Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se u skolama uci o beskicmenjacima i uskopljenosti treba njegova slika da stoji u udzbenicima.
    sigpic

    Comment


    • Samo sam konstatovao da skila ima na kila. Svakako govno od coveka. Nikad necu prezaliti sto smo mu dali sedmicu. To mi je najzalije od cele te price.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ko je sve posle Ronalda nosio 7...

        Mada i taj Ronaldo... Na stranu svi golovi/trofeji, ispao i on pomalo slepac prema klubu.

        Beks je poslednja vredna 7 kluba.
        sigpic

        Comment


        • Ja Ronaldu ništa ne zamjerim, čovjeku je san bio da zaigra za Real, nije bilo nikakvih laži i 2008. je produžio ugovor i klub je uzeo ogromne (tada) pare za njega. Pritom odigrao još tu 2008/09 sezonu, mogao je otići i u ljeto 2008. Dao nam je 3 sjajne sezone. Otišao u klub koji je stvoren za njega i za koji je on stvoren u svakom smislu.

          Ne znam po čemu je on ispao nefer prema klubu, nijedan loš postupak. Veliki gospodin u odnosu sa Junajtedom.

          Comment


          • Veliki rob...
            sigpic

            Comment


            • Jos veceras i sutra par sati... izdrzasmo nekako.
              sigpic

              Comment


              • Nikad Ronaldu nisam zamerio. Bilo mi je zao kad je otisao, nisam bio besan. Dao nam je mnogo, dali smo i mi njemu. Stvar je jednostavna, samo bi englezi odbili Real zbog Junajteda, neki englezi. Real je vrhunac karijere svakog fudbalera. Iako ga mi ne volimo, tako je. Svaki objektivan navijac bi to priznao, koliko god voleo neki drugi fudbalski klub.
                Last edited by bici; 25-12-16, 23:23.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ne kapirate ljudi uopste. Svestan sam ja odlicno u kosmickom poretku stvari gde stojimo mi a gde Real.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Ko je sve posle Ronalda nosio 7...

                    Mada i taj Ronaldo... Na stranu svi golovi/trofeji, ispao i on pomalo slepac prema klubu.

                    Beks je poslednja vredna 7 kluba.
                    Uz svo postovanje Bekamu, samo su dve prave sedmice (vredne). Jednu sam imao srece da gledam .... za drugu ipak nisam toliko mator.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • TROPHIES AT MAN UTD
                      3 – Premier League

                      1 – FA Cup

                      2 – League Cup

                      1 – Community Shield

                      1 – Champions League

                      1 – Club World Cup


                      TROPHIES AT REAL MADRID
                      1 – La Liga

                      2 – Copa del Rey

                      1 – Supercopa de Espana

                      1 – Champions League

                      1 – UEFA Super Cup

                      1 – Club World Cup

                      Comment


                      • Ne znam na koga se odnosi ova statistika iznad, ako je Ronaldo...on ima 2 LS sa Realom.

                        Comment


                        • Jeste, iz 2015. je presek.

                          Ova druga ih ukenjala, tako da isti đavo.

                          Comment


                          • Kod sve tri se kapi pitao nije, drugi su rjesavali velike meceve za njega, za Volfsburg mu svaka cast eto. Zamalo nas ne upropasti s promasenim penalom protiv Barse. Dok je bio u Mancesteru izivljavao se na malima, kad dodje bitan mec onda se sakrije iza Runija, Gigsa, Skolsa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ja ga ne mogu kad uradi ono radovanje za osmi gol protiv Granade pa da je još šest puta bolji.



                              Nisam u životu video da neko ko ima stalno uperene reflektore na sebe i toliko je dobar, toliko ima potrebu da to ističe iznova i iznova. Bljucčina.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X