Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidi, cudo je sto je on postigao najvise golova sa najvise minuta provedenih na terenu kao napadac.

    Cudo je, jer je on LION, jer on se rodio star a umrece mlad, on nije sa ovog sveta, ne moze da se poredi se covekom. Cudo.

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Samo opravdanja, i izgovori, tviteraski.
      Coek u 36.godini toliko golova i toliko sansi, koji je sam stvorio i usao, jer ima nos i osjecaj, a trosi se puna radi toga da udje u sanse, jer Pogbinjo i momci su nizasta.
      Legenda kluba 6.godina mladji, ni u jednu sansu nebi usao niti dao ni jedan go, tjeraju ga iz kluba.
      Marsijel i Rasford imaju doboljan broj utakmica, i mase oni vise od Ibre, a tek igra ove godine u pojedinim mecevima su odusevili, za pet godina ce biti pravi kada stasaju
      Ne znam za osecaj, ali nos svakako ima.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da, stvarno je neverovatno da nam centarfor daje najviše golova u sezoni, sa najviše odigranih, celih mečeva.

        Nego treba videti gde je bio Zlatko u njihovim godinama. Tada, u 20im, igrao je za Malme i za 3 sezone dao 16 golova. Mislim kada se već igramo poređenja.

        Inače nemam ništa protiv Ibre, naprotiv, samo totalno nerezonski poreditti stvari koje se ne porede i osporavati decu oko njega.
        Olja Malmo i Mancester, iste ambicije imaju sigurno.
        Bi li ti zelila titulu u sledeci 10godina?
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Ambicije nemaju veze sa tim činjenicama. Možda je u Malmeu lakše bilo davati golove, otkud znaš... Sve govori da je veliki talenat, ljubav prema fudbalu, drskost na terenu... nadogradio toliko da je premoćan i u 36-oj i ništa dalje od toga, ništa na račun i uštrb ovih momaka koji se tek probijaju i koji tek treba da steknu ime, renome, status, neprokosnovenost i neku vrstu nepobedivosti na terenu... ako ne zabrljaju ili ih nesreća ne odvede na drugi put. Za sada meni deluje da neće, već naprotiv da će biti velike zvezde, za koju godinu, naravno.

          Ti mene zezaš sa tim .. ja želim da budemo prvi i LŠ, a vi 5-6to mesto i LE? Reci da se zezaš
          Ja sve mislim nešto se sprdaš, inače ne mi ne bi palo na pamet da ti na takve nerezonske konstatacije odgovaram...
          Kakvi 10godina, koliko sledeće Ove prethodne, mučne, 4 tranzicione godine... ko 20 da je prošlo.
          Last edited by miloolja; 21-04-17, 12:01.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Pa vidi, cudo je sto je on postigao najvise golova sa najvise minuta provedenih na terenu kao napadac.

            Cudo je, jer je on LION, jer on se rodio star a umrece mlad, on nije sa ovog sveta, ne moze da se poredi se covekom. Cudo.
            Ne nego je Rasford sa dva grama mozga cudo, da je juce Zlatan bio umjesto njega ne smijem ni da zamislim sta bi pricali i pored toga sto bi rijesio mec, Rasko ce nas spasiti. Ljudi moji covjek je zasluzan za 40 golova ove sezone i neko misli da ce nam biti bolje bez njega. Isto kao kad kazu bolje je bez Mate, a Mata psole Zlatana najbolji stijelac kluba i najvise doprinosi s golovima i asistencijama. Lobotomija. Rasford ne smije da bude prvi napadac ni naredne tri sezone, kamoli ove.
            sigpic

            Comment


            • AL to što vređate dečka, to je posebno mučno i odvratno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Ček, tebi je ok da stisnu zube i izdrže bol dok se skroz ne oporave? Tebi je ok da se vrate pre predviđenog roka oporavka? Pa to je samoubistvo, rizikuješ veću povredu i produžuješ rok oporavka. Ne znam jesi li ikad pokušao da igraš sa nekom sitnom povredom, pa ti nisi ni 60% od oporavljenog igrača. Murinjo ne zna šta je to, on nikad nije bio fudbaler.
                Da stisnu zube, ok je. Nije da ce da ih siluje da igraju pune treninge sa neizlecenim povredama. Problem je sto bi im Mou uzeo za zlo ako ga ne ispostuju, ali ne trazi sad on ne znam ni ja kakvu ludost.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ma nema toga, neozbiljno je da nekoga silis da se vrati prije predvidjenog roka oporavka. Tako mozes samo da pogorsas stanje, on ih bukvalno proziva da ucine poseban napor i vrate se prije vremena. Vratio se Falkao za Mundijal prije vremena pa ne moze vise nikad da bude na nekadasnjem nivou. ne vracas se na teren dok nisi 100% fit, zlatno pravilo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Aha, kako vi za Rasforda i Pogbu tako i ja za Zlatana. Vidite da ne ide?

                    Comment


                    • Lagano ne ljutim se ja, ne napustam, ne vrijedjam forumase direktno, ne glumim zrtvu, samo odgovaram.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vređa se Rashford koji je klinac i očekuje se konstantnost afirmiranog iskusnog strelca a sa druge strane se 'fali Fellaini od kojeg drvo iz moje ulice ima više fudbalskog umeća. Kontam da se Rashford hejtuje jer, jelte, zauzima mesto izuzetno talentovanom Marsijalu koji je sinoć imao prijem kao Fellaini, tu negde.

                        Mnogi ovde izgleda znaju bolje od velikog trenera i taktičara Murinja, kojeg su isti dizali u nebesa na početku ove sezone, sve u svemu, smejurija, ovaj thread pršti od dvostrukih aršina i hardcore subjektivnosti.
                        Last edited by Cylokin; 21-04-17, 12:09.

                        Comment


                        • Mozes slobodno da me prozoves jer ja vrlo dobro znam sta pisem i sta sam pisao, ja sam bio za Murinja i uvijek cu biti, ali cu ga uvijek kritikovati, niko nije imun na kritike pa ni on. Jos vise me nervira jer znam da moze bolje. I od njegove briljantne taktike nesto slabo ista vidimo ove sezone, znaci da moze bolje, jer nije valjda zavisio od neke sveske koju je u medjuvremenu izgubio? Ako ce da od Martijala napravi Eslija Janga super, nije ni cudo sto ovaj oce da ide onda. A dvostruki arsini svkakao, Rasford forsiran na sve moguce nacine sa 20 i kusur utakmica bez gola, Martijala pegla na sve strane i vidimo krajnji produkt sinoc. Ograniceni krilni igrac kojem je svaka kreativnost ubijena, koji se plasi da udje u sredinu iako mu je krtanje bez lopte jedno deset puta bolje od Rasforda i posle toga nove prozivke. Dok imamo Rasforda kojem je ocigledno sve dozvoljeno, koji moze da dribla, da sutira, da se vraca ili ne vraca i koji ce uvijek biti istureni napadac kad nema Ibrahimovica, ovaj nikad.

                          A ti si super objektivan inace, jer Felaini nije bio glavni igrac juce za pobjedu uopste. ALi ono sve je u oku posmatraca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Na ovo ce ti izaci Rasword, zajebavace ga ovako ulazice igrace pomalo, pokrivati sve pozcije samo nece nikad biti napadac i konstato to igrati i postace ovo.

                            Spoiler
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • E to je to

                              When Zlatan is on the field, he attracts more attention, which makes it easier for the kids to make runs and find space. His hold up play and knock downs would also be missed. Zlatan + Fellaini in the box has given opposition problems.
                              Kad je na terenu prostora i sansi koliko ti volja, posebno kad pristiskamo jer se izvlaci, ulazi, dvojicu drzi na sebe, spusta glaovm, otvara, kad nije na terenu sasna do dvije i to je to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Selta, revanš kod kuće
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X