Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preko browsera bolja je preglednost, ali za pisanje nikad...

    Da ne odemo totalno u off
    Utorak 20:45 protiv Njukastla u gostima, SK1 tezak mec

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Meni taj tt zesce sranje, odma sam ga deinstalirao, brzina nije problem kad se ima dovoljno rama

      Ali je bas sjebao Svajnija, em se povrijedio, em ostao na terenu jer vise nije bio izmjena, a uopste nije trebao da igra juce. Jos koljeno, katastrofa.
      sigpic

      Comment


      • Kome treba Svajni kada će da se peva it's hard to believe....
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Meni taj tt zesce sranje, odma sam ga deinstalirao, brzina nije problem kad se ima dovoljno rama

          Ali je bas sjebao Svajnija, em se povrijedio, em ostao na terenu jer vise nije bio izmjena, a uopste nije trebao da igra juce. Jos koljeno, katastrofa.
          Ma nije valjda (to za ram)
          Tt je sjajan za brzo i kratko javljanje, pogotovu dok se gledaju mečevi (sve sam varijante isprobala), a uostalom sve je stvar navike.

          Videlo se sinoć da je sredio koleno trebalo je da izađe..e moj Lui.

          Poslato sa htc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Kome treba Svajni kada će da se peva it's hard to believe....




            Spoiler

            Comment




            • Ode Pirson u Preston, permanentno. Decko najvise obecavao od svih nasih veznjaka, nije odigrao ni minut za I tim. Steta. Sve najbolje!
              sigpic

              Comment


              • I jedini je malo fizicki jaci vezista bio ako ne racunamo Mensaha.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Nije bas pametno s Talijanima poslovat. Prodas igraca, pare dobijes za par godina u ratama . Mislim da Inter jos uvijek nije platio Brozovica Dinamu

                    Comment


                    • Zasto nude 20 kad mu je klauzula 24 miliona

                      sigpic

                      Comment


                      • Veli Van Gal mozda su navijaci otisli ranije zbog saobracaja
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Nesto je cudan odnos igraca i Gvardiole, znamo kako je kiksao sa pojacanjima u Barsi, katastrofalan odnosi sa Ibrom, prica se i da u Bajernu izmedju Njemaca i njega ne stima, sve one price za Mesija i kako ga nije postovao u poslednje vrijeme, a juce ga proziva i to bas zestoko Tureov agent, a vec danas kaze da on i Jaja sigurno nece biti zajedno u Sitiju, ako Pep dodje Jaja ide.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zasto nude 20 kad mu je klauzula 24 miliona
                              Zato sto je ta klauzula old news Vladane, produzio momak u maju prosle godine do 2020. godine, prosli ugovor mu je imao tu klauzulu.
                              Ova ponuda je doista smejurija, jer je momak poceo da razbija i svaki mec prvih 11. Cholo to sigurno nece dati u januaru.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ova izjava Van Gala za navijace meni nije smesna, podigla mi pritisak, ironicar bezobrazan

                                Sprda se covek sa navijacima i renomea kluba, ako, tako i treba kad mu uprava tako dozvoljava, trpicemo ga, TOP 10 nam je zagarantovan.

                                Comment

                                Working...
                                X