Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jep, to je taj, ali nisam ga gledao dovoljno, ovi sto prate holandsku kazu da ubija ofanzivno, imao 10 asistencija prosle sezone

    I jedan legendarni post sa rc. Englezi su stvarno teske vezare za fudbal

    Vardy
    Lukaku
    Higuain
    Milik
    Janssen
    Ighalo
    Gameiro
    Slimani
    Raffael (Borussia Monchengladbach)
    Cavani

    I'd rather take a risk on any of these 10 than Ibra - that is how little I think he will contribute to this team.

    That list is only of player who I expect to be very attainable. Not to mention 2 option who would fit the bill perfectly - Kane and Aubumeyang. I know they will be almost impossible to get.
    Svi ovi zajedno nisu ni do koljena najvecem

    PSZ se raspada bez Ibrake!
    sigpic

    Comment


    • Iskreno ne gotivim Ibru u opste, ali on je fizicki prespreman jos kad pogledas godine . Ali on ne igra ni priblizno kao pre par sezona, dosta on 100% sansi ne iskoristio ove sezone, koje pre lagano resavao, nesto slicno kao Persi poslednju sezonu u Utd. samo sto Ibra koristi nadrealnu fizicku spremu.

      Comment


      • Uvijek je promasivao masu, nije on tip napadaca koji je ubitacni egzekutor, postavljao sam tu statistiku koliko je imao suteva po golu.

        Zlatan Ibrahimovic will snub £120m offer from China to extend stay at Manchester United until 2018
        Ostaje do 2020, onda moze u Kinu da uzme pare

        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ited-2018.html

        Valjalo bi da Zoze dovede Robena, Roben i Ibra, kakav gerijatrijski masakr u najavi
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Iskreno ne gotivim Ibru u opste, ali on je fizicki prespreman jos kad pogledas godine . Ali on ne igra ni priblizno kao pre par sezona, dosta on 100% sansi ne iskoristio ove sezone, koje pre lagano resavao, nesto slicno kao Persi poslednju sezonu u Utd. samo sto Ibra koristi nadrealnu fizicku spremu.
          Nisam siguran koliko je to tacno. Postavljao je neko ovde, u Francuskoj je postizao golove iz svake pete sanse prosecno. Verujem da nakon ovog niza od 9 golova ima neku slicnu statistiku u Engleskoj, ako ne i bolju.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment




          • edit. Pogba flop

            Last edited by ExEric; 18-12-16, 10:15.
            sigpic

            Comment


            • Erik, moraš imati u vidu da je Pogbi jesenji deo prošle sezone bio najlošiji od kada je u Juventusu, baš je bio kritikovan. Bilo bi mi interesantno da statistiku ovu danas iz Junajteda uporediš sa statistikom iz prvog dela sezone kada je Juve igrao finale LŠ. Te godine je bio mamojeb.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Sta fali Anderu?

                Pogotovo u ovoj formaciji sa 3 vezna.
                Ova formacija sa 3 vezna njemu najbolje odgovara, kad smo pod Van Galom to igrali i tad je pokidao I u Bilbau je dominirao, Ituraspe zadnji vezni a ispred njega desno Erera lijevo mislim De Markos, ne sjećam se. I slično kao u Junajtedu, i tamo je Ander u velikim utakmicama igrao na nivou, te sezone dobili su Barsu a on je izdominirao prosto, Sevilju isto, protiv Reala neporaženi kući-. Samo kod nas je u drugim, manjim utakmicama bio slabiji, Žoze to sada mijenja. Kao nekog ko je, posle onih zadnji dana prelaznog roka ljeta 2013. kad je Erera ipak ostao u Atletiku, tu cijelu sezonu gledao i zbog Andera zgotivio Bilbao nadajući se da će se Junajted ipak vratiti po njega (zanimljivo njegov agent u junu 2014. izjavio da ostaje u Bilbauu, sledeći dan Junajted aktivira klauzulu, prizvao nas je bukvalno) mene duša boli što se desila prošla sezona gdje ga je gušio Van Gal i nije ga znao koristiti, Erera u avgustu već puni 28 godina, bar 2,3 su uzaludno otišle ali neka bar je došlo njegovo.

                Ne vjerujem da koga zanima ili da ima puno veze s temom, ali imao sam želju da ovo ispišem, nijednog igrača nisam gotivio a da ne igra za Junajted kao Ereru dok je bio u Bilbau, njegova priča je vrlo zanimljiva i posebna, između ostalog sam je doplatio par miliona da se riješe problemi oko njegovog transfera kod nas, Junajted je platio klauzulu od 36 miliona evra ali se trebalo doplatiti par miliona ako ne želiš da se zajebavaš sa španskom federacijom oko takse ili šta već, a Junajtedu do zezanja sa Bilbaom više nije bilo posle prethodnog ljeta. I izjavio je da je jedini klub zbog kog bi ostavio Atletik Bilbao je Mančester Junajted, a s obzirom kakve 2 i po godine uspona i padova je imao ovdje definitivno je i mislio šta je rekao. I platu nema veliku, ne znam tačno ali 70,80k možda i manje jer se nisu plasirali u LŠ, ne znam gdje bih to provjerio.

                Ima još mnogo detalja i zanimljivosti u vezi s ovim igračem, svakako nije jedan u nizu igrača i postoji posebnost u vezi s njim. Neće on van prvih 11 ja vjerujem još par sezona, a i ako bude iz kluba neće htjeti da ide. Junajted do 30 i neke, pa nazad u Zaragozu. U Bilbao neće, žestoko su ga napljuvali kad je odlazio, nezasluženo jer je davao za taj klub 110% i bio profesionalan i ne bi ih ni napuštao da mu se nije otvorilo za klub u kojem je sanjao da igra.
                Last edited by BorisUnited99; 18-12-16, 10:41.

                Comment


                • Ljudi sa tog govornog podrucja, mogu samo da sanjaju da igraju za Barsu/Real. A to sto svako kad potpise ugovor sanja da igra za svoj novi klub je smesno, a jos je smesnije sto neko to uzima za ozbiljno. Ja sam siguran da bi on davao u svakom klubu 200% svojih mogucnosti, takav je igrac.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Ne vjerujem da koga zanima ili da ima puno veze s temom, ali imao sam želju da ovo ispišem, nijednog igrača nisam gotivio a da ne igra za Junajted kao Ereru dok je bio u Bilbau, njegova priča je vrlo zanimljiva i posebna, između ostalog sam je doplatio par miliona da se riješe problemi oko njegovog transfera kod nas, Junajted je platio klauzulu od 36 miliona evra ali se trebalo doplatiti par miliona ako ne želiš da se zajebavaš sa španskom federacijom oko takse ili šta već, a Junajtedu do zezanja sa Bilbaom više nije bilo posle prethodnog ljeta. I izjavio je da je jedini klub zbog kog bi ostavio Atletik Bilbao je Mančester Junajted, a s obzirom kakve 2 i po godine uspona i padova je imao ovdje definitivno je i mislio šta je rekao. I platu nema veliku, ne znam tačno ali 70,80k možda i manje jer se nisu plasirali u LŠ, ne znam gdje bih to provjerio.
                    Dobro poznata prica i razlog vise da se lik maksimalno postuje. Te stvari ne treba nikad zaboraviti. Danas igraci odbiju klub zbog par miliona. Felaini je slicnu stvar uradio. Zvanicno je zatrazio transfer u Evertonu sto je povuklo jednu klauzulu. Everton nije morao da isplati Felainiju takozvani loyalty bonus u iznosu od nekoliko miliona. Loyalty bonus igrac dobija kad potpise ugovor i isplacuje se kroz ceo ugovor na godisnjem nivou. U slucaju da tim proda igraca, mora da mu isplati taj bonus za sve preostale godine koje je imao u ugovoru, a u slucaju da igrac zatrazi transfer, bonus se ne isplacuje. Zbog toga je Everton spustio cifru i mi se dogovorili. Nikad ne treba zaboraviti te stvari.

                    Ja licno nikad nisam zalio za igracima koji su nas odbijali zbog para. U momentu izgubim svo postovanje prema takvim fudbalerima i ne zelim ih u klubu.

                    Elem

                    Verratti's agent, Donato Di Campli, told potential suitors in October that the player would be willing to leave PSG if they do not secure silverware this season.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Erik, moraš imati u vidu da je Pogbi jesenji deo prošle sezone bio najlošiji od kada je u Juventusu, baš je bio kritikovan. Bilo bi mi interesantno da statistiku ovu danas iz Junajteda uporediš sa statistikom iz prvog dela sezone kada je Juve igrao finale LŠ. Te godine je bio mamojeb.
                      I ovde mu je trebalo vremena da se adaptira, da Murinjo skonta da mora da igra sa 3 u vezi, da ekipa popravi malo formu... I koliko god ga kritikuju on je i dalje jedan od najdominantnijih veznjaka u ligi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Po Veratija se mora ici ako postane dostupan, dati mu 350 000 funti nedeljno, on bi bio vazniji od Grizmana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Staklen, ja bih zaobisao i jurio Vajgla (naravno ne po toj plati).
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisu ista kategorija jbg, Verati je bas masina, a Vajgl ovih dana produzio ugovor, nece on nidje jos neko vrijeme, a i pitanje je oce li ikad doci do Veratijevog nivoa..
                            sigpic

                            Comment


                            • Vjerujem da je dobro poznata, ali eto da se prisjetimo.

                              @Adam šta ja mogu što ti ne vjeruješ meni, dovoljno sam pratio sva zbivanja oko transfera da znam. Ne doplatiš lično par miliona zbog bilo kojeg kluba, od 2 godine pod Van Galom bar 80% vremena presjediš na klupi dok gledaš slabije od sebe kako redovno igraju, djeluje da si završio svoje u tom klubu i opet se izboriš za mjesto u prvoj postavi.

                              E baš tu i jeste razlika između tih koje ti spominješ, igrači koji daju one kliše izjave pri dolasku u klub kako su to sanjali cijeli život a koji će po navici pokazati kukavičluk pri prvoj većoj prepreci i ovih drugih poput Erere, Mihtarijana itd koji zacrtaju cilj da igraju za taj klub i prevazilaze prepreke da to i ostvare. Džaba nekom razmažnemo Englezu što je Junajtedovac od pete godine kad neće da se bori i konta da mu treba biti rezervisano mjesto u prvih 11, a dođe čovjek iz Jermenije sa raznim preprekama koje jeste imao u životu i pokaže kako se igrači trebaju ponašati i kako se nažalost dosta njih danas ne ponaša.

                              Ne kažem ja da je on sanjao strikno Junajted, ali kao neko ko dosta poznaje fudbalsku istoriju (želio je i da bude novinar mislim) , Junajted od Ser Bobija, Minhena itd a ne samo Fergusona sigurno da je smatrao Junajted kao klub koji mu po istoriji, filozofiji, karakteru igrača koji su igrali tu (a takvog je i on karaktera) predstavlja savršen klub i klub zbog kojeg bi napustio Bilbao, isto klub sa svojom posebnom filozofijom i principima.

                              Sve u svemu hvala Murinju što je uradio sve ono što se trebalo još 2014., napokon viđamo Ereru redovno.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Staklen, ja bih zaobisao i jurio Vajgla (naravno ne po toj plati).
                                Jeste staklen ali imaj u vidu da nam je Murinjo trener, svakako da zna da vodi racuna o igracima. Ono sa Smolingom sto se desilo je anomalija. Ako Fil Dzons odigra sezonu bez neke jace povrede to ce biti dovoljan pokazatelj da ne treba bezati glavom bez obzira od igraca koji su imali problema sa povredama, jer Mou ume sa takvima.

                                Momenat kad sam ga jako zgotivio

                                Last edited by bici; 18-12-16, 11:54.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X