Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Voleo bih ja Sergeja. Bas bas, kao sto sam hteo i Grujana..
    +1

    Ne lozi me toliko ideja da dovedemo Sergeja, koliko ideja da dovedemo srbina, moze i Zile
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Mertens kao krilo je 3x upgrade na ovo sto sada imamo, bas pun pogodak, samo da dodje. Duplo bolji izbor od Perisica.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      Burazeru ja sa litrom vinjaka, u sebi, sam bolji izbor od Perisica.
      Last edited by l1m4r; 11-04-17, 09:32.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ajde da uzmemo Savica djevojacko Milinkovica, ali niposto Perisica. Je li ovo zona sumraka ili sta?
        sigpic

        Comment


        • Inace Zaha izgleda kao Denilson licno za sva nasa krila, Zaha je elitno PL krilo, just sayin
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Burazeru ja sa litrom vinjaka, u sebi, sam bolji izbor od Perisica.
            Znaci ti bi onda španjolskoj dva komada zabio
            A inace u kojem klubu ti igraš trenutno ?


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Inace Zaha izgleda kao Denilson licno za sva nasa krila, Zaha je elitno PL krilo, just sayin
              Bogami sjajno odigrao sinoc.

              tapatalk
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa i ne samo sinoc, i Celzi je terorisao

                Comment


                • Poslednje SAFovo pojacanje smo pustili koje je naravno stasalo i pravi razliku na terenu
                  sigpic

                  Comment


                  • Veliki znalac fudbala koji inace veoma dobro procenjuje talente ga je prodao za grdne pare, cini mi se 3 miliona ili tako nesto.
                    Sve je dobro samo njega da ne gledam vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tri plus tri miliona bonusi koji ce biti isplaceni, plus procenat od sledece prodaje. Ali sve u svemu jadno jer ce biti klubova koji ce ga platiti 30-40 miliona funti lagano.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Pa i ne samo sinoc, i Celzi je terorisao
                        Ma nema sumnje opet i ne samo protiv Celzija, samo sinoc sam pazljivo gledala celu.

                        tapatalk
                        Last edited by miloolja; 11-04-17, 10:50.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja bi radje da ga vrati Murinjo za 20-30 miliona nego da lupnemo 50 na Mertensa ili Perisica.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Insinje pre Mertensa svakad, svakad.

                            Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                            Vidi se ko prati Kalco.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ja bi radje da ga vrati Murinjo za 20-30 miliona nego da lupnemo 50 na Mertensa ili Perisica.
                              Ide kod Poketina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne uzme li se LE i ostane se bez elitnog takmicenja, jedino ce pare i privlaciti igrace kod nas, i preplacivanja naravno je nametnuto trzistet to nisu nasi hirovi.

                                Mancester je trebao vec par pojacanja srediti i da prvog dana prelaznog samo potpisu, tako to rade veliki klubovi, koji imaju sistem.
                                Nasi se napucaju na turneju, nemaju prave pripreme, sve naopako.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X