Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Limar

    Ja na tvom mestu ne bih menjao avatar, cim si dobio Radonju odma' pobeda UTD-a

    Svaka cast Runjavom za gol.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Najmanji problem bi meni bio da Mata gresi. Tj da pokusava da proigra nesto, da krece jedan na jedan. Mnogo me je razocarao, a uz Silvu dva igraca koja sam mnogo gotivio.

      Ne smem da razmisljam o dolasku Manea, Mahreza nekako se plasim da bi ih mediji pojeli. Mahrez je promasio penal niko nece spomenuti to. Da je promasio kod nas, bilo bi da je kostao 3 boda. Anderson
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Pa ako mu se više svidelo prvo pol. onda stvarno nemamo šta da se čudimo i nervirao zbog ove igre. On stoji iza nje i tu nema diskusije, a zašto je to tako, to bih volela da znam.
        Šta on to tačno vidi tu dobro, lepo, efikasno i na kraju svrsishodno... I najveći amater i neznalica zna da kada jedan pristup ne vodi ničemu, nešto ne ide, mora da se menja... najbolje njega da promenimo i da stavimo tačku više, bar na ovu vrstu mučenja...
        A onda počinje neko novo...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sta je on video u tom prvom pol. meni nije jasno. Gde vodi ta igra? Stvaramo sanse na preteku i dajemo golove ko iz sale, jer toliko to dobro? Meni je uzasno krivo sto trpimo ovog, jer mislim da ovaj tim moze puno bolje jos ove sezone, samo da budu vise slobodni u zadnjoj trecini terena... videli smo to 2-3 puta ove sezone, utakmica protiv Evertona, Celzi na momente...

          Ali eto, trpicemo ga na zalost i muciti se.

          Comment


          • Januar

            FA Cup - Third Round Man Utd v Sheff Utd Sat 9 Jan 17:30

            PL Newcastle v Man Utd Tue 12 Jan 19:45

            PL Liverpool v Man Utd Sun 17 Jan 14:05

            PL Man Utd v Southampton Sat 23 Jan 15:00


            Februar

            PL Man Utd v Stoke Tue 2 Feb 20:00

            PL Chelsea v Man Utd Sun 7 Feb 16:00

            PL Sunderland v Man Utd Sat 13 Feb 12:45

            EL- Round of 32 FC Midtjylland v Man Utd Thu 18 Feb 18:00

            EL - Round of 32 Man Utd v FC Midtjylland Thu 25 Feb 20:05

            PL Man Utd v Arsenal Sun 28 Feb 14:05

            (vreme +1)
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mi u svakom prelaznom roku se povezujemo sa tim ofanzivnim vezistima , napadacima , a o stoperu nigde ni reci.
              Ako Van Gal (a ja bih ga odavno menjao ,sto mislim da i vrapci znaju) misli da je Blind odlicna opcija , a da su tu pored njega i Roho (solidan igrac u nekoj rotaciji ,jer je borben ,i to mi se kod njega svidja) i Dzons (staklen igrac by the way) ,onda me i ne cudi sto igramo sve losije i losije.

              Blind je klasicni levi bek , od koga pokusavamo da napravimo O'Sea , a on meni osim sto je uvek mogao da uskoci da igra na koju god hoces poziciju i zato je bio zahvalan igrac, fudbala nije znao nista.
              Blind je imao veliki potencijal kad smo ga doveli , a sada je meni on "rotation player" koji naginje na "backup player" uzeo sam floskule iz menadzera.

              Kuca se gradi od temelja,a u fudbalu je to golman + odbrana.Golmana imamo ,ali zato odbranu nemamo , pa zbog toga i gledamo fudbal kakav gledamo poslednjih godinu ,godinu i po.
              "Possesion game" jer time sprecavas rivala da te napadne ,a nasa odbrana koja zavisi od Smolinga bi bila onda itekako busna.
              Ali mi to ne resavamo vec 3 prelazna roka ,evo ga sada i cetvrti je krenuo ,i opet samo ofanzivci se spominju.

              Comment


              • Mata bi bio odlican kao 10ka da ima dva brza krilna igraca, koji bi otvarali prostor.
                Ima Marsijala, fali jos jedan... Dal ce sad to biti Mane, Anderson, Sane ili neko treci, ne znam. Ali to bi bilo idealno.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Mata bi bio odlican kao 10ka da ima dva brza krilna igraca, koji bi otvarali prostor.
                  Ima Marsijala, fali jos jedan... Dal ce sad to biti Mane, Anderson, Sane ili neko treci, ne znam. Ali to bi bilo idealno.
                  Nisi ti gledao ni Sanea ni Andersona
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nisam, ali po komentarima sam citao da su brzi i eksplozivni, barem za Andersona...za Sanea tek ne znam, ali ako je krilni napadac onda je valjda brz.
                    Valjda je brzi od Depaja.

                    Comment


                    • Brzina sigurno nije najveca vrlina ta dva igraca i naravno da spori nisu,ali njihovi aduti su neke druge stvari...

                      Anderson je u pola utakmica duh
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne mogu da tvrdim suprotno, tj ne mogu nista da kazem posto uopste ne pratim talijane a ni nemce.

                        Ali eto, da dodam jednog bas brzog i proverenog... Grizman!

                        ---------------Runi----------------
                        Marsijal--Mata--Grizman
                        ------Svajni----Snajderlin---

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Ne mogu da tvrdim suprotno, tj ne mogu nista da kazem posto uopste ne pratim talijane a ni nemce.

                            Ali eto, da dodam jednog bas brzog i proverenog... Grizman!

                            ---------------Runi----------------
                            Marsijal--Mata--Grizman
                            ------Svajni----Snajderlin---

                            Ako budete dovodili Griezmann-a, nek bude kao zamena za Rooney-a. Previse je brutalan u napadu da bi gubio vreme na krilu, mada je i na krilu veoma dobar igrac.

                            Comment


                            • On je upgrade u ofanzivi kako god da okrenes, nebitno gde ce igrati.

                              I ne verujem da bi u PL mogao da igra kao najistureniji. I Marsijal slicnih karakteristika, bolje igra na krilu nego kad je sam u spicu.
                              Last edited by Sir Giggsy; 02-01-16, 19:37.

                              Comment


                              • Griezmann je Diego Armando Maradona licno za jednog Sterlinga recimo...dok ovo govorim sprda se covjek protiv Levantea
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X