Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Nejaasno i posebno ne znam po koga ce da ide u sredini. On bi radije Matica od fabinja npr, a to mi bas nije normalno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Nejaasno i posebno ne znam po koga ce da ide u sredini. On bi radije Matica Dajera od fabinja npr, a to mi bas nije normalno.

        Comment


        • Izgleda da ne planira da igra u 4-3-3 formaciji.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Bice ipak da ceka da Celsi zavrsi Bakajoka da bi uzeo Matica. Matic je vrhunski igrac, za klasu jaci od Dajera, ali nama Fabinjo vise treba. Nama treba holder, neko da zamijeni Kerika i drzi balans.
            sigpic

            Comment


            • Izbegosmo Grizosa, izbegosmo Fabinja, doveli stopera, sjajan prelazni rok za sada
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Sve je dobro dok ne dodju Dajer i Perkan, mada sam ovog drugog vec prezalio.
                sigpic

                Comment


                • Al cuj Vladana, Matic bolji za klasu od Dajera... Za tri klase Vlajko, tri.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Erera, Pogba, Kerik, Felaini, Pereira i Matic/Fabinjo.

                    Dovoljno za LS i PL, ili ne ?

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • https://supercup.tickets.uefa.com/lo...elcome_en.html

                      Od danas mozete aplicirati za karte za SuperCup Evrope, koji se igra u Skoplju na 8. Avgusta.

                      Mozete aplicirati sve do 4. Jula, i prilikom lotarije mozete dobiti kartu.

                      Comment


                      • Nisu skupe karte koliko sam mislio da ce biti.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Mnogo je to brate, nije ti tacan info.
                          Od 15-40 eura ce biti karte, tako su rekli iz UEFA

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                          Ipak do 50 eura, ali to je nista realno za ovakvu utakmicu. Napravili ljudi za nas standard, znaju da smo sirotinja

                          Comment


                          • Tamam ja htedoh da okacim sliku cena karata. Ja idem xD

                            Comment


                            • Dzaba nam Morata, Beloti, Lindelof, ako dovedemo Matica ili Dajera pored Fabinja strasno cu se smoriti, dobri su to igraci ali pored njega nemamo ih sta gledati.

                              Comment


                              • Esli Jang vol 2.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X