Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Ja ne bih voleo da prelazimo na 352 a mislim ni da Murinjo nece to igrati jer ispada sad kopira druge. Zbog povreda smo igrali u par navrata 352 i bilo je katastrofa od igre. Mislim da ce se igrati neke klasicne Murinjove formacije zato i dovodi ove igrace.
      @Limar trebaju nam 4 stopera i 4 beka kvalitetna da bi se iznela sezona, znaci nikakva deca ne dolaze u obzir u tih 8 igraca jer nema nista od trofeja. Meni ovo uopste nije gomilanje igraca. Deca neka ulaze kad se vodi ili u kupovima mada tesko da ce Murinjo ka Fergi da izvodi kompletne takve sastave ali ce dobijati sanse svakako.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • footballitalia @footballitalia

          #FCIM considering improved €50m offer from #MUFC for Ivan Perisic, but #PSG hover

          Ma malo je 50 neka ed ponudi 70


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Perisic,Belotti i ima li jos neki da nikad nista osvojio nije

            Dajte ljudi malo megalomanski razmisljajte fale vam igraci koji su igrali najjace tekme i osvajali nesto...Alvaro je za spica jos uvijek mlad,ima fizicke i tehnicke predispozicije odlicne + rodjen je da bude legenda osjeti se to kako igra kad je najteze...

            Nikad meni nije mjerodavno do kraja uzeti spica iz ekipe koja igra osrednji fudbal i nalaze se u sredini tabele jer se protiv njih brani mali procenat ekipa
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Januzaja zeli Sosijedad, 10 miliona eura. Najvece razocaranje Januzaj ispade.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Dajte ljudi malo megalomanski razmisljajte fale vam igraci koji su igrali najjace tekme i osvajali nesto...
                Bejl
                sigpic

                Comment



                • Originally posted by Vladan View Post

                  Kao sto sam i pretpostavio, jedan od Morate i Belotija, ne oba.
                  Los izbor sa vase strane, sto se tice nase strane(protivnickih klubova), dobro je...

                  Comment


                  • I meni se cini ali da vidimo

                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Januzaja zeli Sosijedad, 10 miliona eura. Najvece razocaranje Januzaj ispade.
                        Jel Utd plaća Sosijedadu te milione?

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Omaklo im se

                            sigpic

                            Comment


                            • Pitanje je samo koliko?

                              Jedino sto mi nije jasno, Morata je neko ko moze i da ide i levo i desno, krivo mi je sto nismo uzeli nekog ko moze samo u spicu. Da znas na cemu si..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment

                              Working...
                              X