Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na svu muku da dovodimo napadaca za kog mora da radi ceo tim da bi on nesto uradio? Bolje ne.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Ne, ja nisam poredio... Vec sam rekao da takve igrace kao sto su bili Rud ili Robin, oberucke bih prihvatio. Na vama je da utvrdite da li je Ikardi jedan od njih... ;) Jer ja ga nisam uopste gledao osim na ovom klipu sto je postavljen.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Na svu muku da dovodimo napadaca za kog mora da radi ceo tim da bi on nesto uradio? Bolje ne.
        Slazem se, bolje da trpimo Zlatana do 45e.
        sigpic

        Comment


        • Nije loša ova rep-pauza, samo kada bi svi odmarali ... jer kakav nas samo pakleni april čeka.. bokte 9 mečeva :0

          Ko je otišao sve u svoje reprezentacije? Darmijan se hvali na tw, al on nije bitan.

          Vidim sa Sitijem ugurali nam u četvrtak 27. aprila, a sa Svecima za maj vrv, jel te?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nego bici i za ovog tvog sa avatara, koji je jelte mogao sve sam, je morao da radi ceo tim, jel je ovog bolela ona stvar da radi nesto drugo na terenu od casual setnje.
            sigpic

            Comment


            • Ako se vec igramo mozemo da dovedemo koga hocemo onda daj Levandovskog.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Ako se vec igramo mozemo da dovedemo koga hocemo onda daj Levandovskog.

                Tapatalk
                Mbape, Martijal i Mbape

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Nego bici i za ovog tvog sa avatara, koji je jelte mogao sve sam, je morao da radi ceo tim, jel je ovog bolela ona stvar da radi nesto drugo na terenu od casual setnje.
                  Berba je magija. Berba je ideja. Ne diraj bugarsku.

                  Nemam ja nista protiv Ikardija ali imam protiv ideje da igramo sa poacerom. Daj reci mi koja ekipa je u top 5 liga osvojila nesto u prethodnih par godina igrajuci sa suvim poacerom?
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Mbape je tesko nerealan rekao bih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Berba je magija. Berba je ideja. Ne diraj bugarsku.

                      Nemam ja nista protiv Ikardija ali imam protiv ideje da igramo sa poacerom. Daj reci mi koja ekipa je u top 5 liga osvojila nesto u prethodnih par godina igrajuci sa suvim poacerom?
                      Ok onda, koga bi ti uzeo a da je realan a odlican? Naravno kada svedska ode gde god.

                      Nadao se da ce Rasford da eksplodira do tada?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Ok onda, koga bi ti uzeo a da je realan a odlican? Naravno kada svedska ode gde god.

                        Nadao se da ce Rasford da eksplodira do tada?

                        Ne znam nisam pametan. Rasforda da, pre bih njega trpeo nego doveo novog poacera.
                        Imena neka, koliko mogu da sanjam? Levandovski/Kejn. Al nece se nikad desiti. Trenutno niko dovoljno dobar
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Pa vidis sam, kada tako lepo upotrebis filter, odvojis nerealno od realnog, vidis da je Ikardi svakako odlicna opcija. Recimo mnogo bolja od Morate npr.

                          Naravno ne racunajuci Rasford opciju koja je i meni primarna i najvise bih voleo da se obistini, samo pitanje je oce li.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Kao još uvijek igrač MU u Pioniru gleda Partizan a sutradan tekma sa Liverom, zar treba više. Lutao je i povrijeđen kroz Dubai i ostale destinacije. Neka ide što dalje on i slični njemu.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Sta se cudite za izmene, pa Mou je pre par godina protiv Coloa izveo na Stamford Bridzu 3 stopera i 3 beka od prvog minuta a u Spaniji pre toga odigrao 0:0
                                Koliko je imao izostanaka i rovitih igrača dobro je da je skupio 11 igrača, pogotovo u prvoj utakmici.

                                Comment

                                Working...
                                X