Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto se boji jos jednog neuspeha.
    sigpic

    Comment


    • Možda zamišlja da će da treninguju meč sa dva-tri kratka dizanja ritma i 75% poseda bez mnogo trošenja.

      Comment


      • Sad bas listam twitter, i naletim na post Di Marzia, i odbijenoj ponudi za Andersona od 50m evra, 27. decembra navodno. Je li to stara vest ?
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Sad bas listam twitter, i naletim na post Di Marzia, i odbijenoj ponudi za Andersona od 50m evra, 27. decembra navodno. Je li to stara vest ?
          Ne, najnoviji info. Pitanje koliko je tacan a koliko strategija Lacija da izvuku neke potencijalne kupce ili da uzmu vise para od Junajteda.

          Inace nisam gledao tekmu, kakvi smo bili?

          Spoiler
          Ovo nije trik pitanje. Ocajni opet? Ili?
          sigpic

          Comment


          • LVG izdominirao danas, pustio ih da se ponadaju pa dobio mec.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                Ne, najnoviji info. Pitanje koliko je tacan a koliko strategija Lacija da izvuku neke potencijalne kupce ili da uzmu vise para od Junajteda.

                Inace nisam gledao tekmu, kakvi smo bili?

                Spoiler
                Ovo nije trik pitanje. Ocajni opet? Ili?
                Ocajno bas. Penal je cist, dobri driblizni Memfisa, mada ovi nisu imali nijednu sansu. Sve u svemu previse mucenja, ali to je magija FA Kupa

                Originally posted by Mr.M View Post
                LVG izdominirao danas, pustio ih da se ponadaju pa dobio mec.
                A u Rimu Miha dominira, samo mu treba dati sto vise vremena.
                sigpic

                Comment


                • Milan ce okrenuti ovo, LVG tesko da ce sta preokrenuti u Junajtedu.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kako nece, vec osam bodova od Evrope, ne da nece okrenuti nego da pjeva ako ostane u TOP 10 i to sa sve najjacim napadom u ligi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro ti što ovo pod mučenje i mrcvarenje (dodajem ja) ide kao magija FA Kupa.
                      Toliko dobro je bilo da sam odremala poslednjih 15-ak min I pol. Sada sam orna da idem u život, mislim hvala im na tome.
                      Drugo je bilo samo naravno nastavak prvog... jedno veeeeliko i golo ništa.

                      A lepo mi je majka govorila da sam devojčica/devojka i da mi fudbal ne treba u životu i da se manem te gluposti... sve si u pravu mama, sve... ali kasno je sada

                      Edit: Eno ga i matori zevao.. dobro njemu možda to i zbog godina, pa lako upadne u dremku
                      Last edited by miloolja; 09-01-16, 20:24.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Inace nisam gledao tekmu, kakvi smo bili?
                        Šta god da si radio, zavidim ti.

                        Komotno može doživotna, injekcija, giljotina, streljanje, vešanje, električna i ova tekma.
                        Da imam sezonsku, ovog trenutka bih je menjao za box set Esmeralde. Blind tamo, Blind ovamo.

                        Comment




                        • Zagrcnuh se! Ako mi je Manča i trunčicu pokvarila veče, pogotovu posle Novaka evo, sve je ispravljeno i vraćeno u normalu
                          Last edited by miloolja; 09-01-16, 20:49.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dobro je pa se odgovorni u SK smiluju pa stave na trojku meč. Nemam treći kanal pa me merzi da tražim strimove..

                            Tomilsav kao po običaju dominira

                            Comment


                            • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                              Šta god da si radio, zavidim ti.
                              Menjao sam grafu i napajanje sa ortakom. Kako je grafa ogromna a kuciste osrednje morali smo da se igramo tetrisa, pa smo deo koji drzi hard izlupali skroz. Hard alternativno povezali a grafu zbudzili tu.

                              I, cudom, sve radi kako treba. Kao da tako treba da stoji.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X