Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Uzivajte.

    Kod Erika je najbitnije to sto je bio katalizator Fergusonovog uspeha, sto je vodio klince do titula i sto je bio vrv pionir globalizacije PL.

    Sve ostalo je i tacno i nije tacno. I genije, i precenjen i potcenjen u isto vreme. Filozof i filantrop, panker u dusi, modna ikona (samo taj trend nosenja podignute kragne od njega koji su usvojili klinci tada, me included ).

    Znam da bi mi u bilo kojim idealnih XI on bio zacementiran u napadu pre svih.
    sigpic

    Comment


    • Eric Cantona je Johnny Cash fudbala, ne mozes baš da kazes da je najbolji, ali niko nije more cool nego on, i svi su pussy u odnosu na njega.
      Niko nema tu mistiku. Čak je i fudbal Cantone znao da izgleda basic i ništa posebno, staromodno u odnosu na ovo vreme, ali i dalje impresionira...

      Mnogo je teško da se ponovo desi takav fudbaler, uopšte. Fudbaleri se od ranih nogu ponašaju prema nekom patternu, ne toletiše se ta autentičnost kod trenera. Moraš da izjavljuješ opšta mesta, pritisci menadzera, klubova, trenera.
      Last edited by Busby Babe; 27-11-17, 05:47.

      Comment


      • Erik Kantona je nevidjena faca pod jedan; rodjeni pobednik pod dva; i vanserijski fudbaler pod tri
        Last edited by Sandugp; 27-11-17, 08:40.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Lukaku mozda dobije suspenziju zbog pokusaja udaranja igraca Brajtona...
          Uopste nisam obratio paznju na taj detalj ali sad kad sam vidio, mogao bi da oladi makar 1 mec


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ako Lukaku dobije kaznu od tri utakmice propusta derbi. S obzirom kako igra to bi mozda i bilo dobro.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Dobro je. Daje ga Romelu Arsenalu, vidjecete.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Dobro je. Daje ga Romelu Arsenalu, vidjecete.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Ne daje ga.

                  Comment


                  • Tacno se vidjelo kad je Zlatan usao koliko je Pogbi bilo milo, napokon je imao s kim da odigra dupli pas. Link up i hold up s Lukakuom ce malo teze ici. Tu pada u vodu sva prica od prosle sezone koliko nas Zlatan usporava. Sad je jos sporije iako je Lukaku brzi i jos teze stvaramo sanse. Sve je do igre, postavke, formacije. ALi ono sto je sigurno, Lukakuu moraju da se stvaraju sanse, da mu se daju lopte u prostor i da se ostavi jedan na jedan sa igracem, jer ovako on nista nece uraditi. Nema on sta da trazi na krilu, nema sta da trazi van kaznenog. Ja bih probao sa Raskom napadacem, gore ne bi moglo biti sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se Vladane, to znamo i to su fakti.
                      Ne znam sto Zoze to trazi od Lukakua, ili kod ovog je prevelika zelja da se pokazi i trudi se. Retko mu uspeva.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Zato sto Zoze cijeli trenerski zivot igra sa napadacem koji zna da igra fudbal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Postavlja se pitanje sasto je onda kupovao Lukakua posto on nikad nece biti taj tip napadaca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Postavlja se pitanje sasto je onda kupovao Lukakua posto on nikad nece biti taj tip napadaca.
                            Upravo ovo sam hteo da napisam. Koji je onda q kupuvao Ronelua, koji ima sasvim razlicite kvalitetete. Kao da ne zna sta zeli od ovog tima.

                            Ali jedno mi je jasno, kad vidis kako igra Siti i kako mi igramo mucno, ko da su se prvpat sreli na terenu nasi igraci, tu se vidi pecat Gvardiole i Murinja.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • To mene kopka jos od ljetos. Mozda zbog toga sto samo njegovo prisustvo u kaznenom donosi haos, posebno slabijim protivnicima. Morata je vise Murinjov tip napadaca, ali Lukaku je efikasniji, dokazaniji, vjerovatno ce duze trajati, fizicki jaci.

                              Zlatan i Lukaku iako visoki i fizicki mocni su potpuno razliciti tip napadaca, gurnuti ih zajedno ne djeluje strasno, jer Zlatan moze da otvara prostore. Rasko i Lukaku s druge strane su vise slicni, obojica vole prostor i nemaju neku preveliku viziju i pas igru, iako je Rasko brz, ima odlican dribling, izuzetno ostar centarsut, i tehnicki je iznad Lukakua definitivno, ali Zlatan je tu jos sezonu i po maksimalno, upariti jednog dana Raska i Lukakua nije bas pametno, jedino ako ima viziju da u samom spicu napada igraju Martijal i Lukaku, ali opet on Martijalu maltene i da ne daje sansu kao klasicnom napadacu. Ne znam, bas ne znam. jasno je da Zozeu fali jos igraca da bi igrao onako kako zeli, dva ljevaka vjerovatno ceka, nije on jos sklopio tim, treba mu jos jedan prelazni(dva jer je pitanje sta se moze u januaru)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Upravo ovo sam hteo da napisam. Koji je onda q kupuvao Ronelua, koji ima sasvim razlicite kvalitetete. Kao da ne zna sta zeli od ovog tima.

                                Ali jedno mi je jasno, kad vidis kako igra Siti i kako mi igramo mucno, ko da su se prvpat sreli na terenu nasi igraci, tu se vidi pecat Gvardiole i Murinja.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                                Igrao je i Murinjo drugacije potpuno kad je imao igrace za to u Realu i Celsiju. U Mancesteru tip igraca kao sto su Agero, Sane, Sterling, Silva ima samo u Martijalu. To je trebao da ima u Mikitarjanu pa nema jer ovaj ne zna dje udara i raspada se covjek. A niko ne moze reci da mu nije dao sansu. Nije Murinjo kriv sto ne moze da zagradi nijednu loptu, sto ne moze da ubode pas.

                                Ali Murinjo vise voli i kad su mu krila kao od stijene odvaljena. Ipak da covjek rijetko grijesi jasno je i sad. Perisic vuce Inter svim silama i u borbi su za titulu zahvaljujuci njemu i Ikardiju. Bukvalno dva igraca im igraju. A covjek ima 187, fizicki premocan i prebrz. E takve zeli Murinjo, ne sa niskim tezistem. Uvijek tip igraca kao Perisic prije Salaha.
                                I sad je svakom jasno koliko bi nam znacio taj isti Perisic, iako su neki cijelo ljeto pokusavali da se kvalitetno nasale i cudu nacude kako je Murinjo potpuno poludio i sto ce da baci pare na Ivana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X