Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mojes je Mojes ali koliko znam on je zaista dogovorio Krosa 2014., zamislite samo da smo ga doveli tad, još za nekih 25 miliona funti...

    Naingolana vidim kod Kontea. Fabinjo najrealniji, može i beka igrati tako da bi bio dobro rješenje.

    Ali zašto Mbape, igračina će biti i već je ne sumnjam, ali sve uzimamo neke mlade igrače, mislim da imamo dovoljno vrhunskih talenata, trebali bi uzimati i 'gotove' igrače.

    Comment


    • Ako uspemo da dovedemo Belotija onda nam Mbappe mozda i ne treba. imamo Marsijala. ali nam treba desno krilo.

      EDIT: Ili ako ga dovedemo, da Marsijal igra spica
      Last edited by Stevudza11; 02-05-17, 23:07.

      Comment


      • Smoling, Dzons, Balji i Pogba na treningu danas
        sigpic

        Comment


        • Last edited by srdjan_sl; 03-05-17, 11:52.
          sigpic

          Comment


          • Ja da sam Vudvord prvo bih ponudio 100 miliona eura za Modrica i njemu platu 15 miliona, vjerovatno ne bi bilo dovoljno ali bi mi to bio prvi i najvazniji pokusaj.
            sigpic

            Comment


            • Evo ti Srle

              http://www.dailyrecord.co.uk/sport/f...minay-10327672

              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...nited-10138166
              sigpic

              Comment


              • Zahvaljujem.

                Monaco midfielder Fabinho is at the top target for Manchester United this summer transfer window. (via @DiMarzio)
                Rado bi i ja voleo videti Modrica ali ipak ulazi u pozne igracke godine tako da i nije bas najpametnija investicija, kad bi birao nekog iz Reala to bi bio Kros, mada sam svestan da su obojica nazalost nedostupni. Ali nije nam losa ni ova meta sto je DiMazio spominje.
                sigpic

                Comment


                • Sutra na megdan Selti izlazimo u mnogo jačem sastavu nego za vikend protiv Svonsija. Očekujemo Pogbu i Bailija da zauzmu svoje pozicije i počnu meč.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ja da sam Vudvord prvo bih ponudio 100 miliona eura za Modrica i njemu platu 15 miliona, vjerovatno ne bi bilo dovoljno ali bi mi to bio prvi i najvazniji pokusaj.
                    Ko ne bi voleo u svom sastavu Modrića i Krosa. Po meni su besmislice da će se Kraljevski klub odreći nekog od njih dvojice. Ako su insuacije tačne ne žaliti sredstva za jednog od njih dvojice.

                    Comment


                    • Ma nece se odreci ni Krosa ni Iska zbog godina, a nece ni Modrica, koliko god zavisio od tempa i kretanja najbolji je na svijetu vezista, u zenitu i dalje, nego eto pokusati samo kad se verc pokusava sa tim ogromnim ciframa probati da dovedes najboljeg, iako ulazi u veteranske godine.
                      sigpic

                      Comment


                      • "When I see clubs like Liverpool and Manchester United celebrating getting into the top four, I cringe at it, I really do."

                        Speaking at a Show Racism the Red Card event he added: "Any of these big clubs - do you think that Real Madrid and Barcelona would be celebrating getting fourth? Come on, get a grip.

                        "It is about getting your hands on a trophy. People talk about getting into the top four because of the financial rewards and it was great for teams like Leicester to qualify but for the big teams, Man United, Chelsea, Arsenal, celebrating fourth? I say shame on you."
                        http://www.manchestereveningnews.co....nited-12976155

                        Potpis i pecat.
                        sigpic

                        Comment


                        • Što reče Princoni na LŠ temi, isplatiš lepo kaluzu i svi su dostupni

                          Comment


                          • Dzaba ako igrac nece da potpise za tebe, Mancesteru su kao sto vidimo igraci itekako dostupni, tako da ta prica bez LS ne pije vodu. Ali ce svako probati da odere Vudvorda, jer svi znaju s kakvim parama raspolaze.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mourinho: "Bailly is ready to play, he is the kind of personality that fights against every problem unless it's impossible." #MUFC
                              Plus su Džons i Smoling bliže povratku koliko sam shvatio, veliki veliki plus.

                              Comment


                              • 35 miliona eura za Semeda, pominje se i Bajern. Nadam se da ce nam ga uzeti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X