Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam da mora krilo, ali ja iskreno ne znam koje. Jedino mi Marez pada na pamet, ali da li će on doći, pitanje je.

    Ono je bila sprdnja, ne verujem ni da će Kante ni Verati doći.

    Koga onda na desetku? Andre Gomesa ili Runija?

    Ko će igrati u vezi sa Kerikom, ako staviš jednog od njih dvojice na desetku, drugi će biti u vezi sa Kerikom.

    M2 Note

    Comment


    • Florentino Perez is pressing hard to persuade De Gea to transfer to Real Madrid [duncan castles]
      Among other tactics, Perez has asked Spanish players to convince De Gea at EURO 2016 [duncan castles]
      De Gea's stance on #mufc has changed since Van Gaal left [duncan castles]
      Real Madrid's option to sign De Gea for around €60m expires on Wednesday [duncan castles]
      F.Perez has allowed Spanish media to run story of RM wanting to keep K.Navas incase of image of De Gea rejecting RM [duncan castles]
      Mourinho has been in repeated contact with De Gea to assure him of his centrality to #mufc's plans [duncan castles]
      It is understood that Mourinho is confident that De Gea will stay [duncan castles]
      If De Gea leaves, Thibaut Courtois would be interested in joining #mufc with Mourinho [duncan castles]
      Moze De Hea u Real ako ce Kurtoa doci, odmasadodma
      sigpic

      Comment


      • Gagi greskom sam ti editovao post i tu pisao, sa telefona jbg
        Ponovi ga
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Moze De Hea u Real ako ce Kurtoa doci, odmasadodma
          Ja se Davida ne bih nikad odrekao Mislim može 100 milke pa neka ide..

          A i mišljenja sam da je David jedno dva puta bolji od dotičnog
          Last edited by Lord Aleksoni; 13-06-16, 00:08.

          Comment


          • Ne znam kolko je pametno to(Kurtoa),bilo bi baš skupo,skupo
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Pa Saburo kako ne znas da se Murinjo i Pep ne takmice samo na terenu, vec im je cilj da pobjede i u takmicenju ko ce vise para da spiska.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nema nista nejasno.

                Ima klauzulu do srijede od 47 miliona funti, od njega zavisi. Strasan je golman, ali se Kurtoa do prosle sezone racunao kao bolji, top golman mijenja top golmana, jos je Kurtoa i mladji zeru.

                Ja sam imao problem sa odlaskom De Hee za 30-ak miliona eura, ali kad su ponudili na kraju toliko i Navasa to je bilo vise nego fer. Sad bi dali 60, ako mu se ide, neka ide.
                sigpic

                Comment


                • Da se ne lažemo Tibo je bio bolji tebi i Eriku. Meni nije nikada. Baš ne bih želeo njega. I baš se ne bih odrekao DE Gea-e ni za te pare. Ako želi da ide onda je to druga priča skroz i odma traži zamenu. Ali ne u tom "Celzijevom" golmanu.
                  I da ostaje De Hea. Kao što je i Runi ostao kod starog. Kao što je i DDG ostao prošle godine. Nema frke oko toga
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Moze De Hea u Real ako ce Kurtoa doci, odmasadodma
                    Hmmmmm .... NE.

                    Ne bih volio ni teoretski da se tako nešto desi, a realno je da se neće ni desiti. Očigledno je da De Gea ostaje.

                    Comment


                    • Istog sam misljenja De Hea >>> Kurtoa...

                      Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                      Comment


                      • Zdravo ljudi, dugo nas leto ceka!

                        Anketa nije merodovna, nema Emboloa .
                        sigpic

                        Comment


                        • Hocete li vi ljudi zadrzati neko ime duze od dva meseca? 😄

                          Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                          Comment


                          • Iz ankete glasam za Mirandu, Krihovjaka, Andre Gomesa, Vilijana i Ibru. Highly nerealno, tako da Vilijana zameniti nekim drugim nasumicnim d krilom (sumnjam da ce Embolo biti starter, vise za rotaciju/sirinu). A ako Mo ne ceni Morgana, nama trebaju 2 vezna.

                            Pitanje gde vidi Runija. Ako ga uopste vidi u timu (pliz Boze, pliz pliz pliz da ga proda).
                            sigpic

                            Comment


                            • Gde sad da ga proda kad je počeo da igra?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Da se ne lažemo Tibo je bio bolji tebi i Eriku. Meni nije nikada. Baš ne bih želeo njega. I baš se ne bih odrekao DE Gea-e ni za te pare. Ako želi da ide onda je to druga priča skroz i odma traži zamenu. Ali ne u tom "Celzijevom" golmanu.
                                I da ostaje De Hea. Kao što je i Runi ostao kod starog. Kao što je i DDG ostao prošle godine. Nema frke oko toga
                                Kurtoa je vrhunski golman, jbt covjek je sklonio sa gola Ceha koji je u sebi imao jos barem pet sezona, o cemu vise da pricamo?

                                Ja sam samo imao problem sa nezahvalnoscu, jer De Hea nikad ne bi bio ovakav golman da nije bilo Mancester Junajteda. Produzi ugovor, neka te plate koliko vrijedis i idi ako ti se ide. Jer De Heu nijedan top klub ne bi trpio tri sezone, samo Mancester Junajted. A Mancester je dok je De Hea bio veliki kikser bio top, top klub dvije sezone. Istrpio ga, sacekao da postane ovo sto je danas i on bi onda otisao za bijednih 30-ak miliona, e pa ne moze, iako mu je klub izasao u susret i prihvatio ponudu Reala, ali tek onda kad je ona postala fer, jer 20 ili 30 miliona eura nije bilo fer, pa neka ulazi u poslednju godinu ugovora sto puta. Klub nije popustio, posle se desilo sto se desilo, ali kao sto znas cim je ponuda posala fer, ja nisam imao nista protiv, kome se ne svidja, "tamo" su mu vrata

                                Dok god ga zamijeni top golman i dok god ne ode za male pare, fine by me. Lester je osvojio ligu sa solidnim golmanom, dok god zavisimo od golmana jad i bijeda. Nece Murinjo to nikad dozvoliti.

                                Originally posted by Momir Peh View Post
                                Hmmmmm .... NE.

                                Ne bih volio ni teoretski da se tako nešto desi, a realno je da se neće ni desiti. Očigledno je da De Gea ostaje.
                                Tako izgleda, ali ocigledno je bilo prosle godine da ide, pa nije. Jbg u fudbalu je sve moguce, moze on otici i kad istekne ova klauzula u srijedu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X