Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti Vlajko u stvari ne vidis koliko nisi realan covek ali ajde..

    Stvarno je glupo kako se porede neki igraci.. I kako se komentarisu..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Kerik nije game changer vec neko ko ce da stvori platformu ostalima i da drzi tempo. Ne vredi nista ni njegova dobra partija ako to ostali ne koriste.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pa zaista jeste ali ti mislis da je Kerik problem, a Pogba nije. Kerik ti drzi sredinu, on je taj koji sjedi pozadi i drzi balans, prekida lopte, ne grijesi kod pasova. Sve to radi savrseno, jedan od najboljih DLPova i dalje na svijetu. Pogba je taj zbog kojeg gubis balans, koji gubi pasove, koji pokusava neke sulude poteze, driblinge i na kraju ide da opali dva selfija, a ovaj od 36 godina i sto je sve zivo osvojio ovo izjavljuje, jer i sam zna i vidi da njih boli kurac i igraju ga prelagano, sto god bude dobro je. A on se opuci kao konj, i jos oce posle svega toga da ostane jos, mora da je zesci mazohista.

        Mislim brojis fino sta Ibrahimovic promasuje, evo ja to nisam spominjao, ali Pogba promasi novi zicer, a ko mu je ga stvorio? Gle cuda, Ibrahimovic. Previse je nonsalantan i previse je bolikurac. I jos jednom nas je Real najstrasnije zajebao, da je toliko dobar oni bi isli po njega, ali zato ce oni mozda do druge uzastopne LS sa Modricem i Krosom, a mi se mucimo sa Anderlehtom, Rostovom, i peti smo u ligi

        “They’ve had a chance and scored a header. We need to be more ruthless, it’s as simple as that. It was too comfortable. It was almost too easy at times.

        “We got sloppy, and didn’t create the opportunities we should have. It’s not the end of the world, but it’s frustrating because we are better than that. It’s that little edge that tells the difference.”
        sigpic

        Comment


        • Cek pa koje otvorio akciju za gol!? Pazi Pogba...

          I treba da se broje i njemu ziceri, treba svima da se broje. Ali ti napravi od njega Di Mariju. Od njega se ocekuje da da 100 golova, da ima 100 asistencija, da zatvori sve u odbrani jer kosta 100m?! Glupost!!! Niko na svetu to nece pruziti. Sada ce da se uvatis za Kantea a cak ni on to ne uradi.

          Brate, ti hoces od Pogbe da bude DLP?! Ne kapiram?! Zajebi koliko je placen na trenutak, sta bi tebi on igrao?!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Meni zaista nista ne bi igrao nego bih doveo Gaja ili Kantea za sitne pare, zastitio Kerika na taj nacin, Matuidija da ne stane 90 minuta i to bi bilo to. Erera bi imao rotacionu ulogu, vise kreatorsku nego ovu krvavu koju sad ima i ostalo bi mi para za jednog perspektivnog ofanzivca ili bih jurio nekog underrated DLPa ali tek kad Kerik vise ne bude mogao. Naravno Svajnija nikad ne bih pustio nego bih mijenjao njega i Kerika na poziciji holder.

            Jer ovo sto on igra je nista, zbog njega gubimo balans, nevjerovatno sta radi s kratkim pasovima i koliko grijesi, nema pozicioniranje, kasni s odlukama i ne daje nijedan zicer, ne moze da postigne gol kad je jedan na jedan ispred golmana, a to vise nije slucajno jer se desava petnaest puta ove sezone. On je vezni igrac, ako moze Vidal da zatvara i da daje golove, a mnogo je manje hajpovan, smatra se za slabijeg igarca i mnogo je jeftiniji onda ocekujes isto od najskupljeg igraca u istoriji fudbala, ocekujes bar nesto, pa i da pospremi u mrezu kad je jedan na jedan, ja to ocekujem i od stopera cak na barem 50% uspjesnosti, kamoli od nekog takozvanog maga s loptom. Zasto da ne zatvara, zasto da ne prekida pasova, sta je on, je li napadac, desetka ili klasicni vezista? Danas svi rade, cak i te desetka moraju da budu radnici. Njegov problem je sto je on nista, a htio bi da bude sve. Onolika magarica pa izgubi skoro svaki vazdusni duel? Zasto, zato sto ne zna dje da stoji, zato sto nema pozicioniranje, zato sto je on improvizotor. Ali nema jadan srece, svaki sut mu zavrsi na precki ili stativi. Nemojte me zajebavati, on je vezni igrac, Gigs je igrao veznog igraca sa 38 godina i bili smo konkurentni, da se pobijemo sa svakiim, ej Gigs koji je cistokrvno krilo, koji nema defanivu pa je radio na terenu itekako, limitiran defanzivno ali ono pokusavao, ovaj ne pokusava, a vjerovatno i ne umije.

            U 2017. je jednu utakmicu odigrao da valja, kad je bio DLP, ako je disciplinovan da bude DLP zasto da ne? A da, zbog cijene i zbog toga sto je on maestro s loptom, Zidan licno. How yes no.
            sigpic

            Comment


            • Mene intersuje podatak koliko je Pogba pretrcao juce, i koliko ove sezone?
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Meni je samo krivo sto svasta rekoh za starog kad je davao Rafaelu prije da igra u sredini nego Pogbi. Kao da je SAF lud, kao da ovo nije vidio, nije znao i tada.
                sigpic

                Comment


                • Hehe...nerviracete se vi jos zbog Pogbinja. Ja ne vidim toliki problem sa njim koliki hocete da prikazete. Da su drugi na svojim nivoima ili nivou kluba, na nivou svojih renomea i imena kakavi se ocekuje na kraju, pa da diskutujemo. Ovako je besmisleno iznositi po milioniti put svoje simpatije i one anti.
                  A kakvi su ti to cirati Vladane? Ko to kaze? Sa RCa?

                  tapatalk
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To kaze Majkl Kerik i jasno upire prstom na zalaganje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa napisi da znam

                      tapatalk
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Osim sto na kraju nije dao onaj gol Pogba je juce igrao vise nego dobro. Zatvorio im je sredinu, fizicki ih je izdominirao kao Jaja nas nekada, nije dao Tilemansu da dise, ovaj pokusao 2 puta da ga pritisne, Pogba ga najstrasnije izbacao i ovaj vise nije pokusavao, samo ga je zonalno branio.

                        Mislim nebitno, ne treba njemu da bude reper dobra utakmica protiv Anderlehta, ali ono, previse dramite, dobijamo ih lagano 2-0 na Trafordu i idemo dalje. Oni su bas ocaj tim. Mozda im je Mo rekao da u II poluvremenu cuvaju energiju jer svi znamo kakav nam je raspored, otkud znam, jer su prvo odigrali sasvim dobro. Ovi su takoreci iz jedinog suta dali gol, to jeste problem mentaliteta.
                        sigpic

                        Comment






                        • Comment


                          • Smoling i Dzons za mjesec, Mata za mjesec i po, sto znaci bez njih do kraja sezone. Ako se Balji ili Roho povrijede Blind ili Kerik na stopera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koja mrcina, samo se vuce po sredini terenu i pola pasova unazad, znaci ovako je srbija igrala zadnjje deset godina, pravi tip igraca je za nas, samo vracaj ne rizikuj.
                              I onaj gol, on nista nije uradio, nego je Ibra brzim i rizicnim pasom na krilo, napravio sansu za centarsut, njemu to hvali brzi pasovi na prvu, ne da davi loptu.

                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Al će da mi presedne uskršnji ručak i to na više nivoa.

                                tapatalk
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X