Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E to onda ne bi bilo lose vec
    sigpic

    Comment


    • Na Enfildu bod kao kuca Ako bi ovaj i to preziveo, stvara se nova Fergi era

      Comment


      • Van Gal treba da dobije otkaz zbog malih, ne zbog derbija. On je derbije odlicno odradjivao do sad.
        sigpic

        Comment


        • Slazem se, naravno. Ali ne vidim kako mozemo da dobijemo na Enfildu, nismo dobijali ni kad smo bili mnogo jaci (isklucok prosle sezone, nadigrali smo ih), a taj poraz bi bio kap koja preliva casu. Ili mozda ne, u slucaju kod nas

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            E to onda ne bi bilo lose vec
            Pa da, zato smo u ovolikom problemu, jer se nismo pomerili od te mrtve tacke, zvane Ferguson.

            Da me neko ne shvati pogresno, stvarno mislim da ce nam biti (malo) bolje kada covek umre.

            Ovo nije nikakvo prizeljkivanje ili sl, vec glasno razmisljanje i konstatacija, neko moje rezonovanje .Prejak uticaj ima u klubu i njegova sujeta vuce klub na dole. Cak bih se rekao da je zbog njega atmosfera van terena toliko toksicna.
            sigpic

            Comment


            • A jebeš ga ako je njemu stalo da vodi i do sada nije reagovao u svim ovim tumbanjima i raspadanjima kad bi ga svako normalan poželeo još godinu dana. Mislim da je Fergusonu glavno da ne postanemo turbo-folk-instant klub poput Reala, on se zalaže za romantizam i stare vrednosti zbog čega je i imao dosta promašaja poslednjih sezona, nije hteo da prihvati rast cena na tržištu, da se igra aukcija za Moure i Hazarde... To su sve stvari koje će po dofoltu Giggs ili bilo ko morati da radi da popravi štetu, kao što jesu Moyes i Van Gaal radili u smislu delanja po marketu. Da se on nešto pitao, u timu bi sada sigurno bili Ćićarito i Velbek, najmanje. Kostur koji je on mislio da je ostavio kao potentan je apsolutno rasut. Liga se iz top 4 i midtable timova sa sigurnim 5-9 mestom pretvorila u veliki random i mid table zonu koja oscilira do Čelsijeve pozicije na tabeli. Način na koji je on vodio klub se više ne može klonirati pa sve i da Giggs bude njegova lutka na koncima.

              Ne deluje mi da će Van Gaal izvući top 4, a radoznao sam da vidim Giggsa samo do maja. Tri sezone su već propale, posle neka rade šta im volja. Od Murinja do Pepa ili Simeonea.

              Comment


              • Vodice iz senke, donosice efektivno sve najbitnije odluke.

                A sad cu da ti kazem sta on zeli stvarno nasem klubu - da ne zaposlimo iole nekog dobrog (pu pu odlicnog, daleko bilo) menadzera, koji slucajno nece da obori njegove rekorde. Zato Mojes, VG pred penzijom itd... Briga njega za turbofolk klub i za romantizam, mislim da mu ovakva tumbanja najvise i odgovaraju.
                sigpic

                Comment


                • To je već praviše đavolje i bolesno zlo, daleko od ega. Teško mi je da poverujem da tako nešto priželjkuje klubu. Nema trika da ga sruši iko sa rekordima, sam sebe ne bi srušio da može da se podmladi i sedne ponovo na klupu u ovom trenutku. LŠ u nekom petogodišnjem mandatu je jedina tačka gde bi neko mogao da ga ugrozi, ali i tako nešto je samo malo verovatna teorija.

                  Comment


                  • Preteraga malo sada Erice..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Pogledaj samo zasto je najstabiliji klub zadnjih 20 godina postao najturbulentniji?

                      Sta, nismo mogli da dovedemo klasnog menadzera posle Fergusona/Mojesa? Ako neko stvarno veruje da je najbolje sto smo mogli da uradimo Mojes/VG onda, da citiram Vladana, je mozda vreme za posetu oftamologu.

                      Glejzerima je samo profit u glavi, njima je svejedno ko ce da vodi, sve dok im je brend safe and sound. Meni uopste nije tesko da poverujem, covek je teski egomanijak bio celu karijeru. Ambicija da srusi Liverpul po broju titula ga je vodila da ostane na klupi toliko dugo. Ambicija da dokaze da je najbolji. Dobio je statuu, dobio je deo tribine. Hteo je da se penzionise nakon 2011/12, to je odlucio pre te sezone. Aguero dao gol QPR-u. Nece da ide kao gubitnik. Dovodi Persija, osvaja titulu, ostavlja totalno neizbalansiran i istrosen tim svom nasledniku. Protivi se Murinju i slicnima, daje posao Mojesu, ovaj dobija ugovor na 6 godina.

                      Zasto?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Vodice iz senke, donosice efektivno sve najbitnije odluke.

                        A sad cu da ti kazem sta on zeli stvarno nasem klubu - da ne zaposlimo iole nekog dobrog (pu pu odlicnog, daleko bilo) menadzera, koji slucajno nece da obori njegove rekorde. Zato Mojes, VG pred penzijom itd... Briga njega za turbofolk klub i za romantizam, mislim da mu ovakva tumbanja najvise i odgovaraju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vidis ti sto su razliciti forumi. Na jednom mom domacem forumu kad sam napisao da je Ferguson zbog vlastitog ega ostao predugo na klupi i ostavio u nasljedstvo iscjeden tim, kompletan kolektiv Unitedovih fanova mi je jebao sve po spisku...

                          Ferguson je trebao otic par godina prije, mozda nakon onog finala protiv Barcelone. Taj tim je jos uvijek bio mocan, iako je prodan Ronaldo i nasljednik bi imao laksi posao tranzicije.
                          Drago mi je da citam iz usta fanova Uniteda da je ostavio iscjeden tim, makar su mi neki drugi vasi fanovi za takve izjave skidali sve s neba..

                          Comment


                          • Nešto slično je već i Vladan pisao, pa se niste toliko čudili tada, u vezi Fergija i ovoga što piše Erik.
                            Meni sve to deluje vrlo moguće i verovatno, pogotovu kada se sve sagleda i to ne moramo ići daleko u prošlost. A nemoguće da klub nije mogao da dovede ili da ne želi da dovede vrhunskog trenera...mada ruku na srce Lui je očigledno bio izbor negde između, a tas je sigurno mogao da prevagne i na drugu stranu, gledajući njegovu karijeru i uspehe. Ali eto nije.

                            Glasala sam da bih volela da obojica odu, iako mislim da to nije izgledno, da će postaviti Gigsa, a posle onog meča u utorak, mogu samo da kažem.. jedva čekam. Smučilo mi se sve! Ne znam šta je gore i veće mučenje, dal' posed, dal' ovo otvaranje, samo znam da sam se nervirala mnogo više sada, još kada vodiš sa 2:0...
                            Previše, previše je tu kikseva i gluposti bilo. I prošle godine nas je gubitak bodova od autsajdera (ako takvih i ima) koštalo boljeg plasmana i odveo u kvalifikacije za LŠ.
                            Ali ovoliko prolingiranje i gnjavažu ne razumem.. ne znam samo šta se više čeka, Lui nas neće postaviti na kraju u prve 4 ekipe, to je sada tako očigledno.
                            Last edited by miloolja; 14-01-16, 16:12.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Vidis ti sto su razliciti forumi. Na jednom mom domacem forumu kad sam napisao da je Ferguson zbog vlastitog ega ostao predugo na klupi i ostavio u nasljedstvo iscjeden tim, kompletan kolektiv Unitedovih fanova mi je jebao sve po spisku...

                              Ferguson je trebao otic par godina prije, mozda nakon onog finala protiv Barcelone. Taj tim je jos uvijek bio mocan, iako je prodan Ronaldo i nasljednik bi imao laksi posao tranzicije.
                              Drago mi je da citam iz usta fanova Uniteda da je ostavio iscjeden tim, makar su mi neki drugi vasi fanovi za takve izjave skidali sve s neba..
                              I Brajko je u više navrata napisao Aleks Ferguson > Mančester Junajted. Eh....

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                I Brajko je u više navrata napisao Aleks Ferguson > Mančester Junajted. Eh....
                                Da je npr. otisao 2010. ili 2011. druga bi prica danas bila, ne bi vi ovo s timom prolazili danas. Neki vasi fanovi su mi spocitavali da je otisao u pravom trenutku, da stara momcad s veteranima u obrani, bez balansa zapravo nasljedniku nudila mogucnost da napravi remont po svom gustu, da je bilo dovoljno para za to no ja ne pusim te price.

                                Iscjedio je zadnje atome snage i ostavio tim u rusevinama. Necu ulazit sad u neka kilometarska iznosenja, ali ni kupovina Van Persieja iako je donio titulu s obzirom na okolnosti nije bila bas dobar potez....

                                Comment

                                Working...
                                X