Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noga nije ništa posebno
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Slabo ko moze u PL da se takmici sa onim nasim manekenom.

      Em je prejak ko od stjene odvaljen, em je prirodno lijep i plus ima onu bradurinu, zene umiru za njim.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Slabo ko moze u PL da se takmici sa onim nasim manekenom.

        Em je prejak ko od stjene odvaljen, em je prirodno lijep i plus ima onu bradurinu, zene umiru za njim.
        Ženi sam zabranio da gleda Arsenal samo zbog Olivije Žirua
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Sve zavisi u kom smislu misliš Aki? Valensija je fizički top topova. Brz, jak i fizički prespreman. Stamina mu je zakucana na 20. Po meni je on čist primer kako izgleda savršen fudbaler.

          Kad vidim fudbalere sa onim tankim nogicama dođe mi da
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jebiga Giroud je visociji 12 cm od ovoga.

            Giroud je vjerovatno najjaci fizicki igrac u PL. Covjek po 3 stopera zna na ledjima nosit bez problema.

            Fizicki je impozantan, ogroman, jak.

            Ono prije 2 godine kad je nogu slomio vako 28. august, prognozirali mu da ce se vratit u januaru, lik se vratio u novembru.

            Nedavno isto, zadnja loza mu otisla, 3 hefte rekli, lik za 7 dana se vratio treningu.

            Al ovdje govorimo ko je privlacniji, Giroud bez problema samara i Ronalda cisto na visinu, boju ociju i prosto savrsenstvo od kose
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Sve zavisi u kom smislu misliš Aki? Valensija je fizički top topova. Brz, jak i fizički prespreman. Stamina mu je zakucana na 20. Po meni je on čist primer kako izgleda savršen fudbaler.

              Kad vidim fudbalere sa onim tankim nogicama dođe mi da
              Teško da takvih i ima u današnjem fudbalu. Pre je moglo ali sad čim dođeš u neki top klub tu su nutricionisti bato , plan treninga,ishrane sve se to dovede u red. Ima dosta fizičkih manijaka danas , u svakom klubu ima po nekoliko tih frikova i kada bih morao da odaberem jednog stvarno ne bih mogao . Ronaldo mi je nekako uvek bio primer tog fazona red,rad,disciplina . Onaj kakvu psihu i kakve treninge ima , ne verujem da će mu neko prići u skorije vreme .

              U Arsenalu mi je Ox kao tempirana bomba . Ima ludačku genetiku , spremu , stvarno puca . U Junajtedu definitivno Valensia , ali on više vuža na onu latino žilavost , duge noge žilave nema previše mase na sebi kao na primer Lukaku , ali zato ima tu agilnost koja je retka danas .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Gradom necete setati.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Masu ti je gej prica Aki ali zasto im znas boju ociju mi je bas velika misterija.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pamtim lica nenormalno dobro, a kad su imena u pitanju, ne da sam katastrofalan nego se cesto upoznam sa nekim likom ili zenskom, cesce zenskom i u roku 5 minuta zaboravim joj ime, a da je vidim nakon 3 godine, znao bi dje sam je upozno i kako i sta, al imena se ne bi sjetio sanse nema. Zbog toga mogu da se sjetim boje ociju, kod vecine ljudi sa kojima sam komunicirao
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Spoiler


                      Kakav pogled , kroz kamen seče
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Spoiler


                        Kakav pogled , kroz kamen seče
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ne znaš ti Bici nisi bio na forumu , Aki je ovu sliku imao na avataru godinu dana
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Jedna od najjacih scena iz komedija ikad, plakanje. Mi scusi, scusi
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Ne znaš ti Bici nisi bio na forumu , Aki je ovu sliku imao na avataru godinu dana
                              Onda je sve jasno
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Onda je sve jasno
                                Izgubio sam opkladu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X