rehabitovala me.
      Come back to the dark side.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Mogli smo Brumu da uzmemo za smesne pare. Ovako je Lajpcig ispao najpametniji.

        Perisic je solidan igrac, ali u kontekstu 50ak mil on je krs, realno, mislim da se oko toga svi mozemo sloziti.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da je kod nas sve stalo i da Vudvard pokusava da ubedi Murinja da treba juriti Ronalda.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Faking Vudi

            Ovo nije kao Zlatan za dz pa da mu das platu, nego preko jos jace plate 200 miliona
            sigpic

            Comment


            • sve bi se to vratilo

              Comment


              • Ma ako daju 200m za Ronalda definitivno su blesavi, sa druge strane 200 milki za Morata + Ronaldo je podnosljivo.

                P.S watch this space

                Comment


                • Ko od ovih nasih ajvana ima najbolji sut? Runija vise ne racunam jer ne pamtim kad je zadnji put onako fino raspalio po lopti... Zlatka ne racunam jer je na stand by.


                  Vraci Skolsa iz penzije da vide ovi raspadi kako se sutira...

                  Comment


                  • Kerik xD realno

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Ko od ovih nasih ajvana ima najbolji sut? Runija vise ne racunam jer ne pamtim kad je zadnji put onako fino raspalio po lopti... Zlatka ne racunam jer je na stand by.


                      Vraci Skolsa iz penzije da vide ovi raspadi kako se sutira...
                      Mata iz 16. Van 16 niko. Mada ako mora neko da se izabere, rekao bih Pogba.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • #mufc want to sign Cristiano Ronaldo. Club are exploring the possibility of a deal [duncan castles


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Evo Dankana, sad je i zvanicno da zele Ronalda

                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ja ne vidim u koji drugi klub može da dodje Ronaldo sem u Mančester Junajted. U Kinu i USA nikada neće otići jer ga boli uvo za tu priču. On hoće nove trofeje. Ja i dalje ne verujem da će otići. U PSG nema šta da traži. U Italiju... Juventus ne... Milan i Inter možda mogu sada da priušte ali ne igraju LŠ. Bajern ne. Baš ne vidim gde bi igrao sem u Unitedu ako odlući da ode. Bukvalno

                              Comment


                              • sto se mene tice, dobrodosao je. Ali ne znam da li bi se vracao nazad da igra bunker

                                Comment

                                Working...
                                X