Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alvaro Morata, he is a Spanish hero,

    Came from Madrid, he cost uf fucking billion

    Six foot three, fairly strong, he gets the Reds excited,

    Stick your City up your arse,

    'Cause we are Man United.

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Pitanje je samo koliko?

      Jedino sto mi nije jasno, Morata je neko ko moze i da ide i levo i desno, krivo mi je sto nismo uzeli nekog ko moze samo u spicu. Da znas na cemu si..
      Perisic moze na oba krila ali i kao napadac. Opusti se, Perisa got this.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Tacno cu da se smorim ako njega zavrsimo.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • I ja brate, Sokritis nam je tako napotreban.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              I ja brate, Sokritis nam je tako napotreban.
              Ne lozi se Perkane.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Mozda oce da igra sa 3 pozadi...
                sigpic

                Comment


                • 3-4-1-2




                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Ne lozi se Perkane.
                    Kaze Di Marzio PSZ ce rado dati Mouru Interu ako dobiju Perisica za uzvrat, ali su svjesni da je Mancester na pol poziciji. Svi zele Perisu, Perkana, Perka
                    sigpic

                    Comment


                    • Zamisli Di Marzo Italijan diže ceni igraču iz italijanskog kluba. Baš čudno


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Kaze Di Marzio PSZ ce rado dati Mouru Interu ako dobiju Perisica za uzvrat, ali su svjesni da je Mancester na pol poziciji. Svi zele Perisu, Perkana, Perka
                        Stvarno misliš da bi PSŽ radio neke swapove ili se cenkao da im je prekopotreban veliki Ivan Perišić?

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Stvarno misliš da bi PSŽ radio neke swapove ili se cenkao da im je prekopotreban veliki Ivan Perišić?
                            Stvarno mislim da bi se odrekli Moure koji je generalno zestoko flopovao i stvarno mislim da je Perisic mnogo disciplinovaniji i ako nije bolji u napadu, a nije, nadomjestice sve igrom u odbrani. Perisic je ipak tenk za krilo, i to brzi tenk.

                            Iako bih isto razmislio koga bih prije uzeo, Mouru ili Perisu, ali ono sto znam sto posto, za Murinja je Perisa idealan. Sve i da oce tesko da moze dobiti idealnije krilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Isti buyout za Grizmana, sto vrv znaci da ce on doci najkasnije sledeceg leta.

                              Sto se Perisica tice, ja sam prihvatio da on dolazi. Ne sumnjam u Murinja iako se ne slazem. Mislim da bi lakse bilo svima da urade isto
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma pricali smo o tome juce, svi novinari blizu Atletika isto kazu, ide sledece sezone, a ovo mu je nagrada jer je pomogao klubu u teskom trenutku, dobice vecu platu i klauzula ostaje ista. Bas lici na Ronaldo i Real i Suarez Barsa scenario. Ali opet ako sezona bude uzasna, ako Murinjo ne ostane onda nista od Grizmana iduceg ljeta, ako Murinjo ostane to je to. Necemo razmisljati o worst case scenariju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X