Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DAJTE ANKETUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

    Ronaldo DA ili NE

    Comment


    • Zar vam treba anketa za tako nesto

      Comment


      • Evo ti dosado
        sigpic

        Comment


        • Kaveh Solhekol @SkyKaveh

          Manchester United wary of being drawn into transfer saga surrounding Ronaldo’s future. Working assumption is that he will stay in Madrid


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Ma ok, ali je fora sto tobos Perez ovo ne dozvoljava, a pisaju po njemu i klubu prvo Ramos, a evo sad i Ronaldo. Ronaldo stalno kad oce ugovor prica o odlasku ali sad je drugacija situacija, ugovor je tek produzio i kad se razrijesi vidjecemo je li Ronaldo postao veci od Pereza i kluba. Ako ostane sve je jasno, moze da radi sto god oce maltene.
            sigpic

            Comment


            • Ako je moguce, definitivno bi ga trebalo vratiti. O parama uopste ne treba brinuti.. vratio bi Ronaldo to lagano. Plus sto je dobar osjecaj kad imas najboljeg igraca planete u timu. Imam osjecaj da bi i Runi zivnuo uz njega ponovo i napokon bi imali nekoga ko moze da raspali kvalitetno van 16. Jos jedna dobra stvar je sto svi ovi mladi koji igraju u napadu ne bi mogli da se sepure i ku*cobecaju na terenu jer je Ronaldo automatski zakljucava jedno mjesto u startnoj postavi... svakako niko od njih ne moze ni da mu prismrdi.

              Comment


              • @powerslave
                Apsolutno se slažem sa svime što si napisao ali bi jos samo dodao i da bi pogba igrao s manje pritiska jer vise nebi bio najskuplji igrač na svijetu i jer bi se od Ronalda očekivalo da najviše povuče ekipu


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Ja sam ubedljivo za, uzece 7micu i vratice pare lagano, zamisli Ronaldo se vraca na OT, kakav je tu marketinski potencijal

                    A i mislenja sam, postao je pravi predator u 16 metara, pravi napadac. Nama treba napadac. Kad je onako izdominirao odbranu Juventusa kretanjem, sta bi radio mucnim stoperima u PL?

                    Comment


                    • Meni je malo nerealno da se neko stvarno lozi da ovaj stvarno zeli da ide sa Bernabeua.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Meni je malo nerealno da se neko stvarno lozi da ovaj stvarno zeli da ide sa Bernabeua.
                        +1

                        ..
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Trebalo je od ponudjenih odgovora da bude samo da i ne...bez ovih ostalih sloboda i kicenja od strane sastavljaca

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Trebalo je od ponudjenih odgovora da bude samo da i ne...bez ovih ostalih sloboda i kicenja od strane sastavljaca

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Tako ne bismo dobili ovaj kreativan predlog "nisam pametan/pametna" na koji je hrabro kliknulo 0 osoba (me included)
                            sigpic

                            Comment


                            • Realno je da bi vam dobro dosao i ne treba biti fudbalski snob i reci da vam ne treba,ali po Real mislim da je ovo kljucni momenat da on ode za velike pare i otvori prostorima svim ovim majstorima u Madridu...pomijesani su utisci kod navijaca i simpatizera

                              Odricanje Kroosa,Isca,Modrica,Asensia znaci darivanje svake zlatne lopte najvecem konkurentu

                              Najiskrenije se nadam da ce otici jer mislim da ovakvu garnituru igraca na celu sa ovim trenerom od pravljenja pravog napadackog sistema dijeli samo njegov odlazak i pored svega sto je uradio za klub i sto trenutno radi
                              Last edited by AK47; 19-06-17, 00:43.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • On ako dodje treba da igra klasičnog napadača. Kao što je neko napisao, ubija iz 16, i ako ostane u Realu očekujem ga u samom špicu vrlo brzo.

                                Ali sad bih voleo da ode iz Reala, ne poštuju ga navijači i simpatizeri. Kao ne bi mogao bez Modrića i Krosa i ekipe. Pa jeste Modrić najbolji veznjak, ali Ronaldo je otac. Sad bih baš voleo da se vrati i nabije 30+ golova i začepi usta svima. Al posle će reći da je imao Pogbu, tačno.

                                Comment

                                Working...
                                X