Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bukvalno odigrano perfektno... Jbg kad neće, neće. Ne ide. Dva nula je moglo biti. Ono je komotno mogao biti penal. Onda gol Mate... Ma ne znam sta da kažem...

    Sent from my m2 note

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Ne mogu gledati više ovo, najbaksuzniji smo klub i svaki vikend se to potvrđuje
      Šta bi tek pisao da si navijač Liverpula, oni titulu nisu videli stolećima.

      Comment


      • Ne bi meni bilo krivo da im nismo napravili ovo, masakr je bio takticki i fudbalski, ne pamtim kad smo ih ovako sabili i onda Rasford pored kojeg Oks prolazi kao da ne postoji. Runi je bolji napadac od njega, imali smo link up samo kad je Vejn usao. Zlatan je druga dimenzija u odnosu na Rasforda i Martijala. Jedino dobro je sto napokon Zoze zna kako sredina treba da izgleda, ne moze ovo ovako vjecno sanse nema, ova igra i sanse moraju biti nagradjeni kad-tad i to u kontinuiutetu.
        sigpic

        Comment


        • Tuga. Meni je mnogo gori osecaj nego kad puknemo onako masno. Opet razbijes protivnika i ostanes bez bodova
          Unistio taktikom Zoze onog nastavnika, al jbg losa izmena Mate (opet) i onda kao nesto cuvas rezultat.


          tt
          Last edited by miloolja; 19-11-16, 14:28.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • nikada mi nece biti jasna jedna stvar. ako igras napadacki fudbal celu utakmicu i kad das gol ti se povuces i branis gol.... samim tim sav taj presing pada u vodu i pustas protivnika da napada i protiv klub kao Arsenal, ne moze da prodje a da se ne primi gol...

            Comment


            • Razbili smo FArsenal, Murinjo je objasnio neke stvari Wengeru ali nismo pobedili, bas nepravda ali sta da se radi, treba nastaviti u ovom smeru i bice to sve dobro.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Nema ovo veze sa izmjenom, Oks je pobjegao Rasfordu koji je najbrzi igrac Junajteda vjerovatno, znaci nije ga dobro pazio. Oks sivonja je proletio pored njega kao da ga nema. Utakmica se igra od prvog do poslednjeg minuta, nema spustanja garda ni sekunde.
                sigpic

                Comment


                • Valjda ce sa se vrati sve ovo nekad.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • 2 boda sad, 2 boda Barnli, 2 boda Stouk. Kako ovakve partije ne mogu da pretvore u bodove ne znam, nemoguce. Jos na sve to sve domace tekme.
                    Rasford prvo ispao lagano, samo ne znam ko je pogresio kod cuvanaj Zirua. Nemoguce da jedini igrac koji moze da da gol glavom ostaje sam da ga ne pazi niko.
                    Last edited by mikisavic89; 19-11-16, 14:32.

                    Comment


                    • Ali kakva je Toni masina ono nije moguce. Gubimo bodove ali imamo igru i stvaramo sanse, kad smo mogli ovako Arsenal da sabijemo koji bi igracki najmanje trebao da nam odgovara onda nema opravdanja da se ovako izlazi protiv svih. Penale dobijati necemo i s tim se treba pomiriti.
                      sigpic

                      Comment


                      • jeste brate. ali racunaj koliko je rasford pretrcao za celu utakmicu a oks je tek usao... trebao je realno da udje Jang ili Depaj umesto njega da moze da pokrije tu levu stranu gde je blind koji je em spor, em coveka zabole ona stvar

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ne bi meni bilo krivo da im nismo napravili ovo, masakr je bio takticki i fudbalski, ne pamtim kad smo ih ovako sabili i onda Rasford pored kojeg Oks prolazi kao da ne postoji. Runi je bolji napadac od njega, imali smo link up samo kad je Vejn usao. Zlatan je druga dimenzija u odnosu na Rasforda i Martijala. Jedino dobro je sto napokon Zoze zna kako sredina treba da izgleda, ne moze ovo ovako vjecno sanse nema, ova igra i sanse moraju biti nagradjeni kad-tad i to u kontinuiutetu.
                          Rašford jedini nije bio na nivou, ne može on počinjati opet se pokazalo.

                          U pravu si, moraće to doći na svoje, u životu nisam vidio ekipu da 3 utakmice zaredom igra neriješeno a bukvalno dominira svaku, ovo protiv Arsenala koji ima jedan poraz je bilo savršeno. Zbog ovog sam i otpisao sezonu u oktobru, igra sve bolja ali rezultati ne prate, predaleko smo od vrha sad. Svejedno sam ponosan gdje smo sad u odnosu na avgust, pa i prošli mjesec, konstantno poboljšavanje u svim aspektima, nama je ovakva odbrana odradila sve kako treba.

                          Comment


                          • Samo nema odbrana visinu pa je svaki korner prilicno problematican, posebno kad tu nisu Felaini i Zlatan pritom. Roho je perfektan od kad je LCB, ne samo defanzivno, nego je izuzetno komforan s loptom u nogama. No napredak je ocigledan, Kerik plus jedan na sredini uz Pogbu koji nije desetka i kontrola je uvijek tu, sanse su uvijek tu. Ali Rasford i Martijal ne umiju da prime loptu, da se zagrade, oni su za lopte u prostor. Danas da je Ibra bio mnogo bi se ranije rijesila utakmica. Jer je posebna dominacija vidjena kad je usao Runi, a napokon lici na fudbalera. Prijem, prostor, sve je to radio, sve to Zlatan radi na mnogo vecem nivou.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Rašford jedini nije bio na nivou, ne može on počinjati opet se pokazalo.

                              U pravu si, moraće to doći na svoje, u životu nisam vidio ekipu da 3 utakmice zaredom igra neriješeno a bukvalno dominira svaku, ovo protiv Arsenala koji ima jedan poraz je bilo savršeno. Zbog ovog sam i otpisao sezonu u oktobru, igra sve bolja ali rezultati ne prate, predaleko smo od vrha sad. Svejedno sam ponosan gdje smo sad u odnosu na avgust, pa i prošli mjesec, konstantno poboljšavanje u svim aspektima, nama je ovakva odbrana odradila sve kako treba.
                              Pa i nije da je nesto lose bilo pa bolji sada. Kada se pogledaju tekme. Sredina dominira kad igra Kerik. To sto nije igrao na pocetku sezone se poklapa sa losom igrom na sredini.

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Pa i nije da je nesto lose bilo pa bolji sada. Kada se pogledaju tekme. Sredina dominira kad igra Kerik. To sto nije igrao na pocetku sezone se poklapa sa losom igrom na sredini.
                                Ne precjenjujte ulogu Kerika, dragocjen i bitan je ali u dvije najbolje utakmice (Stouk i Burnli) nije terena vidio. Protiv Lestera ušao u 78. minutu.

                                Comment

                                Working...
                                X