Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta za Moratu ja bih baš volio da dođe kod nas, djeluje mi kao igrač koji bi se predobro snašao u Engleskoj.

    United discuss with Benjamin Mendy. Unted is activated. But City has been pushing hard for several weeks !
    Benjamin Mendy close to join Manchester City for 50 M €.
    Ma ide i ovaj u Siti kao i Silva, i Fabinjo je 90% Sitijev.

    Inače Dajer i Kin mi zvuče kao završena stvar, neki osjećaj mi govori da njih dovodimo. Što nije loše, ali ako ćemo dovesti još nekoga u veznom redu, tipa Bakajoko/Matuidi. Štopera je već teže dovesti i kontam da ćemo tu stati na Kinu, što je ok jer onda nazad imamo četiri baš dobre opcije Kin,Baji,Smoling,Roho.

    Comment


    • Jose on Griezmann: "I have no idea. You'll have to ask Ed Woodward. He knows since March who I want,how much I want,he knows everything."
      2:02 PM - 27 May 2017


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Pep je u fazonu: If you can't beat them, buy them
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Šteta za Moratu ja bih baš volio da dođe kod nas, djeluje mi kao igrač koji bi se predobro snašao u Engleskoj.





          Ma ide i ovaj u Siti kao i Silva, i Fabinjo je 90% Sitijev.

          Inače Dajer i Kin mi zvuče kao završena stvar, neki osjećaj mi govori da njih dovodimo. Što nije loše, ali ako ćemo dovesti još nekoga u veznom redu, tipa Bakajoko/Matuidi. Štopera je već teže dovesti i kontam da ćemo tu stati na Kinu, što je ok jer onda nazad imamo četiri baš dobre opcije Kin,Baji,Smoling,Roho.
          Juventus ce se verovatno ukljuciti u trku za Fabinja, s tim sto cemo morati jos malo da sacekamo. Da se zavrsi serija A i finale LS. Ne verujem, tj znam da ne mogu finansijski da im pariraju i da coveku daju platu koliku Siti moze, ali moguce da nije toliko alav, pa dodje u veci klub za nesto manju platu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Matuidi prije Bakajoka. Ja nisam za to da se za beka daje 50+ miliona, ali to sam samo ja. Na kraju nece igrati imena, nego hemija i tim. Siti ima 6-7 godina najbolja imena pred svaki sampionat, pa dzaba. Jaci su oni na papiru od Liverpula i Totenhema, pa su mu najstrasnije lekcije dijelili ove sezone.
            sigpic

            Comment


            • To je to i potpuno ispravno, neka se Ed bakce sa transferima. Ako je nesposoban neka dovede sportskog direktora.

              Mourinho: "I don't care about football for a month. I want to disconnect completely & enjoy my family and friends and other sports I like."
              sigpic

              Comment


              • Ja cisto sumnjam da ce da se iskesira za dovodjenje levog beka, nego ce Luk imati jos jednu poslednju sansu.Mozda se eventualno dovede igrac koji je projektovan da bude rezerva na toj poziciji.Ne ide da sada dovodis startera za 50 miliona evra, a na klupi rezerva kosta 40 miliona evra.

                Comment


                • A i ne vidim razloga da se ne da Sou jos jedna sansa. Uostalom sezona pocinje u Avgustu. Imaces vremena da kupis do pocetka septembra. Cemu zurba sad za bekom. Bitnije je naci stopera kome ces verovati.

                  I dovesti neko krilo. Pravo krilo.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Jose Mourinho: "I will not talk about players from other clubs, but what I will say, is that my list has a very good surprise."
                    sigpic

                    Comment


                    • Izvlaci se jer mu Pep uzeo sve mete
                      sigpic

                      Comment


                      • Mene plasi da je Soova povreda prosle sezone bila mnogo ozbiljnija nego sto se mislilo. Lom noge sam po sebi je ozbiljna povreda, ali cesto ti otvoreni prelomi vuku mnogo ostecenih misica i prave dzumbus u nozi. So je imao nekoliko povreda ove sezone uz par odigranih utakmica. Pitanje je moze li on odigrati zdravu sezonu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Vide li ga bici sad na finalu, ne moze da se osloni na nogu..

                          Moguce je da i dalje vuce od te povrede tj da je ta povreda "uzrok" ostalih. Ali opet mlad je lik, nenormalan potencijal. Daj mu jos jednu sezonu. Najlakse je kupiti. Uvek ce se naci resenje.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Sigurno ima barem 2-3 razlicite liste za pojacanja i to zbog kvote od osam engleskih igraca koji treba da budu u sastavu Junajteda i dolazak novih Engleza ce najvise da zavisi da li ce da odu Runi i Jang.Sigurni za sledecu sezonu su: Smoling, Ras i Lingard i Kerik.Od toga poslednji nece dugo da se zadrzi u klubu.Dzons i Sou bih rekao da ostaju, sto znaci da ostaju jos dva mesta.Vilson i Bortvik Dzekson su imali neuspesne pozajmice i nisu na nivou kakvom treba da budu rotacioni igraci ali ne bih se iznenadio ako bi neko od njih ostao kako bi se ispunila kvota.Jedna stvar je neminovna ove ili sledece sezone morace da se dovede jedan Englez.Ako ode Runi, ocekujem dolazak Kina ili Dajera.Zbog toga sam i napisao barem 2-3 razlicite liste i pre svega treba videti da li Runi ostaje ili odlazi.

                            Comment


                            • Ta povreda je generalno mnogo bolja nego da je pokidao ligamente koljena npr. Jer kad se oporavi moze bez problema da se vrati na nekadasnji nivo, ali faktor straha je uvijek prisutan, mada je on generalno staklen nesto u pm.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sta mislite sta ce biti sa Pereirom? Imao je sasvim solidnu sezonu u Granadi?

                                Comment

                                Working...
                                X