Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Objavili na oficijalnom sajtu ono za Murinja i Cicarita.

    Mozda ga vrati, cudno da se bas Cicarito spomenuo na oficijalnom sajtu, mogli su reci killer napada ili tako nesto.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Ako vrati Cicarrita mi bolje od ovoga ne zasluzujemo onda.

      Nema De Hee izgleda, vaspitna za onaj gol i generalno nesigurnost ili povreda. Sou pocinje.
      sigpic

      Comment


      • United XI vs Sunderland: Romero, Darmian, Bailly, Rojo, Shaw, Fellaini, Herrera, Pogba, Mkhitaryan, Ibrahimović, Lingard.
        Fela kapiten, toliko i tome da ce ga prodati na ljeto.

        sigpic

        Comment


        • Maruan il kapitano kolko mi je drago!

          4-3-3, morze, dobijamo ovo. Pogba ga danas daje.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Šta se desilo sa Valensijom? Neka povreda ili...?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • O Boze, jebem ti klub kad je stigo Felaini biti kapiten.

              Od Kina, do Vidica, Runija i sad Felaini Pa i ovo 6. mesto je uspeh

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Umor. Mada moze biti i 3-5-2, jebem li ga
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Mislim da je odmor zbog reprezentacije, odma je igrao za vikend iako je bio tek doputovao, pa ga je odmarao protiv Evertona i vjerovatno sad, sve ce on baciti na LE, to je jasno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    O Boze, jebem ti klub kad je stigo Felaini biti kapiten.

                    Od Kina, do Vidica, Runija i sad Felaini Pa i ovo 6. mesto je uspeh

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                    Felaini je jedan od najmanjih problema, stavise da svi na terenu imaju njegovu zelju i mentalitet sigurno ne bi bili sesti. Omiljen u svlacionici, krvavi radnik, zasto da ne bude kapiten na jednoj utakmici? A sumnjam da ce biti gori kapiten od Runija, a ti znas koliko ja volim Runjasa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne sme, bolje Ibra ili Pogba.
                      Ni na prijateljskoj mi ne bi bio kapiten, ovo je Mancester a ne Stouk ili Everton.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                      Last edited by Ser Gagi; 09-04-17, 12:40.

                      Comment


                      • Ibra je kapiten na terenu, to je jasno, ali u Mancesteru nece moci da igrac tek dodje i da dobije traku, nije je Murinjo dao Zlatanu, niti Van Gal Bastijanu, iako su im to glavni vojnici na terenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Erera je mogao umesto njega.

                          Ali nebitno. Mislim da ne dobijamo danas, Samderlend nije gol postigao 100 godina, danas ce da naplati.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Felaini je jedan od najmanjih problema, stavise da svi na terenu imaju njegovu zelju i mentalitet sigurno ne bi bili sesti. Omiljen u svlacionici, krvavi radnik, zasto da ne bude kapiten na jednoj utakmici? A sumnjam da ce biti gori kapiten od Runija, a ti znas koliko ja volim Runjasa.
                            Zamisli da je dao Lingardu?

                            Vidim da ce nam parola biti, sa nama uvek parodija..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Koja je ovo patnja, vjerujes prosle sezone da kad dodje Murinjo vise neces gledati Felainija (bar u bitnoj ulozi) i slične, april 2017. on kapiten ali ajd, ovo je i nebitna utakmica, jedino možemo još da ukopamo Mojzija dublje.

                              Pogba npr. sad ima savršenu utakmicu, liga nam je nebitna postala, slab protivnik, nek uradi nešto.

                              Erera je možda zaslužio više kapitensku traku, ali kontam da Murinjo još više pokazuje Felainiju koliko ga cijeni, ne bi me čudilo sad da izdominira i da par golova.

                              Comment


                              • Fellaini kapiten, bwahahahaha, dno dotaknuto.

                                Trpaj Mojzi ovo, uzmi sva tri boda, za bolje nije ovakav United kome je Fellaini kapiten.
                                Last edited by Cylokin; 09-04-17, 13:55.

                                Comment

                                Working...
                                X