Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije da cu sad da krivim Pogbu za poraz, imali smo svoje sanse, nismo ih iskoristili, ali jedna stvar kod njega mi bode oci. Kad god napravi neku vecu gresku, izgori od zelje da je ispravi, svaki put. Evo danas, posle skrivljenog penala, on stoji na ivici 16, ceka da primi loptu i da da gol. Mora Mou jos mnogo da radi na njegovoj psihi.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Tako isto mozes i da okrivis lupam sad Marsijala ili Ibru koji nije zavrsio akciju i izgubio loptu koja je prethodila Dzonsovoj gresci. Izvini ali argument ti nema apsolutno nikakvog smisla. Gol nije primljen niti iz prodate lopte niti iz kiksa koji je prouzrokovao kontru, vec iz prekida, koji, da usput naglasim, nije bio izveden na brzinu. Pogba nije bio na visini zadatka, besmisleno je kriviti Dzonsa zbog Pogbine gluposti.
      Nije besmisleno jer ja ludim od nepotrebnih faulova koje daju sansu protivniku, a to Erera bas cesto radi, a onaj korner je potpuno nejasan. Roho je danas deset puta bio u toj situaciji i svaki put je dodao De Hei, u redu je korner kad ces da izbacis loptu iz igre kod neke sanse protivnika, ali je ovo bilo nevidjeno glupo i nepotrebno. No sta da ocekujes od Dzonsa degena.

      Da smo primili gol posle greske Pogbe na sredini u drugom ne bi bio niko drugi kriv bez Pogba, ni stoperi, ni De Hea vec Pogba, uvijek postoji onaj koji izazove svojoj greskom, ovoga puta je to bio Dzons. Pogba je ocajno intervenisao, ali da Dzons nije odradio za njega standardno samoubistvo ne bi imao razloga da intervenise uopste. Jos ja kao branim Pogbu jbt, moze gasenje
      sigpic

      Comment


      • Zlatador!



        Bilo je svakakvih prica, te nece moci fizicki da se nosi s ligom, te nece dati preko pet golova mimo penala, te ce narusiti atmosferu u timu, a covjek bez premca broj jedan sto se klase tice, rodjeni pobjednik, vuce svim silama i apsolutni kapiten na terenu
        sigpic

        Comment


        • Ma brate, covjek je klasicni mamojeb 35 godina a pogledaj kolika mu je minutaza i koliko se trosi iz meca u mec. Mogao je on biti ubjedljivo prvi strijelac lige sad, da nije promasivao sve i svasta. Ali opet, nista mu se ne moze zamjeriti. Vuce tim kao da je tu 15 godina jbt. I Costa i Kane i svi ostali spicevi u PL mogu samo da mu se sagnu. Oni kad dodju u njegove godine ima da puze po terenu(mada je vrlo moguce da je Costa ista generacija nego laze za godine )

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • C2PMOxyWgAAPpUK.jpg

            Ne može bolje od šestog mjesta dok se ovo ne popravi.
            Last edited by BorisUnited99; 16-01-17, 05:37.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ma brate, covjek je klasicni mamojeb 35 godina a pogledaj kolika mu je minutaza i koliko se trosi iz meca u mec. Mogao je on biti ubjedljivo prvi strijelac lige sad, da nije promasivao sve i svasta. Ali opet, nista mu se ne moze zamjeriti. Vuce tim kao da je tu 15 godina jbt. I Costa i Kane i svi ostali spicevi u PL mogu samo da mu se sagnu. Oni kad dodju u njegove godine ima da puze po terenu(mada je vrlo moguce da je Costa ista generacija nego laze za godine )

              Sent from my Samsung GALAXY S5.
              Kaze ortak juce, lako je njemu da daje golove kad ima 50 godina iskustva
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Naisao sam na ovu informaciju ,sad koliko je tacna ,iskreno ne znam..
                Aj ako neko gledao Seriu A ,nek kaze neko misljenje o njemu ..Jedino sto znam ,jeste da Atalanta ove sezone ima nekoliko ekstra talenata ,a da je on medju njima ,ali ga nisam gledao ..

                Manchester United are in talks to sign Serie A’s hottest midfield prospect Franck Kessie from Atalanta.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  [ATTACH=CONFIG]14749[/ATTACH]

                  Ne može bolje od šestog mjesta dok se ovo ne popravi.
                  Najvise precki i stativa u ligi, golove daje samo jedan covjek.

                  Pa vidio si juce tri puta jedan na jedan s golmanom i nula golova, strasne stvari.

                  Sto se mjesta tice isto je kao prije sedam kola, ali je prednost svih rivala sem Celsija istopljena.
                  sigpic

                  Comment


                  • ne znam za vas ali meni bi roho igrao u prvoj ko god da je zdrav od stopera,najpre sa bejlijem(kako li se vec kaze)..jeste da nekad ne razmislja i zaleti se,ali ima mu..sto rece neko juce je svaku loptu ako nema gde mirno vratio de hei,par puta je odlicno citao pasove livera..erera mi ne bi prismrdeo prvoj,ne znam ima li sta gore od igraca koji se ne vidi,mislim da vise gotivim kad neko gresi ali pokusava stalno,ima ga svuda,kao pogba juce,iako je zasrao bas kod penala,ovaj erera kao da je vazduh..za runija sam vec rekao,napad miki,ibra i rasford,malo i marsijala na klupu,juce onog malog prosao dva puta,kad su ga udvajali imao je prostora da gurne loptu nekome i da napravi visak ali nista od toga..i za kraj valensija,ne znam jel postoji igrac u unitedu da ga vise gotivim od njega..masina!
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Odgledah konferenciju. Upravo su pitali Murinja ono o cemu sam juce pricao, zasto je Marsijal bio usamljen levo, gde je bila podrska? Njegov odgovor je bio nesto u fazonu, ne mogu oba beka da idu napred jer trojica moraju da ostanu pozadi. Nejasno mi je zasto i dalje fura taj njegov fazon, jedan bek defanzivan, drugi ofanzivan. Tako igra 15 godina. Nije li bolje da se oba beka rotiraju sa ofanzivnim zadacima a ne da nam formacija bude tako rigidna
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Buhafsi

                        Lyon has made second bid for Depay. Lyon offered 15M€ for Memphis Depay, MUFC wants 20M. OL will keep negotiating.
                        Manchester United fail in attempt to secure Brazilian teenager Vinicius Junior on first-option deal
                        http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7530191.html

                        Malo je 20 miliona eura za Memfisa, neka daju 25.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pet miliona je mnogo za njega. Al ako izvuku 20 svaka im cast.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ako nista drugo, rezerve dobile Liverpul veceras .
                            sigpic

                            Comment


                            • Pozajmica sa pravom otkupa. Najbolja stvar za njega.

                              Ubedjen sam da uvek mozemo da dobijemo 25m za njega u Evropi, dok Rusija ili Kina to ide na 45 Kao i Oskar
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Ako nista drugo, rezerve dobile Liverpul veceras .
                                ma prskaj
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X