Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakav potez Miki lijevi bek, to nisu istine.

    Nadam se da ce publika biti dosljedna i da ce zvizdati Pogbi kao Felainiju, a Maruana heroja derbija protiv Liverpula(generalno) obasuti aplauzima, ljubavlju i cvijecem.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post

      Menjam avi brzinom odmah.
      Nisi trebao da skidas sa avatara Edvarda Nortona i Helenu Bonam Karter.

      Comment


      • Inace Roho igra svaka mu cast. Samo ako moze Kris pored njega ubuduce Zoze, hvala.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Cega dobar rezultata, poklanjanju i promasuju samo tako. Jebeno nas je tesko dobiti i nadigrati ali ne koristimo sanse uopste, to nas i kosta borbe sa Celsijem.
          Dobar je rezultat, bez obzira na šanse. Protiv Arsenala smo npr. odigrali dominantno, ne daš protivniku da igra. Danas je Liverpul mogao da nas uništi iz kontri, kao što smo i mi mogli i trebali iskoristiti ove silne šanse.

          Loš je 1 bod, ali s obzirom da su, umjesto da podignu nivo igre posle Hala oni odigrali možda i za klasu lošije, dobro je. U padu forme je ekipa još od Vest Hema, već protiv Stouka moraju bolje.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nema nista gore nego kad se Erera istripuje da je mag s loptom, on ili igra kao jedan od najboljih vezista svijeta ili kao jedan od najgorih, kod njega nema izmedju i nema konstantnosti.
            Katastrofa, još kad pokuša one dijagonale levom nogom. Kralju, ti to desnom nikad nisi uradio što bi to radio levom!!!

            Ne znam koga bih izdvojio danas, jedino Roha i Mikija verovatno, solidno su odigrali. Ostali katastrofa. Loše pripremljen meč, videlo se od početka da nosu motivisani. Izmene još gore. Vejn faking Runi od početka drugog?! Amater na ovakvom meču?! Užasno, užasno. Marsijal, najbolji igrač na terenu, ti izlazi

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post

              Menjam avi brzinom odmah.
              A što bi ga menjao? Zbog jedne loše utakmice?

              Comment


              • Pogresio je Mourinho sa izmenom.Ako je vec menjao Martiala ,trebao je da ubaci Rasforda ,i da totalno urnise onog klinca sto igrao beka ,jer bi svojom brzinom i svezinom bio u prednosti ,a ima i iskustvo vece nego ovaj.
                Ovako je Mata usao ,i izgubili smo prednost po toj levoj strani ,jer su se tu mesali Runi i Miki ,s'tim sto je posle Miki presao na beka ,i totalno smo odbacili prednost koju nam je Klop dao pre pocetka meca i u toku samog ,pogotovo igrajuci Runi sa te strane ,a znamo da mu brzina nije vise vrlina.

                Kao sto rekoh ,na onoj drugoj temi ,Pogba jeste kriv jer je odreagovao nespretno ,poput nekog amatera ,ali sama krivica za gol lezi u Dzonsu.Ne bi ni dosli do prilike da ovom padne koncetracija ,da je Dzons odreagovao pametno (vrativsi loptu golmanu ili da izbaci u aut ,a ne ono sto je uradio) ,a ne da se pravio pametan.

                Erera ima jednu dobru karakteristiku ,odlicno cita igru sto se tice defanzive ,u ofanzivi ume da odigra ,onaj dupli pas sa Martijalom ,i nakon toga izbacivanje Mikija u sansu je znak za to ,ali isto tako ima dosta situacija kada pokusava sa nekim dugim loptama , tu je dosta slab.Bilo bi dobro ,kada bi Mou ,pokusao da nagovori Skolsa da ga malo obuci u tom segmentu igre.

                Felaini pokazao da u ovakvoj situaciji za poslednjih 10-ak minuta jedino moze biti koristan ,jer glavomet ume da igra ,nogomet tu je vec slabiji.

                Nista posebno nije odigrao Liverpool ,nismo ni mi bili nesto mnogo bolji ,u neku ruku jeste realno 1:1 ,ali ipak smo bili malo opasniji i igrali za nijansu ofanzivnije ,pa stoga i zal sto je jedan pad koncetracije uticao da na kraju jurimo da dodjemo do iksa ,a ne do pobede.

                Kada se sada pogleda kako koja ekipa igra , mislim da je Tottenham u najboljoj formi i najbolje je Poketino ukomponovao igrace.Konte takodje ,samo sto ima smanjenu rotaciju ,i videcemo sta ce biti sa Kostom.

                Danasnja utakmica ,moglo je bolje i trebalo je bolje.

                Comment


                • Ne znam po cemu je Marsijal bio dobar, umesto da isiluje onog malog ne znam da li ga je dva puta predriblao... Trebao je Rasko uci ali dobro, falila nam je ta brzina. Ne znam sta je sa Souom ali se nadam da ce uskoro zaigrati.

                  Comment


                  • Moze li Runi da da taj gol pa da ode u Kinu. Spasio bi i sebe i nas. Ovo danas je bilo apsolutno nedopustivo, onaj mali bek Liverpula je izgledao za njega kao prekaljeni profesionalni fudbaler.

                    Nismo odigrali dobro uopste i opet smo bili bolji i imali odlicne sanse. Sledece sezone cemo biti tamo dje treba da budemo, drugo mjesto nam je na pet bodova, bila je ovo dobra serija pobjeda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Realno mnogo nervozna utakmica, Mancester bio bolji ali i nervozniji, morao je Mou bolje da pripremi utakmicu. Pogbina najgora utakmica u dresu Junajteda(nadam se da ce tako i ostati), Runi od kako je usao bio je igrac manje za Junajted i ne vidim nacin na koji on moze ostati u Junajtedu i sledece sezone. Meni je nestvarno da se nije pokusalo iskoristiti to sto Marsijal napada mladjanog Aleksandera, i na kraju pored svih problema koje je Junajted imao napravili su 3-4 100% sanse (koje su realne da se iskoriste) i na kraju dali gol iz ofsajda (jos jedna mrlja na racunu sudija PL ove sezone), tako da ovim rezultatom ne mogu biti zadovoljni ni jedni ni drugi ali po meni nisu ni zasluzili vise od ovog.
                      sigpic

                      Comment


                      • Erera je danas najbolji bio, u poslednjih 20 minuta je imao brdo presecenih lopti, koji bi bile opasne kontre...

                        Pogba danas da ga bude sramota, ne samo zbog igre nego i zbog onih ciganskih poteza i ponasanje. Posebno sto je davio loptu, 3 utakmice da presedi. Ili da mu dodje pamet da nije doveden da pravi neke WOW poteze, igraj ono sto znas.

                        Comment


                        • Ereru je glupo kritikovati kad je bio jedan od rijetkih koji su igrali kako treba. Imao par grešaka i gluposti ali ne može se porediti sa Pogbom npr.

                          Ni izmjene neću kritikovati, mislim da je lako biti general posle bitke, ja sam želio i Runija i Matu na terenu, a Felaini nam indirektno donio bod.

                          Comment


                          • Runiju dati da izvede jos eventualno neki penal,da obori taj rekord i putuj igumane
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Cinjenica je da je Liverpul igracki i ofanzivno raznio Celsi, Arsenal i Siti, Siti najmanje doduse ali im nisu dozovlili ni blizu sanse koje su Juanjtedu, odigrali su nerijeseno sa Totenhemom iako su bili bolji, ali samo su danas ovoliko paznje obracali na sopstveni gol i defanzivu. To dovoljno govori kakav je Junajted trenutno i na koji je nivo Zoze digao ekipu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Manje je Pogba po meni kriv za penal od Dzonsa koliko god to nevjerovatno zvucalo. Kakav je to idiot ljudi moji, ima loptu u nogama, nikakav pritisak, samo treba da je doda do golmana i on ulazi u neki laznjak, pokusava da se oslobodi igraca koji ga bas zbog toga pritiska i dolazi do kornera posle kojeg stize penal. Ne bi bilo penala da Dzons nije penal. Pet utakmica kazne odma.

                                Pogba nikad nece ni minuta propustiti kod Zozea i to mi se ne svidja, danas je morao da ga izvuce iz igre posle prvog dijela, a da ostavi Kerika. No 22 utakmice bez poraza kad Kerik igra.

                                A Zlatan je cudoviste, lagano je broj jedan na svijetu sto se napadaca tice i dalje. 29 utakamica, 19 golova i sedam asistencija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X