Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovoj situaciji sa ovim izostancima i losom formom pojedinih igraca prvenstveno Erere i Miktarjana koji ne znaju gde biju, bice to teska utakmica bez obzira sto je domaci teren. Ocekujem vrlo tvrdu tekmu sa malo sansi a bodovi mogu na obe strane, remi se namece kao neki ocekivan rezultat. Ocekujem slicnu postavku tekme kao protiv Liverpula uz malo veci akcenat na 3 boda. Problem ekipe je sto nema kontri. Nema Pogbe da povuce a sa ovakvim Miktarjanom i Ererom vrlo tesko.
    Last edited by mikisavic89; 22-10-17, 18:21.

    Comment


    • Ovo je prava sansa da se povrate u formu, uvjek Erera pokida u derbi na OT. Prosle sezone bas Erera uz Mikija i Pogbe bio najbolji protiv Sparsa na OT.

      Ocekujem pobjedu, moraju imati drugaciji pristup nego na Enfildu, jer Siti ode i bice tesko ih stici ako se gube bodovi, izgubili od Hadersfilda, Tottenhem must win se namece.

      Comment


      • Pa ako pobede onda jasno da se mozda moze do titule. Hadersfild je ogroman kiks. Poklonjeni bodovi poklonjenim golovima. Nista Hadersfild nije bio bolji npr pa sad ono desi se neka takva tekma. Ovo je poklon a nekad ce i neko odigrati odlicno. Svakako reakcije mora biti ako se ide na titulu.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ovo je prava sansa da se povrate u formu, uvjek Erera pokida u derbi na OT. Prosle sezone bas Erera uz Mikija i Pogbe bio najbolji protiv Sparsa na OT.

          Ocekujem pobjedu, moraju imati drugaciji pristup nego na Enfildu, jer Siti ode i bice tesko ih stici ako se gube bodovi, izgubili od Hadersfilda, Tottenhem must win se namece.
          Ne vidim kako Junajted moze da ugrozi ovakav Totenhem. Pogotovo sto su oslabljeni i u padu forme, plus Spursi dolaaze posle mozda dva najbolja rezultata u poslednjih 50god.


          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Prosle sezone smo imali Pogbu koji je pojeo Dembelea i Vanjamu, po meni njegova najbolja partija u sezoni.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Sad mi je jos teze i jos besniji sam zbog onog izdanja protiv Liverpula.
              "Da smo se otvorili primili bi 5 komada"

              Posle toga i posle one Murinjove izjave za Pariz sasvim mi je ocekivan pad igraca.
              Em totalno u pogresnom momentu koriscenje izjava zbog novog ugovora, em si izaso protiv Liverpoola sa porukom svojim igracima da ne verujes u njih da su bolji od Liverpula.

              Verujem da su nam šanse protiv Totta veće sad nego da samo pobedili Hadersfild.
              Moraju da reaguju posle onog poraza juče. Imamo mi materijal da igramo i pobedimo Tott, još nekim čudom ako bude igrao Pogba, rekao bih da smo favoriti.

              Comment


              • Ako igraju kao protiv Hadersfilda (mislim na psihu, lako cemo, nefokusirani i nervozni), onda da batalimo. Vidi jbt, da ne moze da se dobije Totenhem kuci.

                Jeste da su oni u najboljoj formi posle Sitija, u full sastavu su, nama fale dosta igraci, ali OT, tu se mora napasti i traziti pobjeda.

                Niko nije ocekivao onakvu odlicnu utakmicu protiv Celzija prosle sezone sa tim sastavom.

                Comment


                • Ja mislim da cemo ih dobiti. Prosle sezone su svi bili ubijedjeni da nemamo sta da trazimo protiv njim pa smo ih raznijeli u polju. Sredina dobija utakmica, vjerujem da je nasa s Maticem na celu bolja od njihove.
                  sigpic

                  Comment


                  • Izgleda da se radi na dovodjenju Solera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Izgleda da se radi na dovodjenju Solera.
                      Koji bi to vrh bio, mali je vec zestok igrac, ne vise potencijal.
                      sigpic

                      Comment


                      • Igrac je kojeg ubjedljivo najvise skautujemo poslednja dva mjeseca kazu. Tu su i dobri odnosi sa rukovodstvom Valensije. Ali dje to ostavlja Pereiru pitanje je? No Erera ce svakako na ljeto otici nastavi li sa ovakvim igrama, pa kapiram i da nije toliki problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Erera i Mata u poslednjim godinama ugovora. Ne znam sta rade tamo s tim ugovorima. Ako se nije racunalo ozbiljno na njih da se produze prosle sezone zasto nisu lepo prodati i dovedene zamene. Recimo desno krilo i levi bek, lagano bi bili osetno jaci nego sada.

                          Comment


                          • Desilo se sto se desilo prethodnih dana ali protiv Totenhema na OT ce biti druga prica. Ja ocekujem povratak Pogbe i odgovor igraca na uzasan nastup u nedelju.
                            Sto se tice Solera, dobar igrac


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Igrac je kojeg ubjedljivo najvise skautujemo poslednja dva mjeseca kazu. Tu su i dobri odnosi sa rukovodstvom Valensije. Ali dje to ostavlja Pereiru pitanje je? No Erera ce svakako na ljeto otici nastavi li sa ovakvim igrama, pa kapiram i da nije toliki problem.
                              Soler kod Marselinja igra desnog veznog u 4 4 2 formaciji ali je on nominalno vezni igrac. E sad, moguce da cemo da im damo Pereiru, ali opet Andres je dosta ofanzivniji igrac te nemaju direktnu vezu u postavi on i Soler.
                              sigpic

                              Comment


                              • Djasvi mi se Soler, zapao mi je za oko protiv Bilbaa, mada je tad igrao centralno. Morze.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X