Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Valensija je igracina samo takva, ja bih njega bez razmisljanja uzeo umesto Klajna. Najbolji bek lige ez.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Danas mi nije jasno ,sto ni na klupi nisu bili Rojo i Martial ?
        Sto je krenuo Blind ,a ne Darmian ,i sto umesto Kerika igra Felaini ?

        Murinjo je poceo utakmicu ,sa takvim sastavom ,kao da smo dosli da se branimo ,a ne da uzmemo tri boda,protiv Stouka .. Ajde da su ovi u crveno belim dresovima Zvezda 90-e godine ,pa da razumem ,ali ovako mi nije jasno..

        A svi ovi igraci koji nisu igrali ,su u boljoj formi nego li ovi sto su ih menjali..

        Klatenburg ,prepotentni sudija ,koji je umislio da mnogo zna ,a ustvari ,on poznavanje fudbala ima u srednjem prstu

        Comment


        • Ja se nisam žalio na sastav, zadnji put kad je sličnih 11 izveo i kad sam kukao Svonsi smo rutinski odradili. Jeste Svonsi, ali pokazalo se tih 11 bolje nego što bi drugačija postava odigrala vjerovatno.

          Jednostavno smo u padu forme, od Vest Hema, jedino Reding baš dobro odigran, ostalo na silu. Uzimam za pozitivno da i u takvim uslovima lošije forme kupimo bodove, pa makar i jedan kao danas. Kao i to da stvaramo šansi više nego ikad u prošle 2 sezone a trenutno je ekipa u slabijoj formi.

          Sledeća 3 meča u ligi treba uzeti svih 9 bodova i imamo šanse za top 4.

          Comment


          • Levi, moze li Dembele za sto milki?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Makar sam pogodio da ga Runi daje.
              sigpic

              Comment


              • Nisam gledao tekmu, ali me interesuje koliko penala je sudija mogao dosuditi Unitedu?

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Nisam gledao tekmu, ali me interesuje koliko penala je sudija mogao dosuditi Unitedu?
                  cetri
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Legenda kaže da je Junajted uzeo 3 boda u kolu u kojem su rivali kiksnuli. Ne isključujem sutra ni kiks Čelzija i Arsenala. Nema, zakucani smo za 6. mjesto i ne mrdamo.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Masu me nervira ovo oko Martijala
                        sigpic

                        Comment


                        • Mozel 30m za njega od Wengerice i jos koja funta?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Moze Sancez i Belerin, da vam olaksamo platni budzet
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Mozel 30m za njega od Wengerice i jos koja funta?
                              Za te pare može Venger sa levog stopala isečene nokte da dobije
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Masu me nervira ovo oko Martijala
                                Brate zamenis ga na leto za Karaska i resio si problem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X