Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mendy je zaslužan za bruku golova, ova trojica ne mogu ništa i kad ih sastaviš lošiji su od njega. Darmian jeste pouzdan nazad ali naprijed ne može, ne zna.

    Comment


    • Darmian je sjajan za rotaciju, moze sjajno pokriti oba beka, po potrebi moze biti i stoper i na svim pozicijama zatvori sjajno, e sad to da napred ne zna to stoji ali svakako je zasluzio minutazu za sledecu sezonu.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Bolje niko nego Lukas

          Buhafsi kaze da smo u bitku za Mendija, daj da ih tu dobijemo. Strasan bek je Mendi, upravo to nam treba, jer napad sa ljeve strane ne postoji ako Marsijal nije razigran.

          Comment


          • Zasto, metak je, malo limitiran ali zna taj odlicno da busi. U PSZu zna ubjedljivo najvise da napravi ni iz cega.
            sigpic

            Comment


            • Mendi i nema bas najsjaniji balans.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Mnogo je limitiran sta znam.
                Doduse u PL moze napraviti dosta toga

                Ali svakako Daglas Kosta bolja opcija i to mnogo.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                Last edited by Ser Gagi; 26-05-17, 13:46.

                Comment


                • MekDermot

                  The Times reporting that Mourinho would like Griezmann, Lukaku, Dier and Keane. The four areas I suggested that needed strengthening.
                  Ovo nije dovoljno dobro, posebno ne Dajer i Kin.

                  Dajer jbg, evo i Hirsta, a on ima dobre info

                  sigpic

                  Comment




                  • https://www.instagram.com/p/BUjtoxNh...y=patrice.evra

                    Comment


                    • Kakav je lik Patris

                      Comment


                      • Inače iako govorimo da je ligaška sezona slaba bila, sa brojem bodova koji imamo sad na kraju sezone (69) prošle sezone bi bili treći, a pretprošle četvrti. 2013/14 bi nam 3 boda falila za četvrto. A uzmite u obzir da smo sad zadnjih skoro mjesec dana batalili ligu i da smo imali sigurno 4,5 nevjerovatnih remija na Old Trafordu koje ne znam kako nismo dobili.

                        Neću da kažem da je ova sezona u PL bila dobra za nas, bila je loša objektivno, ali bolja od svake od odlaska Fergija, čak i 2014/15 s obzirom na okolnosti.

                        Krećemo se u dobrom pravcu, ako odradimo i ovo ljeto dobar prelazni rok kao i prošlo vratićemo se u vrh.

                        Comment


                        • Broj bodova je nebitan, gleda se pozicija. Van Gal je bio cetvrti oba puta po broju bodova, Murinjo nije, Mojes nije i to je to. Svaka sezona je prica za sebe. Vazan je napredak, za to moze Totenhem da se uhvati, mi ne mozemo. A ja sam prvi ocekivao barem 10-15 bodova vise nego prethodnih sezona.

                          Velika je carina Evra

                          Evo De Bruna

                          I'm told Griezmann is 9.5|10 rather than 6/10. Also Mourinho wants closer to 6 players than 4 this summer.
                          Mourinho has asked Ibra to stay until he's fit then decide if he wants to stay or not.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jeste ali su ovoj sezoni i rivali bili jači nego u prošlim, jedino je žešća konkurencija bila 2013/14. Ali sve je to nebitno kao što ti kažeš, poenta je da bi sa Van Galom bili u problemu, zato je dovođenje Murinja prije godinu dana za budućnost kluba prebitno bilo.

                            Inače to što De Brun govori, i meni je realnije da dovedemo 5 igrača nego 3,4 kao što se govorilo, a 6 ako De Hea ode (mada bih ja Romera kao prvog golmana stavio).

                            Comment


                            • A jel bi ubacili Aguera u nasu jednacinu za napadaca?

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Mendy je zvijer, moralo se po njega. Ovako uzeti Sandra i Dybalu iz Juventusa, vjerujem da bi se i Sandu složio i da se on pita Manchesteru bi ih ustupio po nabavnoj cijeni.
                                Cuj po nabavnoj. I doplatio bi vam, da se ja nesto pitam. Da se resite muka.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X