Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, nista nije naucio u U18 i U21. Pritom mu nisu ponudjeni top uslovi za youngstera, trogodisnji ugovor, primadonica je zasluzivala mjesto startera ipak, posebno jer je klub bio u sredini tabele. Oh wait.
    sigpic

    Comment


    • Nema vise u fudbalu emocija, sve je postalo biznis, uopste u sportu, tako da sto pre prihvatimo, to bolje

      Comment


      • Naravno da nema, rekao sam vec, puca Murinju kurac sto je bilo sa SAFom, pa i Vudvordu(iako je on u malo drugacijoj situaicji), oni nisu bili tada tu dje jesu, ali klub ipak mora da ima neki nivo, dostojanstvo i da se neke stvari ne rade.
        sigpic

        Comment


        • Pa u Juveu je vrlo brzo uleteo u I tim, a da ne pricam ko je sve tamo tada igrao u veznom redu.

          Nego, zanima me sta je problem da se vrati kada je totalno druga postavka ljudi pri vrhu? Vudi,Murinjo nisu biki tu kad je odlazio. Sta njih briga za njegove odnose sa Fergusonom? Zasto bi bili dno,kada su sada neki drugi ljudi na celu kluba? Murinjo ga hoce, mislis njega briga ko mu je i sta ponudio? Pa da je bilo po Fergusonu vodili bi nas Mojes ili Gigs sada. I treba, samo zbog toga, da ga vratimo i da ovaj izdominira i daj boze dobije Zlatnu loptu dok je kod nas, samo Fergusonu u inat.
          Last edited by ExEric; 10-07-16, 14:19.
          sigpic

          Comment


          • Mozda bi vrlo brzo uletio naredne sezone i kod starog u prvi tim, rekao je da je zelio da ga zadrzi, da je uz Morisona jedan od najboljih mladih igraca koje je imao, ja stvarno ne znam sta je Pogba ocekivao, da ce da igra u sampionskoj ekipi koja se bori za titulu ponovo do poslednjeg kola, mozemo mi da pricamo sto god ocemo, SAF je sa jbnim Gibsonom imao rezultate, kad imas rezultate nema preispitivanja.

            Apsolutno je SAF masio kod trenera, apsolutno je morao da rijesi sredinu i ostane jos sezonu do dvije da odradi rebuilding, ali ovo mi bas smeta, ovo nije klub za koji sam pcoeo da navijam, ovo mi je dno dna. I sto se mene tice ako i dodje bice mi najmrzniji igrac u klubu dok je god tu, naravno nadam se da ce se klub vratiti tamo dje je bio kod SAFa sa Zozeom, a da ce Pogba da flopuje nastrasnije i da ce ga cerati govnjivom motkom iz kluba koliko je los. N ije problem sto je on bio tu i nije funkcionisalo, problem je sto je on otisao i onda pricao sve i svasta za covjeka koji je zasluzan sto je Mancester ovo sto jeste i sto ima tih 100+ miliona da baci na precijenjenog Pogbu. To je samarcina samo takva.
            sigpic

            Comment


            • Koliko je negativan ovaj Vladan prosto sam morao da lajkujem
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Znaci on lik hipoteticki kida, zabija golove, Mo nas vodi do 21 ali ces ti da navijas da fejluje i svaki njegov gol ces prozivljavati nerviranjem teskim? Ok.

                Big Dankan kaze Mata, Roho, Blind i Bastijan na trzistu.
                sigpic

                Comment


                • Jep, ali svakako nece kidati kao sto ti mislis, jer je precijenjen maksimalno prije ce biti da cemo ga prodati za par godina PSZu za 50-ak miliona.

                  Evo Skaj kaze Real je zavrsio sa Pogbom, znaju i oni da nije vrijedan toga, opet nas magarce.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja mislim da ce on za 2-3 god u Real/Barsu za, u najgorem slucaju, istu cifru.

                    Jbt, kad procitas Dankanov clanak shvatis da je Mo hteo 4 3 3 sa Pogbom i Sancezom . Koja bi to brutala bila...
                    sigpic

                    Comment


                    • Toliko o Bastijanu ako je Dankan u pravu...

                      Comment


                      • Ako se Murinjo odrekne Svajnstajgera onda je potpuno poludio. Ipak mislim da Zoze nije lud toliko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Onog trenutka kad vratimo Pogbu, a i dalje se nadam da se to nece desiti, bicemo najbijedniji klub na svijetu. Da je jedini na svijetu kao sto prije rekoh bilo bi ok, posto nije jad.
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Naravno da je problem. To je fudbaler koji je pljunuo na SAFa, koji je pljuvao SAFa i posto je otisao, koji se pokupio i otisao iako je dobio najbolje moguce uslove za razvoj i bio razvijan tri godine u jednoj od najboljih akademija na svijetu. Otisao za dz i sad ga taj klub vraca za 100+ miliona. Nazovimo stvari pravim imenom, svi to mrzimo ovdje. I treba svi da nas sprdaju, jer to je bas dno, rock bottom.
                          Čekaj, ali to radi Murinjo koga si toliko hteo. Nisu konflikt Pogba ili klub, nego Murinjo koji ga dovodi i Drvo koji odobrava preko svih limita.



                          Meni je mnogo stvari nejasno u ovom crvenom građanskom ratu oko Pogbe.

                          Nije poenta to što Pogba košta 120, i nije to cena igrača. 120 je cena zakruživanja celog tima koji je Murinjo zamislio, smatra da je Pogba taj najvažniji šraf, da zamenske opcije ne ostvaruju zamisao oko tima i taktike, ne dopunjuju potpuno igrače koje je ranije doveo.

                          Uostalom, ako je Pogba tako lako nadoknadiv, kako to da do sada genijalni Juve ne može da popusti za monstruoznih 100 miliona i očas posla ga nadoknadi. I to sa (bar) dva igrača kako se piše.

                          Comment


                          • Kao sto rekoh ja razumijem Murinja, ne razumijem klub.

                            Juve moze za 120 miliona da dovede npr. Gomesa, Marija i da mu ostane 30-ak miliona. Ne sumnjam da ce oni te pare iskoristiti da budu jaci nego sto su bili. Za njih su cijene svakako drugacije u odnosu na ostale gigante, pa oni ce sad dovesti Benatiju na pozajmicu sa obavezom otkupa od presmijesnih 18 miliona eura. Taj Benatija bi Mancester kostao 40 miliona minimum. Meni to sa parama nije nikakav problem, ni iz dzepa ni u dzep, treba da se trosi kad se toliko zaradjuje, problem je samo sto je to Pogba i definitivno mi smeta sto ce transfer rekord drzati Pol Pogba i sto ce ga Mancester oboriti na takvog igraca.

                            Juve svakako jeste genijalan, za dz ga doveli, prodali ga istom tom klubu od kojeg su ga za dz uzeli za 120 miliona. Bice to najbolji potez u istoriji fudbala, a i najjadniji za ovaj drugi klub.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ali onda su to neke moralno-etičke vrednosti, jbg treba svi da batalimo fudbal dok ne počne ponovo da se igra za maternji klub i rezultat umesto plate jednog dana kad padne kapitalizam pa budemo hajkingovali kroz kontinent bez granica da dođemo do ostataka Old Traforda i pogledamo meč uživo i besplatno.

                              Ako klub blokira Murinja, kojem su dohvaćači lopte i lekarski tim izgovori pri porazu, u transfer željama, blago nama posle kad krene naopako. Nem pojma, bolje mu dati keš nego slušati kasnije onakve pressice kakve je imao kad se Čelsi kotrljao po šesnaestim mestima.

                              Comment


                              • Sto, meni je to top, a have nothing to say, nothing to say. Jedan od najboljih intervjua ikad

                                Nikad se necemo sloziti, tako da bolje da batalimo. Izgleda da ce doci, ja se nadam da ipak nece, nikad ga necu svariti ali sto da se radi.

                                Real Madrid out of race to sign Paul Pogba – Sky sources

                                Manchester United's path to sign Paul Pogba is now clear after Real Madrid ended their interest in the midfielder for financial reasons, Sky Sports News HQ has been told.

                                According to sources close to the deal, United's superior financial strength has given them a huge advantage in negotiations with Pogba's agent, Mino Raiola, and forced Real to admit defeat in their pursuit of the player.

                                At this point in negotiations, the basic transfer fee for Pogba is understood to start at around £85m (€100m).
                                Marka

                                BREAKING: Real Madrid have ended their interest in Paul Pogba.
                                Manchester United now have clearance to purchase the midfielder for a world record fee of €123m. More on the story to follow.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X