Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma možda bolje Fabinja, može igrati i desnog beka.

    Večeras nam najbitnija utakmica u sezoni, s kupovima smo završili, što se lige tiče razočaran sam posle Bornmuta i iskreno mi djeluje da top 4 nećemo vidjeti. Volio bih da me demantuju, jer kad bi nekim slučajem osvojili LE, liga kup i top 4 bili, to je odlična prva sezona, u isto vrijeme obezbijediš LŠ (i to po 2 kriterijuma) i osvojiš 3 (ne dirajte mi komjuniti šild ) trofeja.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Večeras nam najbitnija utakmica u sezoni
      Svaka utakmica do kraja sezone nam je najbitnija utakmica u sezoni
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Danas dati gol pa se povuci, 9-0-1
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • DDG
            Valensija Bejli Smoling Roho
            Erera Blind Pogba
            Mata Ibra Miki

            ILI

            DDG
            Bejli Smoling Roho
            Valensija Erera Pogba Blind
            Mata Ibra Miki

            ??????????????????????

            Nadam se iskreno da je Blind holder u 4-3-3.

            Osim De Gee, nisam ni primetio da je Romero opet starter
            Last edited by Ser Gagi; 16-03-17, 19:15.

            Comment


            • Bilo bi kul da je Blind holder. Al moze biti i 3-4-3 i 3-4-1-2
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Mourinho, "[We are playing] 3 at the back."
                Nadajte ste vi

                Comment


                • Comment


                  • Lion,Šalke,Ajaks i Selta Vigo ostali od ozbiljnijih ekipa. Prvi smo favoriti na papiru, ali ako bi igrali kao protiv Rostova izbaciće nas svaka od ovih ekipa.

                    Comment


                    • Htedoh da napisem da mislim da Mou sme da izbaci Pogbu ali ne zeli jer bi u tom slucaju Pogbu mediji razapeli na krst i nikako mu to ne bi pomoglo. Ionako puca pod pritiskom zbog istih.

                      Recite da sam lud, al imam osecaj da je povreda iscenirana da bi Pogz prosao kroz Miki/Marsijal/Sou terapiju i da ce se vratiti kad bude psihicki spreman jer ovo je stvarno horor sta igra u poslednja 2 meseca.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Daj Lion ili Seltu, da znamo na cemu smo.

                        Comment


                        • Muka mi je više od ovakvih partija, čak sam i priželjkivao da Rusi izjednače sad na kraju, prvi put od kada pratim United. Jbš i ovakav fudbal i ovo stalno ubacivanje Fellainija i ovoliko forsiranje svega preko Zlatana, i ovo gomilanje skupih igrača samo da im se gradi neki brend a ovamo ih boli tuki da potrče. Koliko god Zlatan bio dobar igrač i legenda i štagod, da hoće da napusti klub na leto, oduvek sam mrzeo kada tim zavisi od jednog igrača.

                          Sve manje volje imam da gledam United, iz sezone u sezonu...

                          Comment


                          • Bolje smo izgledali sa Felom i Ererom i to je cinjenica. Prosle sezone su Kerik i Felaini bez problema drzali sredinu, Pogba sa dva u vezi nema sta da trazi, a nista ne igra bukvaono u ovoj godini. Taman mu je trebao odmor, ide i reprezentativna pauza, neka primiri malo i dovede se u red. Ali da je ovo slabo slabo je. Jos u jednom trenutku imamo cetiri stopera na terenu, a ova formacija sa tri stopera je kanal, ne mogu ovi igraci to da igraju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako bolji kad drugo poluvreme je bilo gore 3 puta od prvog...

                              Comment


                              • Pa svjesno su se povukli to je bar jasno, ali je barem balans bio tu, Felaini nijednu gresku nije napravio, oduzimao lote, zadrzavao ih, pasovi pravovremeni, bez ikakve komplikacije. Izlaskom Blinda lijeva strana nije postojala, tu je samo bio Felaini.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X