Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde se ocito ne prati Serija A. Na trenutak sam pomislio da ste sarkasticni Ne bi smeli da se dovode igraci tipa Perisic, to bi samo bilo gomilanje igraca i uzimanje minuta klincima koji će biti daleko bolji igrači od njega.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

    Comment


    • Perisic uopste nije gol igrac, iako sam ga nekad hvalio tj ocekivao vise, izgleda da od njega nikad WC igrac.
      Last edited by Prototype; 25-03-17, 00:03.

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Navodno Murinjo skica i Brozovica
        On je jos gori od Perisica...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Prosjek ti je Martijel, Herera, Lingard i ostali, radi toga Mancester je zadnji, i oni panjevi iz odbrane, Dzons i Smoling kiks igraci.
          Uzeli Luka Sou i Martijela za grdne pare i sada cekati 3-4godina da vidimo hoce li biti igraci, ako nece jebes tri godine, sta je to za Mancester.
          Nama trebaju izgradjeni igraci, koji imaju iskustvo dosta je Depaja i Blindova i budala.
          Nismo mi Ajaks i PSV da razvijamo dosta je toga, kupuj zavrsene i idemo ka vrhu.
          Mora novu seriju da ti nadjem. U haosu si buraz.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Samo opusteno Limar, bice jos Mandusicevi postova ovo je tek pocetak, vracam se na temu aktivno.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Prosjek ti je Martijel, Herera, Lingard i ostali, radi toga Mancester je zadnji, i oni panjevi iz odbrane, Dzons i Smoling kiks igraci.
              Uzeli Luka Sou i Martijela za grdne pare i sada cekati 3-4godina da vidimo hoce li biti igraci, ako nece jebes tri godine, sta je to za Mancester.
              Nama trebaju izgradjeni igraci, koji imaju iskustvo dosta je Depaja i Blindova i budala.
              Nismo mi Ajaks i PSV da razvijamo dosta je toga, kupuj zavrsene i idemo ka vrhu.
              Nije mi jasno da ljudi u Junajtedu nisu svjesni ovoga. Odlican post.
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Slucajno sam upao na ovu temu pa da kazem sta ja mislim.

                Problem koji se javlja oko transfera je sto se i pokazuje da LvG i Murinjo ne preferiraju iste igrace i tu najvise trenutno ispasta klasa 2015 koji su dovedena kao velika pojacanja LvG, a njih vec sada nema u klubu.Jedino ce Marsijal da prezivi secu knezova, zato sto ne verujem ni da ce Darmjan previse da se zadrzi.Treba naravno praviti kupovine gde ce da se dovode i stariji i mladji igraci i mislim da se tu ne pravi greska, veci je problem trenerska vrteska i drugacije preferencije trenera.Uz to je pitanje koliko ce dugo Murinjo da bude tu i da njegova pojacanja zadesi slicna sudbina kao Snajderlina, Depaja i Svajnstajgera.Btw, mislim da ce Depaj da bude ubica i da ce da se ispostavi da je on Murinjova ''greska'', ali nikad on takvog igraca ne bi doveo u klub.

                Brozovic i Perisic nisu losa resenja za rotaciju, mada mislim da je tu potrebniji Brozovic iako bih vise preferirao nekog razbijaca u veznom redu.Mislio sam da je Snajderlinu namenjena ta uloga.Dolazak njihov samo znaci da su opcije koje su iznad njih otpale, a ne da su glavne Murinjove zelje.Krilo, veznjak i stoper treba da budu glavni prioriteti u prelaznom roku.

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  On je jos gori od Perisica...
                  On je teska neznalica sumnjam da ce njega dovodit,nema bas ni jednu vjestinu razvijenu do najvecih granica, bas prosjek nit smrdi nit mirisi
                  Last edited by Mrkela; 25-03-17, 08:44.

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Samo opusteno Limar, bice jos Mandusicevi postova ovo je tek pocetak, vracam se na temu aktivno.
                    Ahahahahahahahahahahahahahaha
                    Kraljevski.
                    Bolje receno aktivno-kraljevski.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Inter ga ne pusta ispod 60 miliona.

                      http://www.gazzetta.it/Calciomercato...76609697.shtml

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Inter ga ne pusta ispod 60 miliona.

                        http://www.gazzetta.it/Calciomercato...76609697.shtml
                        I zamisli stvarno das te pare..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Mangala je placen 50 i masu jos primejera,i sta je to cudno?
                          Trziste je otislo u kurac obicni igrac ce kostati mancester 20-30miliona,malo jaci kao sto je reprezentivac neke jace zemlje duplo.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Tako nam i treba...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Mangala je placen 50 i masu jos primejera,i sta je to cudno?
                                Trziste je otislo u kurac obicni igrac ce kostati mancester 20-30miliona,malo jaci kao sto je reprezentivac neke jace zemlje duplo.
                                Pa ko vas šljivi kad nemate herca da kao Juve sastavite 2/3 tima za nula eura. Plaćajte sad 50 milki ovo polupano krilo. Ovce su od uvek bile za šišanje.

                                Comment

                                Working...
                                X