Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubedljivo najgore stvar vezana za ovu utakmicu je bilo slusati Plavsica.
    sigpic

    Comment


    • Ovo je samo trebalo da bude remi, jer imamo Siti, a to stvarno mora da se izgubi.
      sigpic

      Comment


      • Najgore što nas je upravo taj Mos pre par godina oštetio za penal protiv Arsenala kad je, ne sećam se ko tačno, odradio jedan rvački zahvat nad Valensijom. Neverica tad da se to nije sviralo, neverica i sad da ovo jeste. Mada penal nije bitan, imali smo brda sansi, baš brda. I moralo se vratiti za PSG. Pogba, Fred, Lindelof I Raško danas baš očajni, Lukaku dobar u igri al džabe kad sve ono maši.
        Last edited by bici; 10-03-19, 18:50.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Dugo nisam imao ovoliki popizd ko trenutačni.
          Znam da je vruća glava ali opet ne verujem šta smo prosuli. Da smo igrali slabo, izgubili od bolje ekipe, pa da kažem, čestitam, al mi sami sebe oterali u ambis.
          Baš smo u nevreme doživeli šamar jer sada je svako naredno kolo kvalifikaciono.
          Pod hitno nek se vrate Erera i Lingard da Freda više ne gledam u Unitedovoj opremi.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Najgore što nas je upravo taj Mos pre par godina oštetio za penal kad je, ne sećam se ko tačno, odradio jedan rvački zahvat nad Valensijom. Neverica tad da se to nije sviralo, neverica i sad da ovo jeste. Mada penal nije bitan, imali smo brda sansi, baš brda. I moralo se vratiti za PSG. Pogba, Fred, Lindelof I Raško danas baš očajni, Lukaku dobar u igri al džabe kad sve ono maši.
            Slažem se osim za Roma.
            Nek bude stalno najgori u polju ali zna se njegov preventivni zadatak. Lopta u mreži protivnika...

            Comment


            • Nije mi nešto (pre)teško pao poraz. Dobra partija Uniteda, dominantna, sa puno šansi, otvorenog pristupa. Kao što su se neke utakmice u zadnje vrijeme čudom pobijedile, tako se ova čudom izgubila. Dešava se.

              Freda se ne isplati komentarisati, totalno pogubljen. Shaw i dalje odličan.

              Comment


              • Originally posted by Momir Peh View Post
                Nije mi nešto (pre)teško pao poraz. Dobra partija Uniteda, dominantna, sa puno šansi, otvorenog pristupa. Kao što su se neke utakmice u zadnje vrijeme čudom pobijedile, tako se ova čudom izgubila. Dešava se.

                Freda se ne isplati komentarisati, totalno pogubljen. Shaw i dalje odličan.
                Baš mi je zato teško pao. Jer smo u potpunosti držali stvari pod kontroloom, imali sve u svojim nogama i zbog serije kretenizma poklonili bodove Arsenalu.
                Biće valjda bolje od sledećeg kola.

                Comment


                • Ma imao sam osjećaj da ćemo da izgubimo od te De Heine greške, mirisalo je na to. Nisu mentalno bili skroz u utakmici i to se vidjelo. Plus nam je od 4 šuta u okvir 3 ušlo u gol protiv PSŽ-a, danas Arsenalu od 3 - 2 su bila gol. I isto diskutabilan penal kao naš u Parizu. Fudbal je čudo, opet ne bih mijenjao tu pobjedu u Parizu za ovaj poraz, mada je moguće baš krucijalna utakmica ovo bilo, Arsenal odavde do kraja sezone ima skroz dobar raspored, mi imamo težak + LŠ i kup. Mogli bi izvisiti samo tako.

                  Fred je čudan igrač, u jednoj utakmici napravi more korisnih stvari i gomilu loših, ne znam, nema neku stabilnost u igri i to me plaši, a potencijal je vidljiv. Lindelof odigrao jednu od onih utakmica, Smoling mi ide više na neku stvar sa grljenjem protivničkog igrača objeručke, crveni bih mu dao samo da se skonta malo.

                  Rašford u evidentnom padu forme, povratak Lingarda će nam dobro doći. Vraća se i Erera, malo lakša situacija po pitanju povreda.

                  Comment


                  • Budimo realni,protiv PSG smo imali vise srece nego pameti....Sad nam se to vratilo.Imali smo odlicne sanse,lopta nije htela da udje.Mene je vise iznervirala sebicnost Rasforda,celu utakmicu uvek nesto kasni,pokusava nesto nemoguce.Drugo Pogba bez Erere je prosek
                    EDIT: Freda je trebao da zameni najkasnije na pocetku drugog poluvremena
                    Last edited by psycho.ts; 10-03-19, 19:07.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tesko mi je palo toliko sto smo bolji od njih i sto smo morali to da materializujemo. Da nismo imali sanse i igru u vecem delu, ok, rec ne bih rekla ovako... ajd ispraznjeni malo, malo neki van svega... ali desava se, to je sport.
                      Samo bre, neki od vas bas su ostrasceni boze sacuvaj. Covek odigra los mec, odmah necete da ga gledate vise u dresu MU, e to ne razumem. Ko deca
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Fred je klasičan brazilski taliban od fudbalera. Razlog zašto cenim samo brazilske bekove, dok ostale ne bih dovodio u United. Osim onog Oscara koji je bio savršena teamwork, hardwork mašina sa savršenim kretanjem u zonama i u presingu.
                        Ali i taj Oscar je prosuo svoj fudbalski mozak da bi se sprdao u Kini.

                        Jednostavno ne gotivim brazilske fudbalere, Fernandinju je trebalo puno vremena da se fudbalski opismene (i da mu nije Pepa, pitanje da li bi ikada postao legit igrac).
                        Previše se oslanjaju na tehniku, koja ako im nije world class nivo, onda su go kurac.

                        Comment


                        • Rashford je već nekoliko utakmica jako loš, izgleda kao da je opet ugasio mozak, kao u onom periodu do decembra ove sezone. Inače, vezano za odbrambene igrače, prilično sam tolerantan na ove zadnje partije, valjda zbog horora koje smo doživljavali u zadnjim Joseovim utakmicama, tako da nemam "problem" ni sa kim, osim naravno sa Youngom. Njega ne tolerišem nimalo, jedva čekam da ga više ne gledam u dresu Uniteda.

                          Comment


                          • Originally posted by Momir Peh View Post
                            Rashford je već nekoliko utakmica jako loš, izgleda kao da je opet ugasio mozak, kao u onom periodu do decembra ove sezone. Inače, vezano za odbrambene igrače, prilično sam tolerantan na ove zadnje partije, valjda zbog horora koje smo doživljavali u zadnjim Joseovim utakmicama, tako da nemam "problem" ni sa kim, osim naravno sa Youngom. Njega ne tolerišem nimalo, jedva čekam da ga više ne gledam u dresu Uniteda.
                            Što ti pa sad smeta Young? Bio je dobar danas, pogotovo defanzivno, nije mnogo toga uradio napred, ali je u odbrani bio ok. Matić je npr mnogo lošiiji od njega u odbrani. Prvih 20ak minuta, samo on zna gde je plivao

                            Lindelof je imao momente nesigurnosti, ali van toga je i on bio ok. Smalling i Shaw ponovo odlični. Jednostavno, Fred i DDG su napravili brainfart-ove zbog kojih smo primili golove. Rashford i Lukaku imali svoje brainfart-ove zbog kojih nismo dali golove, i to je to.

                            Ne može Young da bude kriv odmah za sve, niti Pogba, niti Lindelof...

                            Comment


                            • Da se ogradim Rashford skoro nikad ne odigra dobro kad je na krilu
                              sigpic

                              Comment


                              • To jeste frustrirajuće, Arsenal nije ništa posebno odigrao, imali su ogroman prostor kad god bi krenuli u neku kontru i nisu znali šta da urade, golovi im pali skroz bezveze.

                                I jeste mi razumljivo da su se ispraznili psihički posle srijede ali opet, direktan konkurent za top 4, posljednja utakmica u ligi prije pauze, bar remi bi bio dobar rezultat. Ovako, poluozbiljno, gorak ukus ostavlja. Ole mora da ih trgne, u subotu gostovanje Vulvsima u kupu, predobra ekipa i još više kad igraju protiv velikih. Do tad će valjda Lingard i Erera biti spremni.

                                Comment

                                Working...
                                X