Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po tviteru sve više priča da De Hea ide, džaba sve izgleda je neizbježno.

    Comment


    • Bez Ibre nema ni igre!
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Jebeš poraz od Čelsija. Glavu gore. Guramo dalje. Sledi revanš sa Rusima pa nastavak takmičenja u PL.

        I ja se bojim da će Real izvršiti ponovo pritisak na De Heu. Pogotovo jer Navas sve više kiksa.

        Comment


        • Bole nas djoka, ima jos 2 godine ugovora, mozemo da trazimo boga oca za njega jer kapiram da bi potpisao novi kad bi mu pojacali platu. Placenici su to, nije tesko sa njima kad imas pare.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Zapravo ima tri, 4+1 mu je ugovor, 60-70 miliona i neka nose.
            sigpic

            Comment


            • De Hea u Real a Donaruma kod nas bi bio sjajan posao. Kapiram da bi nam ostalo kusura jer nerealno je da Donaruma kosta vise od nekih 30 miliona kad se uzme u obzir da na leto ulazi u poslednju godinu ugovora a Rajola ce 100% napinjati za prvi veci transfer.

              Losa strana svega toga je naravno to sto bi Rajola za nekih 4-5 godina gurao momka da se ide dalje. Ne znam, nisam pametan. Jebeni debeljaner, kolko ga ne podnosim.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Svaki put tako lako prodajete Dejva da se ja uvek iznenadim, kaao da je ta pozicija neka manje bitna.
                A sjajnog smo golmana napravili... izrastao u... kako god... i sad sve iz početka?
                Last edited by miloolja; 14-03-17, 12:05.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Napravicemo i od Pereire golmana svjetske klase, vec je haos za svoje godine. Kupicemo golmana, Murinjo je vazda imao dobre golmane. Golman ti nista ne donosi, to smo vidjeli prethodne cetiri sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Naravno da ne može sam da donese ništa nemoj se šaliti sa mnom... ali da nije bitna karika u lancu, podjednako kao i onaj ispred njega ili onaj na 9ci.. ehhhh sad
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jeste ali ja bih radije da se druge stvari rijese, golman nam je najmanje bitan. Golman isto organizuje odbranu, on je glas i vodja pozadi, uporedi Sarove liderske sposobnosti i organizaciju odbrane i De Heine, dva svijeta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Defanziva mora da se zategne. I onda kao slag na tortu kvalitetan golman koji brani sve sto treba da se brani. Ako imamo golmana koji ce iz utakmice u utakmicu da brani nemoguce znaci da smo u ozbiljnim problemima.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          De Hea u Real a Donaruma kod nas bi bio sjajan posao. Kapiram da bi nam ostalo kusura jer nerealno je da Donaruma kosta vise od nekih 30 miliona kad se uzme u obzir da na leto ulazi u poslednju godinu ugovora a Rajola ce 100% napinjati za prvi veci transfer.

                          Losa strana svega toga je naravno to sto bi Rajola za nekih 4-5 godina gurao momka da se ide dalje. Ne znam, nisam pametan. Jebeni debeljaner, kolko ga ne podnosim.
                          Slatko si me nasmijao sa ovom cifrom za Donnarummu.
                          Last edited by Rossonero; 14-03-17, 12:20.

                          Comment


                          • Ma tko normalan priželjkuje prodaju de gee, neka bi proda ni za 100 Mil€, da nema njega mi bi bili jos gori zadnjih godina



                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • De Hea je kod Mojesa imao jednu promjenljivu sezonu iako jako kvalitetnu, ali ne toliko kao sto se predstavlja, prekucao u prvoj Van Galovoj do finisa sezone, prosle onako, bilo je tu svega, mnogo smo manje sansi dopustali, a ove je najslabiji definitivno. Bas malo sansi dopustamo, a on ne brani nista ludacki kao prethodnik sezona. I ta prica da je bio losim odnosima sa Hokom, koji je opet ponavljam najbolji trener golmana svih vremena i u kojem je god klubu ti golmani brane na vanzemaljskom nivou, je bas cudna, jer evo Frans ode, a David ni blizu tog nivoa nije. Ali nije golman samo branjenje, Van der Sar je nedostizan, onakvo postavljanje odbrane i onakav lider De Hea nikad ne moze biti. Od kad je De Hea jedan od najboljih golmana svijeta bili smo sedmi, cetvrti, peti i sesti. Who gives a fuck? Kad nije bio ni pola ovog golmana kod SAFa bili smo drugi(gol razlika) i prvi. Kakav crni golman, ako ostale stvari rijesis golman je samo slag na torti. Kasper Smajhel ti je dovoljan da osvojis ligu kao sto smo vidjeli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Slatko si me nasmijao sa ovom cifrom za Donnarummu.

                                I da dodam da se radi na produzenju ugovora, jer tek sa 18 godina (napunio 18 prije 15-ak dana) moze da potpise profesionalni ugovor.
                                Nikad ne znas sta te ceka sa Rajolom. Kao ni kakve su ambicije novih vlasnika. Uzmi u obzir da Junajted vec u januaru moze da potpise ugovor sa njim a lako moze da se dogodi da se pregovori za nov ugovor sa Milanom oduze.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X